DLACZEGO BILL GATES JEST PROMOWANY JAKO EKSPERT W DZIEDZINIE „PANDEMII” I SZCZEPIONEK?

Dlaczego Bill Gates jest uważany za eksperta od „pandemii” i szczepionek? Dlaczego media głównego nurtu tak mocno promują jego osobę jako „autorytet” w dziedzinie wirusologii i antidotum na Covid-19? Odpowiedź na te pytania jest prosta, jeśli zapoznamy się z danymi raportu opublikowanego w Columbia Journalism Review.

Hojne wsparcie

Według raportu opublikowanego w Columbia Journalism Review, liczne prominentne media i organizacje dziennikarskie traktujące Fundację Gatesa jako autorytet w dziedzinie zdrowia publicznego są w rzeczywistości częściowo finansowane przez tę fundację.

Autor raportu Tim Schwab przeanalizował prawie 20 000 dotacji charytatywnych, które Fundacja Gatesa przekazała do końca czerwca 2020 roku i ustalił, że ponad 250 milionów dolarów przeznaczonych było na dziennikarstwo.

Odbiorcami byli m.in. BBC, NBC, National Public Radio (NPR), National Journal, Guardian, Gannett (właściciel USA Today i różnych głównych gazet regionalnych), National Press Foundation i inne publikacje, firmy medialne, fundacje dziennikarskie i organizacje charytatywne związane z mediami.

Schwab znalazł „setki” artykułów NPR pozytywnie opisujących projekty Fundacji Gatesów, z jednym szczególnym przykładem historii, w której każdy cytowany ekspert jest powiązany z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Pieniądze fundacji największy wpływ miały jednak na media głównego nurtu, w których Bill Gates uznawany jest za autorytet w sprawie Covid-19, pomimo braku wykształcenia i doświadczenia w naukach medycznych.

Na przykład PolitiFact i USA Today (otrzymały fundusze od fundacji) wykorzystały nawet swoje platformy do sprawdzania faktów, aby bronić Gatesa przed „fałszywymi teoriami spiskowymi” i „dezinformacją”.

Fundacja Gatesów odniosła się do opublikowanego raportu, po prostu deklarując, że „zdecydowanie kwestionuje” wszelkie sugestie, że ma jakiekolwiek powiązania z naruszeniem integralności i niezależności najbardziej szanowanych platform dziennikarskich na świecie.

Gdzie ta „uczciwość”?

Gdyby Fundacja Gatesa była naprawdę uczciwa, uniknęłaby nawet pozornych konfliktu interesów z mediami, ale nie ma nic uczciwego w tej źle zaaranżowanej „pandemii”.

Nie ma racjonalnego wytłumaczenia na to, byśmy słuchali czegokolwiek, co Bill Gates ma do powiedzenia na temat fałszywej pandemii lub niebezpiecznych, nieprzetestowanych szczepionek, które zamierzają narzucić siłą ludziom na całym świecie.

Nikt w mediach nie mówi mu tym, że Bill Gates NIE zaszczepił swoich dzieci, o czym stanowczo mówił lekarz rodzinny, który współpracował z rodziną Gatesa:

Nie wiem, czy zaszczepił je jak byli dorośli, ale mogę powiedzieć, że zdecydowanie odmówił szczepienia ich, gdy byli dziećmi – powiedział lekarz rodzinny na sympozjum medycznym za zamkniętymi drzwiami w Seattle, dodając: To były wspaniałe dzieci, naprawdę inteligentne i żywiołowe, a on powiedział, że nic im się nie stanie, nie potrzebują żadnych szczepionek.

I nikt w mediach głównego nurtu nie zadaje sobie trudu, by zapytać Gatesa, dlaczego już w 2015 roku mówił o „koronawirusie”.

Jednym z największych planów Billa Gatesa jest redukcja światowej populacji – i stosowanie w tym celu szczepionek – do czego jasno i otwarcie się przyznaje.

Nic dziwnego, że Gates wierzy, iż szczepionki przeciwko Covid-19 będą dosłownie „ostatecznym rozwiązaniem” światowej „pandemii” przeludnienia.

W ludzkim strachu upatrzył rozwiązania swojego iście szatańskiego planu – nastraszyć społeczeństwo do maksymalnego poziomu, odebrać mu siły na przeciwstawianie się systemowi, wymęczyć, a potem zaproponować „cudowną” szczepionkę, która „rozwiąże” wszystkie problemy – a w rzeczywistości będzie zwieńczeniem sukcesu szalonego miliardera.

⇒ Czytaj także: BILL GATES SUGERUJE, ŻE TRZEBA ZMUSIĆ LUDZI DO PRZYJĘCIA SZCZEPIONKI NA COVID-19

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.