GANG STALKING, CZYLI ZORGANIZOWANE PRZEŚLADOWANIE

To, co teraz tu przeczytasz, wyda ci się paranoiczne i szalone. Szalone jest jednak to, że wszystkie te informacje nie są brednią i Gang Stalking istnieje. Zorganizowane grupy tworzą tzw. gangi, których celem jest psychiczne nękanie niewygodnej osoby w celu doprowadzenia jej do obłędu lub popełnienia samobójstwa, czyli jednym słowem jej – WYELIMINOWANIA.

Co to jest Gang Stalking?

Stany Zjednoczone, Kanada, Anglia, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Australia, Indie, Pakistan, Izrael, Polska, Słowacja, Jamajka, Filipiny i być może Japonia, Irlandia, Afryka, Włochy, Monako, Wenezuela, Meksyk, Gwatemala, Salwador, Chiny – ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że i w pozostałej reszcie świata – istnieją zorganizowane grupy ludzi, którzy łączą się celowo, aby wyrządzić innym fizyczną i psychiczną krzywdę.

Takie zorganizowane prześladowanie nazywane jest Gang Stalkingiem, który uznaje się za pierwszy etap osaczania ofiary i przejmowania kontroli nad jej umysłem.

Gang Stalking jest wysoce zbrodniczą kampanią realizowaną pod patronatem organów ścigania i osób rządzących, skierowaną do konkretnej osoby i mającą na celu zniszczenie życia niewinnej ofiary m.in. poprzez potajemne prześladowania, złośliwe oszczerstwa i starannie wykonane i przeprowadzone na niej ataki psychologiczne.

Zorganizowane prześladowanie

Przestępstwa popełniane przez zorganizowane grupy są początkowo robione potajemnie, podstępnie, zazwyczaj tak, by ofierze ciężko było się zorientować w ich działaniu, by przypominały jedynie prosty zbieg okoliczności.

Z czasem Gang Stalking pozbawia docelową osobę podstawowych praw i niszczy jej wolność, tworząc scenę, na której dojdzie do jej zniszczenia – społecznie, umysłowo i fizycznie, poprzez nieustanny atak, który przenika wszystkie obszary życia człowieka.

gang-stalking.jpg
foto.123rf.com

Zastosowane taktyki często wykraczają poza strach, demoralizację i nękanie psychiczne.

U ofiary zorganizowanych prześladowań musi powstać paranoja, która odbierze jej szansę na normalne życie.

Marionetki Gang Stalkingu

W większości przypadków są to tzw. wygodne jednostki, które dla zorganizowanej grupy psychopatów działających w sieci tajnych służb nie są po prostu zagrożeniem.

Otóż Gang Stalking nie lubi ludzi mądrych, inteligentnych, elokwentnych, szczerych, tych, którzy wiedzą za dużą, dociekają, badają, eksplorują – czyli ludzi, którzy mogą odkryć za dużo.

Łatwiej jest wytrenować osobę, której umysł jest podatny na manipulację.

gang-stalking.jpg
foto.123rf.com

Dlatego przejmując kontrolę nad ludzkimi umysłami, zmuszają bezdomnych, zagubionych, osoby z problemami psychicznymi, chorych fizycznie, byłych przestępców itp., aby stali się kontrolowanymi przez rząd informatorami.

Ci kontrolowani informatorzy to ludzie prowadzący pozbawione skrupułów działania, w ramach Gang Stalkingu, w tym prześladowania, napaści, morderstwa, kradzież tożsamości, włamania, rabunki i kradzieże samochodów, elektroniki (zwłaszcza komputerów) itp.

Nakłaniają też ludzi do popełnienia zabójstwa i samobójstwa.

Są również wykorzystywani do składania fałszywych zeznań i oskarżania innych, np. w takich sprawach jak molestowanie dzieci, gwałty i przestępstwa białych kołnierzyków.

Cele i modus operandi

Cele Gang Stalkingu są liczne.

Głównie chodzi o sprawienie, by ofiara stawała się powoli niestabilna psychicznie, co jest wykorzystywane, np. przy nękaniu świadków w ważnych sprawach karnych, zemstach współmałżonka, kampaniach nienawiści politycznej, matactwach w śledztwie, rozgrywkach biznesowych.

W konsekwencji chodzi o osiągnięcie jednego lub wszystkich następujących celów: doprowadzenie do paranoi lub jakiejkolwiek innej choroby psychicznej wymagającej hospitalizacji na oddziale psychiatrycznym, finansowej upadłości, bezdomności i popełnienia samobójstwa.

Atak odbywa się przy użyciu zaawansowanych technik nękania psychologicznego i wielu innych taktyk.

Początkowo może to być podstawianie wielu stalkerów, czyli ludzi, którzy nękają ofiarę psychicznie, komentując jej wypowiedzi w Internecie, treść SMS i rozmów telefonicznych podsłuchiwanego telefonu, rozmów przeprowadzanych w domu, w którym zainstalowany jest podsłuch itp.

I tak nagle ofiara słyszy na ulicy, że ktoś obcy rozmawia o jej życiu, ktoś inny komentuje bieżące wydarzenia, czuje się zawsze i wszędzie otoczona wianuszkiem osób dziwnie przyglądających się jej i bacznie obserwujących jej zachowanie.

gang-stalking.jpg
foto.123rf.com

Modus operandi Gang Stalkingu (sposób działania) może obejmować również:

 • mobbing,
 • wpływanie na decyzje lekarzy i wyniki badań lekarskich,
 • zastraszanie,
 • gaslighting,
 • osaczanie,
 • rzucanie „przypadkowo” na ulicy lub w Internecie obelg i oszczerstw wobec ofiary,
 • robienie zdjęć z ukrycia,
 • próby publicznych kompromitacji,
 • okazywanie ofierze braku szacunku przez nieznane osoby,
 • obserwowanie i dziwne spojrzenia,
 • włamania na portale społecznościowe i skrzynki mailowe,
 • elektroniczne tortury (generowanie różnych głośnych dźwięków),
 • globalną cenzurę finansową i blokadę bankową – podważanie wolności ekonomicznej jednostki,
 • tworzenie sztucznych problemów w załatwianiu różnych formalności, uzyskiwaniu dostępu itp.,
 • straszenie gwałtem lub śmiercią,
 • próby potrącenia samochodem na ulicy.

Gang Stalking jest częścią większego zjawiska, mianowicie Mind Control (kontroli umysłu), która jest narzędziem w rękach przedstawicieli NWO (Nowy Porządek Świata).

W ten oto sposób – m.in. rząd, wojsko i duże korporacje – wykorzystują zorganizowane prześladowanie, by pozbyć się niewygodnych jednostek, a pozostawić jedynie te, którymi lepiej się manipuluje.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=dTCemewhn5s