YouTube wprowadza do swojej cenzury kolejny etap. Po usuwaniu filmików obnażających prawdę o toksyczności szczepionek, chemtrails czy alternatywnych terapiach leczenia nowotworów, przyszedł czas na walkę z materiałami łączącymi technologię 5G z „epidemią” koronawirusa.

Najpierw ograniczenie, teraz czyszczenie

YouTube początkowo planował zmniejszyć częstotliwość rekomendacji i wyświetlania w podpowiedziach filmów, które twierdzą, że stacje sieci komórkowych nowej generacji 5G powodują objawy COVID-19.

Takie treści coraz częściej pojawiały się na Facebooku, gdzie „ministerstwa prawdy” poddawały je weryfikacji i bez względu na to iloma badaniami, faktami, doniesieniami, przykładami, danymi itd. by ich nie poparto, i tak były bezwzględnie uznawane za „fałsz” i usuwane z platformy społecznościowej.

Cóż… system robi czystkę, usuwając niewygodną prawdę.

Z czasem treści łączące 5G z COVID-19 pojawiły się także w materiałach filmowych udostępnianych w serwisie YouTube.

Podczas ostatniej transmisji na żywo David Icke został zapytany o jego reakcję na technologię 5G w Anglii i fakt, że brytyjski operator Vodafone skarżył się na zniszczenie stacji telekomunikacyjnych.

Icke odpowiedział, że jeśli wdrażanie 5G będzie kontynuowane i osiągnie pułap, w którym chcą ją uruchomić, życie ludzkie skończy się, dlatego to ludzie muszą podjąć decyzję, co robić i jak walczyć dalej.

Wideo obejrzało około 65 000 osób, z których część oficjalnie udostępniając materiał, wzywała do kolejnych ataków na wieże.

Co najmniej siedem wież komórkowych zostało podpalonych w Wielkiej Brytanii.

Wówczas YouTube postanowił zająć silniejsze stanowisko.

YouTube kontra niewygodne treści

Władze YouTube twierdzą, ze mają jasne zasady, które zabraniają filmów promujących bezpodstawne metody zapobiegania koronawirusowi zamiast poszukiwania leczenia, dlatego serwis szybko usuwa filmy naruszające te zasady, gdy tylko zostaną zgłoszone.

Od teraz wszelkie treści kwestionujące istnienie lub transmisję Covid-19, zgodnie z opisem WHO [Światowej Organizacji Zdrowia] i lokalnych organów ds. zdrowia, naruszają zasady YouTube.

Obejmuje to również teorie, które twierdzą, że objawy COVID-19 są spowodowane przez 5G.

Zwolennicy 5G są oburzeni, że serwis nie zdecydował się usuwać innych treści szkalujących nowoczesną technologię.

Cóż… cenzura w sieci działa już nawet nie ze zdwojoną, a z potrójną siłą.

Wszystko, co jest niewygodne dla systemu i co obnaża prawdę, która nigdy według decydentów nie powinna nawet trafić, nie mówiąc już o pozostaniu w umysłach obywateli, jest i będzie uważane za teorię spiskową.

Historia udowodniła jednak wielokrotnie, że to, co przez wielu uważane za spisek, później okazało się prawdą.

Tych, którym zależy na ukrywaniu niewygodnych informacji oraz niedowiarków i „przekonanych o swoim przekonaniu” nigdy nie zabraknie.

Zastanawiasz się, co Ty w takiej sytuacji możesz zrobić?

Zrób to, co tylko możesz – uświadamiaj znajomych, przeprowadzaj merytoryczne rozmowy, udostępniaj wartościowe materiały– wbrew wszystkiemu i wszystkim „przekonanym”.

Pokazuj, analizuj, weryfikuj…

Rób to teraz, w miejscu, w którym jesteś, o każdej porze, wszystkimi środkami i narzędziami, którymi dysponujesz.

To wystarczy…

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: „MINISTERSTWO FACEBOOKOWEJ PRAWDY”, CZYLI POLSKOJĘZYCZNE STOWARZYSZENIE FINANSOWANE PRZEZ GEORGEA SOROSA

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.