GALAKTYCZNA FEDERACJA ŚWIATŁA – KOSMICZNI SPRZYMIERZEŃCY

Wszechświat tętni życiem. Setki tysięcy obserwacji UFO, czy same kontakty z istotami pozaziemskimi ukazują przed nami majestat tego, jak bardzo zróżnicowany jest kosmos i jego mieszkańcy. Nowa era ludzkości zbliża się wielkimi krokami, a jednym z głównych czynników prowadzających ludzkość w tej rozdział, będzie z pewnością ujawnienie naszych kosmicznych sąsiadów. Tak jak na Ziemi istnieją państwa i organizacje, jednoczące ze sobą ludzi, tak i w kosmosie, istnieją rasy i sojusze istot, przy których nasza cywilizacja, to nadal grupka przedszkolaków, nieświadomych tego, co czai się za oknami ich własnego domu.

Jedną z takich jest Galaktyczna Federacja Światła, pomagająca planetom z całego bezkresu kosmosu w procesie wzniesienia.

ODKRYWAMY ZAKRYTE

Kurtyna kłamstwa, która opiewa całą Ziemie powoli zaczyna upadać. Globalny wzrost świadomości sprawia, że ludzkość praktycznie w każdej dziedzinie rozwoju czy nauki, coraz bardziej zbliża się do zrozumienia tego, czym jest prawda.

Powoli, lecz pewnym krokiem odkrywamy tajemnice tego, kim jesteśmy i jakie jest nasze miejsce we wszechświecie.

 

galaktyczna-federacja-światła.jpg
fot.123rf.com

 

Idąc dalej, ludzie z całego świata z zainteresowaniem patrzą w niebo, ponieważ intuicyjnie czują, że skrywa ono wiele niesamowitych tajemnic.

PIERWSZE INFORMACJE

Pierwsze wzmianki o Galaktycznej Federacji Światła znajdziemy w okresie, kiedy ludzkość weszła na ścieżkę ery atomowej.

Potężne testy nuklearne przeprowadzane na całym globie, odbiły się echem nie tylko w stacjach telewizyjnych, ale i w przeróżnych zakątkach kosmosu. Ludzkość już od wieków była obserwowana.

Zaskoczeniem nie będzie również ingerencja obcych w rozwój naszej cywilizacji, dowodów na to jest cała masa.

Tym razem kosmici jednak postanowili przybyć z ostrzeżeniem, że jeżeli człowiek dalej będzie brnął w rozwijanie technologii samozagłady, rychła śmierć czeka całą cywilizację.

KOSMICZNI OBROŃCY

Galaktyczna Federacja Światła to ogromna organizacja, posiadająca w swoich szeregach najprzeróżniejsze rodzaje istot.

Wiele z nich przypomina ludzi i to właśnie one spotkały się z przedstawicielami rządów z całego świata.

Mimo iż większość przedstawicieli ówczesnej władzy, doskonale rozumiała niebezpieczeństwo rozwoju technologii atomowej.

To illuminackie sekty, które niczym właściciel psów, trzymał na smyczy koncerny zbrojeniowe i nie doszło do zaniechania testów atomowych.

Rasa ludzka w oczach przybyszy była bardzo agresywna i niebezpieczna, pozbawiona wartości pozwalających na szerszą współpracę.

Mimo to Federacja postanowiła pomagać nam w inny sposób.

 

galaktyczna-federacja-światła.jpg
fot.123rf.com

 

Zniwelowanie problemu niewolnictwa na naszej planecie to zdecydowanie niełatwy proces.

Nawet dzisiaj, mimo tak oczywistych faktów, jak depopulacja czy geoinżynieria, większość ludzi nadal nie dostrzega kajdan nałożonych na praktycznie każdy element życia codziennego.

Upadły człowiek nieświadomy problemu i więzienia, w którym żyje, podświadomie wyraża zgodę na taki stan rzeczy.

Żeby to zmienić, trzeba problem rozwiązać u jej podstawy i taką właśnie taktykę obrała Galaktyczna Federacja Światła.

WIELOWYMIAROWA POMOC

Jej przedstawiciele są istotami wielowymiarowymi, posiadające wiedzę i umiejętności do przemieszczania się pomiędzy wymiarami i ingerowania poprzez bycie w jednym, na drugi.

Z racji tego, że człowiek również jest taką istotą, postanowiono w sprytny sposób, można by rzec z ukrycia, wpływać na globalną świadomość całej populacji Ziemi.

I tak na przykład każdy z nas, każdego dnia dostaje swoiste znaki, podpowiedzi dotyczące tego, jak postępować w życiu, aby lepiej zrozumieć co jest słuszne, a co nie.

 

galaktyczna-federacja-światła.jpg
fot.123rf.com

 

Doskonale to znamy. Jak często zatrzymujemy się, aby zrozumieć zdarzenia, które nam się przytrafiamy?

W lawinowym tempie człowiek zaczyna zagłębiać się nawet w proste kwestie życia codziennego.

I tak o to napotkane osoby na swojej drodze, sytuacje czy teoretycznie zwykłe zrządzenie losu, staję się elementem o wiele głębszej układanki, wpływającej na każdy aspekt tego, czym jesteśmy.

DOSTRAJANIE MYŚLI

Któż z nas nie raz doznał w życiu osobliwego olśnienia, kiedy to dumając nad jedną kwestią, albo nawet po prostu robiąc naturalne czynności, błyskotliwa myśl nagle pojawia się w naszych głowach.

Jakie jest źródło tego zjawiska? Wszystko jest energią i znając reguły powstawania myśli, można wpływać na ich przebieg czy obraz.

 

galaktyczna-federacja-światła.jpg
fot.123rf.com

 

To jeden z głównych sposobów pracy Galaktycznej Federacji Światła. Wpływają oni na świadomość ludzi, popychając je do lepszego zapoznania się z prawdą a finalnie, do przebudzenia z niewolniczego snu.

Oczywiście elementów dyktujących ten proces jest wiele więcej, jednak zdecydowanie kosmiczni bracia mają swoją rolę w otwieraniu umysłów każdego człowieka.

FORMA KOMUNIKACJI

Kolejną formą pracy Federacji są channelingi. Człowiek poprzez reinkarnację wielokrotnie stąpał po naszej planecie.

Niektórzy, są tu dłużej od innych i podczas przeskoku pomiędzy życiami dokonali świadomej decyzji, że teraz posłużą jako forma komunikacji gatunku ludzkiego z przedstawicielami z innych planet.

Channelingi możemy porównać do rozmowy telefonicznej, gdzie przekazy w formie energetycznej są ubierane w nasze, ziemskie słowa.

Z roku na rok osób posługujących się tą formą komunikacji jest coraz więcej.

Galaktyczna Federacja Światła to organizacja, której celem jest czynienie dobra i niesienie światła.

Jej czynny udział w życiu Ziemian możemy dostrzec w każdym aspekcie życia codziennego. Ujawnienie to już tylko kwestia czasu.

Jak bardzo zmieni się nasze życie po tym wydarzeniu?

Czas pokaże.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://youtu.be/Ln9caCi-Ktw