BILL GATES KUPIŁ 5,3 MLN AKCJI W HOLDINGU INFRASTRUKTURY 5G

Finansowe interesy Billa i Melindy Gatesów skupiają się nie tylko na szczepionkach, ale i na inwestycjach w 5G. W 2019 roku za pośrednictwem swojej fundacji Gates kupił 5,3 miliona akcji Crown Castle – holdingu, który posiada infrastrukturę 5G na każdym większym rynku amerykańskim.

5,3 mln akcji dla 5G

Bill Gates, jeden z najbogatszych ludzi na świecie wraz z żoną, Melindą Gates, są założycielami największej prywatnej fundacji w USA, której oficjalnym celem jest generowanie bogactwa i „dzielenie się” nim.

Aby to zrobić, Bill i Melinda Gates inwestują w organizacje, które ich zdaniem zapewnią im największe długoterminowe zyski.

Najwyraźniej przyszłość widzieli w technologii 5G, gdyż para w 2019 roku postanowiła kupić 5 332 900 akcji Crown Castle, które obecnie są warte już miliard dolarów.

Crown Castle International Corp. to fundusz inwestycyjny na rynku nieruchomości i największy dostawca wspólnej infrastruktury komunikacyjnej w Stanach Zjednoczonych, posiadający ponad 40 000 wież komórkowych i około 70 000 mil tras światłowodów obsługujących małe komórki i rozwiązania światłowodowe.

Jest drugim co do wielkości technologicznym holdingiem Fundacji po Microsoft.

Inwestycja warta zachodu

Dlaczego Bill i Melinda Gates dodali ponad 5,3 mln akcji Crown Castle do posiadanych przez nich wcześniej zaledwie 19 akcji?

Wszystko to ma związek z infrastrukturą komunikacyjną holdingu i wdrożeniem technologii 5G.

Gates promuje tzw. Internet rzeczy, a rozbudowana infrastruktura 5G właśnie w tym mu pomoże.

Zdaniem miliardera świat musi zostać zdominowany przez inteligentne urządzenia i nowe technologie, które wyręczą człowieka z większości obowiązków (i dodajmy – myślenia – używania mózgu) oraz będę ze sobą połączone bezprzewodowo, aby umożliwić gromadzenie, inwigilację i sprzedaż naszych danych osobowych.

Aby do tego doszło, trzeba stworzyć sieci małych i komórkowych węzłów komórkowych, które często są podłączone do istniejącej infrastruktury, takich jak słupy, kominy, drogowskazy lub latarnie uliczne.

Małe komórki będą odgrywać kluczową rolę w zaspokajaniu rosnących wymagań w zakresie danych bezprzewodowych i zwiększonej przepustowości wymaganej przez nowe technologie, takie jak 5G.

Crown Castle ma ich ok. 65 000, a swoją infrastrukturę wież komórkowych dzierżawi operatorom bezprzewodowym, takim jak Verizon i T-Mobile, przy czym ma niewielką konkurencję w tej dziedzinie.

Rozwój technologii 5G pomaga więc holdingowi generować jeszcze większe przychody, dlatego i dla inwestujących w jego akcje Gatesów jest to dodatkowo doskonały przypływ gotówki.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: STAROSTA KROŚNIEŃSKI ODMÓWIŁ WYDANIA POZWOLENIA NA BUDOWĘ MASZTU 5G

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.