13 RODZIN, KTÓRE RZĄDZĄ ŚWIATEM

13 rodzin, które rządzą światem to niezwykle potężna i wpływowa grupa złożona najbogatszych ludzi na świecie, czołowych przywódców politycznych i elit korporacyjnych, które łączą się z władzą na całym świecie, od Europy po Chiny. I według obserwatorów działalności Iluminatów, używają jej, aby zapewnić sobie władzę nad całą ludzkością i stworzyć globalne państwo policyjne. Oto 13 rodzin, które kontrolują świat.

Rada 13 rodzin

Wyjątkowo elitarna organizacja znana jako Rada 13 rodzin organizuje wszystkie najważniejsze wydarzenia na świecie.

Jak sama nazwa wskazuje, Rada składa się z 13 najbardziej wpływowych rodzin na całej kuli ziemskiej.

Ich działalność stoi za Nowym Porządkiem Świata (NWO), w której systematycznie podążają za przejęciem całkowitej kontroli nad ludzkością i zasobami naszej planety.

Wierzą, że są uprawnieni do rządzenia nami, ponieważ są bezpośrednim potomkami starożytnych bogów i uważają, że mają „boskie prawo” do władania nami.

Iluminaci to najstarsze określenie powszechnie używane w odniesieniu do 13 rodzin, które stanowią znaczną część kontrolującej świat elity.

Ich liczba nie jest przypadkowa.

Jej zadaniem jest wypaczone nawiązanie do wybranych przez Boga 12 plemion Izraela i złamanie przymierza poprzez powołanie do istnienia 13 wielkich rodów.

W większości są to rodziny żydowsko-bankierskie, stojące na czele bankierskiej piramidy, których według byłego holenderskiego bankiera znajduje się 8000 – 8500 ludzi, którzy traktują Lucyfera jako swojego Boga.

13 rodzin, które rządzą światem

W skład głównych rodów tajemniczej Rady 13 wchodzą takie rodziny jak:

 1. Rockefeller
 2. Rotschild
 3. DuPont
 4. Kennedy
 5. Onasiss
 6. Astor
 7. Bundy
 8. Freeman
 9. Li
 10. Reynolds
 11. Russel
 12. Collins
 13. Van Duyn

Lista ta nie jest ostateczna, ponieważ w różnych źródłach nazwiska te powtarzają się lub zamieniają z innymi, aczkolwiek są to jedne z najpotężniejszych dynastii odpowiedzialnych za przejęcie władzy nad światem.

Kim są członkowie 13 rodów Iluminati?

Każda z wyżej wymienionych rodzin ma swoją mniej lub bardziej mroczną historię, a jej szacunkowe bogactwo liczy się w bilionach lub trylionach dolarów.

Rodzina Rockefellerów – to jedna z najpotężniejszych rodzin na świecie, która ma ekstremalne bogactwo i niezwykle silną moc rządzenia światem.

Poza swoim bogactwem w nieruchomościach i przemyśle, a także powiązaniami politycznymi, Rockefellerowie przekazali duże kwoty pieniężne organizacjom religijnym, które mają satanistyczne powiązania.

Ród ten odegrał również zasadniczą rolę w tworzeniu kluczowych grup Illuminati, takich jak Rada ds. Stosunków Zagranicznych.

13-rodzin-illuminatów.jpg
fot.123rf.com

Rotschild – synowie Mayera Amschela Rothschilda założyli rodzinne banki w pięciu kluczowych krajach europejskich, gdzie zgromadzili ogromne bogactwa.

Odpowiadali za wszczynanie wojen i sprzedawanie później broni obu zaangażowanych w walkę stronom.

Nawet teraz politycy kontrolowani przez Rotschildów podejmują decyzje w oparciu o to, co jest dobre dla samego rodu, a nie dla społeczeństwa.

DuPont –  to jedna z kluczowych rodzin amerykańskiego przemysłu.

Mogą pochwalić się potężnymi zakładami przemysłowymi, nieruchomościami i działalnością handlową na wschodzie.

Wielu jej członków ma również powiązania z masonerią i rozmaitymi grupami Illuminati, takimi jak Grupa Bilderberg.

Kennedy – amerykańska dynastia polityczna, która niesie ze sobą bogactwo, władzę i przywileje.

Kilku z jej członków zajmowało kluczowe stanowiska w rządzie i chociaż w ostatnich latach ich moc nieco osłabła, nadal pozostają w kręgach Iluminatów.

Onassis – nazywani panami greckiej żeglugi, stanowią kluczowe europejskie ogniwo starożytnych rytuałów iluminackich.

Statki typu onassis mają ogromne znaczenie w tranzycie ładunków na całym świecie, dając władzom Iluminatów kontrolę nad tym, co się dzieje w danym miejscu i czasie.

Czołowi członkowie Onassis, np. Arystoteles Onassis, zajmują kluczowe stanowiska w wielu głównych grupach Illuminati.

Mają także powiązania z innymi zamożnymi rodzinami i mówi się, że są wpływowymi satanistami.

Astor – rodzina ta reprezentuje grupę jednych z najbogatszych ludzi w najnowszej historii, chociaż ich ród sięga roku 1720.

Ich siła i bogactwo znajdują odzwierciedlenie w licznych ważnych punktach nowojorskiego rynku biznesowego i bankowego.

Bundy – ród ten ma rozległe powiązania z amerykańską polityką i rządem.

Członkowie rodziny są związani z tajnym stowarzyszeniem działającym na Uniwersytecie Yale’a, elitarną organizacją parawolnomularską założoną w 1832 roku – Stowarzyszeniem Czaszki i Kości.

Niektórzy odgrywali także kluczowe role w niezwykle ważnych działaniach i projektach Iluminatów, np. w sprawach bezpieczeństwa narodowego i projekcie Manhattan.

Freeman – to kolejna z bardziej tajemniczych i mrocznych linii krwi Illuminati.

Spekuluje się, że są mocno zaangażowani w Zakon Syjonu oraz New Age.

Li – jest to, co prawda, jedno z najczęstszych nazwisk w Chinach, lecz uważa się, że z rodu tej linii wywodzi się wielu ważnych członków Iluminatów, odgrywających kluczową rolę we wprowadzaniu NWO.

Członkowie tej rodziny mają ogromne fortuny w sektorze nieruchomości oraz produkcji i z premedytacją wykorzystują ogromną populację swego kraju jako tanią siłę roboczą.

Reynolds – ogromne zasoby tytoniu to to, co sprawia, że RJ Reynolds Company, czerpie miliony z uzależnia Amerykanów od tego potężnego nałogu.

Jako rodzina królewska, rodzina Reynolds ma wielu wysokiej rangi członków masonerii, wiele powiązań filantropijnych, a także związki z liniami okultyzmu i satanizmu.

Russel – uważa się, że to z inicjatywy członków tej rodziny wyłoniły się różne grupy wyznaniowe, w tym przede wszystkim Świadkowie Jehowy.

Członkowie rodu Russel zajmowali kierownicze stanowiska w Stowarzyszeniu Czaszki i Kości, masonach i rządzie USA.

Collins – jest to jedna z bardziej tajemniczych rodzin rodu iluminatów.

Niewiele wiadomo o ich genealogii lub historii, ale podejrzewa się, że posiadają ogromną moc w świecie Kabały i mają rozległe powiązania z satanistami z Nowej Anglii, co oznacza, że ​​czerpią z szatańskich rytuałów i kultu szatana.

Van Duyn – to jeden z najmniej znanych rodów Iluminatów, ale ta rodzina ma powiązania z założeniem Nowego Jorku.

Mówi się, że mają powiązania z amerykańskim rządem, bogactwem i siłą Europy Zachodniej oraz tajemniczymi i ściśle tajnymi projektami kontroli umysłu.

Współpraca „od góry”

Członkowie 13 rodzin, które rządzą światem, z mniejszym lub większym zaangażowaniem, współpracują przede wszystkim z pięcioma najważniejszymi instytucjami na świecie, aby wprowadzić NWO i całkowicie zniewolić ludzkość.

13-rodzin-illuminatów-ośmiornica-finansowa.jpg
fot.123rf.com

Należą do nich:

 • The City of London (kontrola finansów);
 • Rezerwa Federalna USA (kontrola finansów);
 • BiS – Bank Rozrachunków Międzynarodowych (potajemna kontrola podaży pieniądza na całym świecie);
 • Watykan (indoktrynacja, oszustwa i taktyka straszenia);
 • Waszyngton (wojsko, programowanie umysłu, pranie mózgu i wyludnienie).

Wszystkie powyższe instytucje funkcjonują jako indywidualne państwa, mają własne prawa, a  zatem na Ziemi nie ma sądu, który mógłby je kiedykolwiek oskarżyć.

Globalni konspiratorzy NWO manifestują swój program poprzez umiejętne manipulowanie ludzkimi emocjami, szczególnie strachem.

Korporacyjna część piramidy NWO jest  zdominowana przede wszystkim przez międzynarodowych bankierów i wielkie kartele farmaceutyczne, którymi rządzi te 13 rodzin.

Nabywanie i gromadzenie coraz większego bogactwa, zasobów naturalnych, całkowitej władzy politycznej i kontroli nad innymi to siły motywujące, które kierują decyzjami Iluminatów.

Ludzkie cierpienie i śmierć niewinnych ludzi nie stanowią dla tych osób żadnego problemu.

Ogromna skala i złożona sieć powiązań tych rodzin zaangażowanych w rządzenie światem są zadziwiające.

Większość ludzi reaguje z niedowierzaniem i odrzucają prawdziwość tego tematu, ponieważ są nieświadomi tego, że zostali poddani już praniu mózgu, by właśnie zareagować zgodnie z wolą Iluminatów…

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=fD5UBnpIMuI