ZASTOSOWANIE „MIND CONTROL” – MANIPULACJA I ZNIEWOLENIE

Mind Control – zrozumienie, symulowanie i kontrola procesów, które zachodzą w jonosferze, a mają wpływ na działanie systemów komunikacji i nadzoru elektronicznego – jest celem projektu. Projekt i program potrafią nie tylko sterować pogodą, ale także myślami ludzi. Kontrola umysłu to zeskanowanie fal mózgowych, a za pomocą odpowiedniej aparatury można się podłączyć do dowolnego mózgu i zmieniać sposób myślenia oraz zachowania człowieka.

Musicie pamiętać o dwóch punktach krytycznych.

Jeden jest taki, że rząd torturuje obywateli tą technologią, a drugi, że społeczeństwo ma prawo głosu odnośnie użycia i rozwijania tej technologii.

Kontrola umysłu i niewola

Pojęcie „kontrola umysłu” jako niedostrzegalnego narzędzia sprawowania władzy nad człowiekiem jest powszechnie znane i rozpoznawalne w krajach, które szanują wolność obywatela.

Jednak w państwach totalitarnych to określenie jest celowo przemilczane lub bagatelizowane.

Jest to bowiem działanie, które podstępnie odbiera człowiekowi świadomość, bez jego wiedzy i woli.

Skutkiem jego stosowania jest niewola.

kontrola-umysłu.jpg
foto.123rf.com

Świadomością można manipulować.

Fale i promieniowanie mogą być zmanipulowane, a wygląda to tak, że manipulacja umysłu najczęściej nie jest widoczna dla tej danej osoby i osób postronnych, a przez to trudno jest zrozumieć, kiedy taki wpływ ma miejsce, a kiedy nie.

Istnieje błędna opinia, że jeżeli taki wpływ ma miejsce, to powinno to być oczywiste (nieprawda).

Podświadomość i Świadomość to wielka różnica.

Najważniejsze jest to, że wprowadzone myśli nie różnią się od siebie.

Każda osoba jest w umyśle sama i jest świadoma.

Wprowadzenie (programowanie) myśli nie wygląda tak jak szept słów w uchu.

To zawsze wygląda jak produkt Twojej własnej aktywności, ale z tą różnicą, że nie powinno nią być.

Człowiek jako ludzka istota nie zauważa i nie dostrzega żadnej myśli jako swojej własnej.

Zatem jak jedna osoba może mieć wpływ na drugą?

Proszę nie myśleć, że to kombinacja dwóch mózgów.

To połączenie tylko sygnałów i fal, które przepływają, o odpowiednich częstotliwościach.

Ludzki mózg reaguje na częstotliwość, ponieważ mózg sam w sobie jest bardzo złożoną bilokacyjną komórką energetyczną, która działa na tych dopasowanych częstotliwościach, ale też jest odbiornikiem i nadajnikiem.

Zdolność mózgu pozwala na szybkie przetwarzanie bardzo dużej ilości przychodzących częstotliwości, sygnałów i informacji.

Aby zrozumieć, jak to wszystko się dzieje, trzeba zrozumieć strukturę mózgu, a większość ludzi nie ma takiej wiedzy.

Jest to spowodowane tym, że praca w mózgu jest bardzo trudna do opisania w taki sposób, aby to było natychmiast zrozumiałe dla każdej osoby.

To powinno być widoczne umysłem, ale nie ma takiej możliwości, żeby się tego nauczyć.

Możliwe jest jedynie stworzenie implantu, jaki umożliwia nanotechnologia oraz specjalnie zaprojektowane, do wymiany sygnałów, aktywności mózgu, które obejmują częstotliwości, a nawet uczucia.

Już to widziałam.

Widziałam wiele rzeczy, które nie są nawet znane nowoczesnej nauce.

Jeśli ciężko to zrozumieć, to po prostu uwierz w to i przyjmij jako fakt, że można manipulować umysłem i to nawet w sposób niezauważony.

Mózg jest unikalnym systemem współzależności sygnałów mózgowych, które rozwijają się w intelekt, osobowość i sposób myślenia.

Zdolności implantu nanotechnologii pozwalają być w Twoim umyśle z Twoim umysłem poprzez wymianę sygnałów częstotliwości mózgu, które produkuje zarówno twój intelekt, jak i kogoś innego.

PORADA – Zrób test

Przestań myśleć o wszystkim i wyobraź sobie swój umysł w swojej głowie, ale tego nie można sobie wyobrazić.

Ten obraz i uczucie w głowie pojawią się natychmiast.

To może zrobić każda osoba.

To jest ten sam umysł w Twojej głowie, ale Ty tego nie widzisz, ponieważ używasz nieznanych jeszcze Tobie częstotliwości funkcji mózgu, aby ukryć swoją obecność.

Twoja częstotliwość dostosowana jest do przestrzeni, która Cię otacza i czasu oraz czasoprzestrzeni tego wymiaru.

Wszystko, co Wam przekazuję, odzwierciedla się w wiarygodności.

Manipulacja przez świadomość to zarządzanie Twoim umysłem przez umysł oraz odpowiednią częstotliwość fal.

Wszelkie środki są już przestarzałe w porównaniu z możliwościami, które dają wiedzę o tym, jak działa częstotliwość mikro oraz umiejętności wpływu i manipulacji umysłu, a także świadomości osoby.

Technologia v2k

Jest to cel wszystkiego, co nazywa się terrorem psychologicznym – jest to podporządkowanie umysłów mas ludzi.

W Internecie znajdują się informacje na temat technologii, która ma konwencjonalną nazwę v2k.

Wiele osób wie, że ta technologia pozwala manipulować umysłem poprzez środki, które są przekazywane przez „implant” do ludzkiego mózgu.

Rzeczywiście, taka technologia istnieje.

kontrola-umysłu.jpg
foto.123rf.com

Kuźnią rekrutującą i przygotowującą kadry, które służą nowej wojnie, jest znany Uniwersytet Stanforda w Stanach Zjednoczonych.

W oparciu o psychologię behawioralną (czyli zajmującą się zachowaniem człowieka i jego modyfikacją) uczelnia ta szczyci się swoimi absolwentami.

Uznani za nieprzeciętnie inteligentnych są twórcami firm takich jak Nike, Tesla, Google, Facebook i wielu innych, które nazywa się start-ups.

W murach tej uczelni doskonalone są kadry służb specjalnych, banków oraz kadr rządzących.

W odróżnieniu od klasycznego zdobywania terenów strategią psychologicznego podboju społeczeństw, stała się maksyma: przejąć kontrolę nad umysłami, maksymalnie wykorzystać i w końcu nieprzydatnych porzucić.

Terror psychologiczny

Ta cała struktura liczy także przemiany w Polsce.

Wraz z rokiem 1989 szkoły pedagogiczne, które są instytucjami kształcącymi nauczycieli, podrasowano w ramach 2 – 3-letniego toku studiów i nadano im rangę wydziałów psychologii, na których studia trwają 5 lat i zostają uwieńczone magisterium.

Zajęcia na tych kierunkach doskonalą specjalistów z zakresu marketingu, resocjalizacji, psychologii klinicznej, uzależnień, terapii rodzinnej, a także doradztwa zawodowego.

Z tamtą chwilą zaczął rozrastać się w życiu społecznym i politycznym obyczaj korzystania z pomocy psychologa.

Jak kiedyś politruk, tak od roku 1989 coraz więcej do powiedzenia mają psycholodzy.

Są to zawodowi manipulatorzy, dla których manipulacja umysłem narzucona jest zajęciami.

Dla nich PR to niewinny zabieg wizerunkowy, ale to jest KŁAMSTWO, którym się nie brzydzą, ponieważ płacą im za to, np. partie polityczne.

Ich domeną jest to, że jeżeli ma przetrwać sponiewierana jednostka, to musi mieć gdzie wrócić, czyli trzeba ratować rodzinę, a dla niej ostoją jest dom, jak dla narodu jest państwo.

Jest to ciche przyzwolenie zjawisku kontroli umysłu na poziomie utraty kontroli nad państwem.

Pamiętacie obietnice charyzmatycznego przywódcy, że Polska ma szansę stać się drugą Japonią.

Obietnice piękne, a manipulator obnażony.

Tak zwana transformacja przeobraziła wszystkie instytucje w doskonałe hierarchie kompetencji, gdzie bez „szefa” żadna decyzja nie może zostać podjęta.

Jednocześnie społeczeństwo pozbawiono realnego dostępu do zarobionego pieniądza poprzez nakazanie zakładania kont bankowych, które stanowią krwiobieg banków (polskich tylko z nazwy).

Warunki pracy urągają zasadom zdrowia psychicznego.

Wystarczy przejrzeć przypadki zgonów z przepracowania albo ilość samobójstw (6500 rocznie), a potem warunki płacy (4-krotnie niższe niż we Francji), które są wynagrodzeniem na poziomie biologicznego przetrwania.

Takie rzeczy dzieją się naprawdę i więcej osób będzie dostrzegać to swoją percepcją.

Zauważcie w bardzo prosty sposób – manipulowani, gdy narzucą falą EM euforię albo lęki, to organizm natychmiast wykazuje euforię lub lęki do różnych rzeczy, a mózg pracuje na podstawie emocji (euforii albo lęku).

Nie bójcie się i obserwujcie swoje ciało.

Dobrze jest wiedzieć i widzieć te rzeczy, a żeby w końcu było lepiej na świecie, musi być więcej osób, które to rozumieją.

Energie są czymś naturalnym, ciało jest urządzeniem elektronicznym, a sztuczna ingerencja w energetykę ciała jest wiedzą, która wymyka się spod kontroli.

Doświadczajcie i rozwijajcie swoją wiedzę

Stańcie po odpowiedniej stronie, ponieważ rozwój tych technologii może służyć też dla dobra ludzkości.

Tylko od Waszej świadomości i nastawienia będzie to zależało.

Obecnie wykorzystuje się broń energii wiązkowej, która jest skierowana i oparta na działaniu fali elektromagnetycznej.

Działanie tej broni może odczuwać zarówno tłum, jak i np. tylko jedna osoba, gdzie częstotliwość punktowo jest aktywowana w jakiś fragment ciała.

Tą częstotliwością i bronią można wpływać zarówno na układ nerwowy, jak i odpornościowy oraz rozregulować cały układ immunologiczny.

Natomiast musicie wiedzieć, że bardzo szeroki zakres działań ma fala mikrofalowa: od podgrzewania tkanek organizmów żywych do wysyłania głosów wprost do czaszki o częstotliwości radiowej, co jest dzisiaj stosowane bardzo często.

Stąd ostatnio taki wysyp różnych chorób psychicznych, problemów skórnych, niewłaściwie pracujących narządów wewnętrznych czy innych schorzeń o niewyjaśnionej etymologii.

Można także wywołać każdy rodzaj choroby – od choroby psychicznej po nowotwory, problemy z sercem czy niewydolność oddechową.

To wpływa na NANOCZĄSTECZKI.

Problematyczne promieniowanie

Pole elektromagnetyczne o dużym natężeniu powoduje zmiany czynności bioelektrycznej narządów, reakcje hormonalne, uszkodzenia narządów i tkanek, zmiany w układzie nerwowym oraz zmiany patologiczne.

Mikrofale, o których mowa, emitowane są, np. z radarów o mocy nawet miliony razy większej niż ma to miejsce przy telefonii komórkowej.

Źródła promieniowania elektromagnetycznego są NATURALNE – występujące na Ziemi i we wszechświecie oraz SZTUCZNE – wytworzone przez człowieka.

promieniowanie.jpg
foto.123rf.com

Tak jak w obecnych czasach ilość telefonów komórkowych nierzadko przewyższa liczbę ludzi.

Niemal każdy dorosły ma przynajmniej jeden własny aparat, który wymienia co kilka lat, w zależności od długości umowy z operatorami sieci.

W przypadku dzieci i młodzieży sytuacja jest zupełnie odwrotna – młodsi w mig opanowują wszystkie nowe funkcje gadżetów i w przeciwieństwie do dorosłych, tak szybko przywiązują się do smartfonów czy najnowszych wersji iPhone, że bardzo trudno jest się im z nimi rozstać.

Nowoczesne telefony mogą najbardziej szkodzić najmłodszym dzieciom.

Nie chodzi jednak tylko o to, że nie powinny zasypiać w pobliżu włączonych aparatów, których wibracje i emitowane przez nie światło, może pogarszać jakość ich snu.

Proszę zauważyć, że kiedy zasiadają w szkolnych ławach, ich małe paluszki są już zupełnie inaczej przystosowane do korzystania z nowoczesnych urządzeń, do których mają dostęp niemal od urodzenia.

Dużo trudniej im zacząć pisać w taki sam sposób, jak w przypadku nieco starszych dzieci, które zaczynały edukację zaledwie kilkanaście lat przed nimi.

Niemal bezustanne korzystanie z nowego typu urządzeń może u nich doprowadzić do niewykształcenia się odpowiednich mięśni, które są niezbędne do sprawnego posługiwania się długopisem.

Mogą pojawić się problemy z ręcznym pisaniem głównie wśród dzieci, które korzystały z dotykowych smartfonów i tabletów dłużej niż 3-4 godziny dziennie, dlatego, jeżeli nie chcecie, drodzy Rodzice, aby Wasze pociechy miały problemy z utrzymywaniem długopisów w małych rączkach, to zadbajcie, aby nie nadużywały tych urządzeń.

Szkodliwe jest też promieniowanie już po 30 minutach rozmowy przez komórkę.

Jeśli regularnie zaczniecie rozmawiać przez kilka godzin dziennie przez telefon komórkowy, to możecie zaobserwować objawy, które towarzyszą dyslektykom – trudności z porozumiewaniem się, a także właściwym rozumieniem usłyszanych treści.

Oprócz tego mogą pojawić się także bóle głowy, zaburzenia wzroku i słuchu, trudności z koncentracją, świąd skóry, potliwość, uporczywe zmęczenie, zaburzenia hormonalne, skoki ciśnienia oraz bezsenność.

Nie zasypiajcie w pobliżu aparatu komórkowego przy głowie.

Bezpieczny dystans to minimum 2-3 metry.

W miarę możliwości korzystajcie z zestawów słuchawkowych, aby zwiększyć dystans pomiędzy telefonem a głową.

Używajcie telefonów w miejscach o dobrym zasięgu (np. w pobliżu okna), aby telefon mógł pracować z mniejszą mocą.

Nie prowadźcie rozmów z dala od stacji bazowych, ponieważ wtedy telefon zwiększa maksymalnie sygnał i może Wam dodatkowo szkodzić.

Technologiczne niewolnictwo

Na Ziemi szerzy się wymuszone za pomocą wysoko rozwiniętej technologii niewolnictwo.

Swój gwałtowny rozwój technologia programowanej kontroli umysłów rozpoczęła z chwilą zakończenia II wojny światowej, kiedy to w ramach rządowego przedsięwzięcia, noszącego kryptonim „Project Paperclip”, przesiedlono do Stanów Zjednoczonych około 2000 wysokiej rangi nazistów.

Jeszcze pod rządami nazistowskiego rządu Niemcy rozpoczęli poważne naukowe badania kontroli umysłów, które były oparte na traumatycznych przeżyciach (wykorzystanie formuły iluminatów do tworzenia nierozpoznawalnych niewolników poddanych całkowitej kontroli umysłu).

Znany Wam „Josef Mengele przeprowadził badania nad kontrolą umysłów na tysiącach bliźniąt i innych bezbronnych ofiar pod auspicjami Instytutu Medycznego Imienia Cesarza Wilhelma w Berlinie”.

Dlatego był znany jako Anioł Śmierci.

Był jednym z blisko 900 wojskowych naukowców i badaczy medycznych, których przemycono w tajemnicy do USA, gdzie kontynuował swoje „badania”, ucząc innych mrocznej sztuki kontroli umysłów.

Prace, które dotyczyły manipulacji umysłami, z czasem przejęło CIA i nadało im kryptonimy „Bluebird” i „Artichoke”.

W 1953 roku oba przedsięwzięcia połączono w jeden, cieszący się złą sławą, program MK-ULTRA.

Dla CIA programy te zostały dawno zakończone sukcesem i są projektami używanymi przez CIA skrótem, który oznacza «Manufacturing Kiłlers Utilizing Lethal Tradecraft Requiring Assassinations» («Tworzenie Zabójców Wykorzystujących Do Zabijania Sztukę Uśmiercania»).

Obsesja CIA na punkcie tworzenia zaprogramowanych morderców przy pomocy programu MK-ULTRA obejmowała ponad 149 podprogramów, które były realizowane w ramach wielu dziedzin nauki, od biologii zaczynając, a na farmakologii, psychologii, fizyce laserowej i ESP”5 kończąc, aż obecnie po technologię 5G, gdzie między innymi krajem eksperymentalnym dla także Tajnej Loży rządców, jest Polska – jako jeden z pierwszych krajów, który z własnej woli, zgodził się na wprowadzenie tej częstotliwości w życie.

Nadmieniam, że każda częstotliwość ma wpływ na ludzi (m.in. tzw. rozczepienie osobowości to tylko wierzchołek góry lodowej – Dysocjacyjne Zaburzenie Osobowości).

Obecność dwóch lub więcej wyraźnych osobowości, niezdolność do przypomnienia sobie ważnych danych osobistych jest za duża, aby można ją było przypisywać roztargnieniu.

kontrola-umsyłu.jpg
foto.123rf.com

Zaburzenie to nie jest wynikiem bezpośredniego działania jakiejś substancji lub ogólnego stanu zdrowia.

Jest ono wywoływane rozmyślnie.

Do tego jest to tak daleko posunięta ingerencja, że bazuje na urazach techniki programowania umysłu.

Dla Was to sekretny Holokaust XXI wieku.

Dodam, że przy pomocy tej technologii planowana jest depopulacja.

Jak dotąd ludzie nie znajdą żadnych dokumentów, które łączą projekt i program, realizowany przez tajny rząd oraz CIA (tym zbiorczym pojęciem określa się przedsięwzięcia, które dotyczą kontroli umysłów, a realizowane są zarówno przez wojsko, CIA, NSA, jak i inne agencje rządowe, a przede wszystkim pozarządowe, które udostępniły tę technologię innym agencjom i oficjelom rządowym).

Ta technologia jako całość nie jest udostępniana oficjalnie agenturom rządowym, a jest udostępniona tylko namiastka tej technologii, przy której już urządzono i zorganizowano pokazy eksperymentalne.

Przy wdrażaniu tej technologii narkotyki nie są największym nadzorowanym przez rząd złem.

Mind Control

Wszystko jest zarezerwowane dla tych, którzy wdrożyli i realizują Program „Mind Control” – sieć eksperymentów w zakresie kontroli umysłów.

Przedsięwzięcie to jest bardzo rozległe i nosi nazwę «Projekt Monarch».

Jego uczestnikiem jest nie tylko CIA, ale również armia lądowa, siły powietrzne i marynarka wojenna ze wszystkimi ich zdolnościami i zasobami.

To nie jest fantastyka naukowa, ale fakt.

Obejmuje rytualną przemoc, przerażające tortury i seksualne wykorzystywanie dzieci – są to główne elementy, które służą do tworzenia niewolników, objętych kontrolą umysłu.

Szerzące się na całym świecie zaginięcia dzieci, ich seksualne molestowanie i pedofilia, to przede wszystkim dowód na istnienie zorganizowanych sieci, które kontrolują potajemnie system legalnej władzy.

Istnieje znaczne nakładanie się różnych grup i organizacji, przy czym główną siłą napędową tego wszystkiego jest kultowy ruch Iluminati.

Tryb Alfa, Beta…

Generowanie nowych osobowości dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiety w trybie Alfa.

Tryb Alfa stanowi podstawę wszystkich pozostałych typów programowania.

Tryb Beta dotyczy w większości świadczenia usług o charakterze seksualnym na seksualne niewolnice.

Podobnie jak Marilyn Monroe nazywane były „modelami prezydenckimi” – zaprogramowanymi niewolnicami, które przeznaczone były dla wysoko postawionych polityków.

Tryb Delta to wojskowe programowanie zabójcy, osobistych ochroniarzy oraz porywaczy zakładników.

Tryb Theta ma związek z rozwojem i wykorzystywaniem postrzegania pozazmysłowego i parapsychicznych umiejętności.

To energia magnetyczna fal, przy pomocy której można wykonać wiele różnych rzeczy, z którymi eksperymentują, wraz z połączeniem z umysłami innych ludzi na dużą odległość i to nawet w innych krajach.

Nazywana „zdalnym postrzeganiem”, które pozwala obserwować, co ktoś robi w innym stanie, pomieszczeniu etc.

To, co robili, umieszcza się w różnych naszych osobowościach.

Programowanie Theta obejmuje również wykorzystywanie energii myśli do uśmiercania na odległość.

Chodzi o to, aby wzbudzić w sobie wściekłość, która wyzwoli się w postaci czystej energii i w nich uderzy…, a wtedy w ciałach tych ludzi, w ich narządach wewnętrznych następuje implozja.

Ta technologia ma być powoli wdrażana.

Spektrum „od­mieńców”

To całe spektrum generowania osobowości „odmieńców” – osobowości alternatyw­nych lub fragmentarycznych można użyć do określonych celów, najczęściej do nielegalnych działań, czyli przemycania narkotyków (ludzi takich nazywa się „mułami”) bądź innych poczynań, np. przekazywania wiadomości („posłańcy”) lub zabijania („asasyni”).

Asasyn to członek religijno-politycznej sekty islamskiej o nazwie Izmailici Nizari, która istniała w XI-XIII wieku i znana była z tego, że zajmowała się mordowaniem swoich wrogów, traktując te zabójstwa jako obowiązek, który wypływa z religii.

Ich arabska nazwa oznacza „palacze haszyszu”, która przyjęła się za sprawą zażywania przez zabójców – haszyszu, aby wywołać ekstatyczne wizje raju przed wyruszeniem na męczeńską śmierć, ponieważ często ginęli oni podczas wykonywania zleconego im zadania.

Termin „asasyn” przywieźli, z Syrii do Europy, krzyżowcy i stał się on wówczas synonimem osoby, która morduje ważną osobistość polityczną jako fanatyk lub najemny morderca.

Osobowość owych „odmieńców” jest segregowana i rozczłonkowywana za pomocą tych technologii zmiennej częstotliwości mózgu, które pozwalają nawet izolować wspomnienia z ich przeżyć.

Do „odmieńca” lub „ofiary” może dotrzeć każdy, kto zna „kody” lub „wyzwalacze”, które uruchamiają zmienioną częstotliwość i część jego osobowości albo wprowadzają go w trans.

Takim „wyzwalaczem” może być cokolwiek, np. dzwonek telefonu, wierszyk dla dzieci, fragment dialogu lub nieokreślony krótki dźwięk.

Natomiast podstawą sukcesu programowania umysłów tej technologii jest stworzenie różnych części osobowości zwanych «odmieńcami», które nie znają się nawzajem i są zdolne do przejmowania kontroli nad ciałem w różnych okresach czasu.

Wyrachowane czynienie dobra i zła jest znakiem rozpoznawczym metodologii iluminatów.

Mają oni świadomość, że tę okropną tzw. karmę, którą generują, można zrównoważyć przy pomocy różnych filantropijnych gestów, takich jak na przykład danie Narodom Zjednoczonym miliarda dolarów lub wykonanie innego nadzwyczajnego czynu, który ma charytatywny charakter.

Takie energie fal elektromagnetycznych można używać w celu uzdrawiania przy pomocy rąk.

Oznacza to, że energię elektromagnetyczną skupia się na ciele uzdrawianej osoby.

Niestety większość tej technologii używana jest w innych celach.

Ta technologia z zastosowaniem fal i pola elektromagnetycznego istnieje, a ma na celu oddziaływanie na ludzi oraz na masy ludzkie.

Istnieją niezliczone przypadki politycznego użycia tej technologii.

Nie ma na to niezbitych dowodów, ponieważ niezbędne dowody są sklasyfikowane.

W zastosowaniu tej technologii (która jest używana, a także przez eksperyment za pomocą częstotliwości fal mózgowych) myśli mogą być czytane z odległości i odtwarzane z powrotem.

Inna osoba powtórzy dokładnie to, o czym właśnie myślała ofiara.

Używa się także manipulacji zbiorowej oraz jednostkowej i technik przełamywania osobowości.

Polega to na transmitowaniu do głowy ofiary częstotliwości mikrofalowych, które mają bezpośredni wpływ na osobę odbiorczą.

Takie urządzenie ma oczywiste zdolności użytkowe w ukrytych operacjach, które są przeznaczone do doprowadzenia osobnika do szaleństwa odpowiednią częstotliwością, a nawet głosową lub dla niewykrywalnych instrukcji dla zaprogramowanego, np. zabójcy.

Przypomnę, że nazywanie ofiary szaloną jest stałym schematem ludzkiej natury.

Powtarza się to w stosunku do setek ofiar ingerencji elektromagnetyczności.

Rządowa kontrola umysłu

Obecnie Rządy oraz nieoficjalnie Tajne Loże używają tej technologii, a także tej metody do poskramiania „wrogów państwa” lub naprowadzania na pożądany efekt przyporządkowania sobie dla swoich własnych korzyści i celów, a często dla tzw. korekcji poprzez represjonowanie i narzucanie zaistniałego faktu, który dotyczy ludzkiej natury i represji politycznych.

Rządowa kontrola umysłu nie jest historią science fiction.

To zacznie Was dotykać na bardzo szeroką skalę i będzie związane z przyszłością każdego z Was.

Obecnie wprowadzana technologia jest takim rodzajem uzbrojenia, jakiego zawsze poszukiwały agencje wywiadowcze, militarne, agencje rządowe i policja, a przede wszystkim Tajne Loże.

Obecnie kontrolująca broń, motywowana jest do utrzymania tej technologii w sekrecie.

Oni posiadają środki, jakich nie mają ofiary.

Powstrzymanie tych eksperymentów będzie trudne.

To nie jest fantastyka naukowa, ale fakt.

Rozszczepienie osobowości obejmuje rytualną przemoc, przerażające tortury i seksualne praktyki ludzi z kręgu, którzy rozrywają serce i wątrobę swojego adwersarza i pożerają je, kiedy są jeszcze ciepłe.

Sta­rożytni wiedzieli o tym, głosili bowiem wszem i wobec, że każde żywe stworzenie jest magazynem energii, której ilość zmienia się w zależności od wielkości i zdrowia zwierzęcia oraz od jego mentalnego i moralnego charakteru.

W chwili śmierci ta energia jest gwałtownie uwalniana.

Do najwyższej rangi aktów wybierają ofiarę, która charakteryzuje się największą i najczystszą energią.

Najwłaściwszą ofiarę stanowi niewinne i inteligentne dziecko.

kontrola-umysłu-porwania.jpg
foto.123rf.com

Wykorzystywanie dzieci to główne elementy, które służą do tworzenia niewol­ników, objętych kontrolą umysłu.

Szerzące się na całym świecie zaginięcia dzieci, ich seksualne molestowanie i pedofilia to przede wszystkim dowód na istnienie zorganizowanej sieci, które potajemnie kontrolują system legalnej władzy.

Istnieje znaczne nakładanie się różnych grup i organizacji, przy czym główną siłą napędową tego wszystkiego jest kultowy ruch iluminati.

Ich motto to: Czyń, co chcesz. Takie jest prawo.

Innymi słowy, uważając się za bogów, sami mają decydować, co mają robić, omijając prawa, zarówno stwórcze, jak i ludzkie.

Brzmi to, jak modus operandi iluminatów.

W tym obnażam rolę sojusznika CIA jako dealera, który ma swoją siedzibę w Waszyngtonie – organizacja „Finders” jest zakamuflowaną filią CIA.

Prowadzi ona tajne operacje, które są związane z międzynarodowym hand­lem dziećmi, porywaczami oraz animatorami zabójstw na zlecenia, które są realizowane za pomocą techniki kontroli umysłów.

Organizację „Finders” należy zamknąć, ponieważ jest to „wewnętrzna sprawa CIA”.

WPROWADZANY JEST TZW. NOWY PORZĄDEK ŚWIATA.

nwo.jpg
foto.123rf.com

Jest to dążenie do wprowadzenia jednego, ogólnoświatowego rządu, w którym elity i ich rodziny będą miały to, na co przyjdzie im ochota.

Ludzie ci uważają, że planeta jest przeludniona i trzeba coś z tym zrobić, poprzez prowadzenie na przykład psychologicznej lub biologicznej wojny.

Technologię kontroli umysłów traktują jako narzędzie, a także jako asa w rękawie, coś wyjątkowego, co będzie służyć jako niewi­dzialna broń.

ZMIANA WIBRACJI POZIOMU KWANTOWEGO DNA ORAZ WNIESIENIE TO OCHRONA

Programowanie umysłu przy zmianie gęstości poziomu, na którą obecnie wchodzi Wasz układ solarny, przestanie funkcjonować i jednak nie będzie działało tak, jak zaplanowano.

Aroganccy i zarozumiali manipulatorzy nie podejrzewali, że ich metody mogą zawieść przy zmianie poziomu wibracji i gęstości na 4-tym poziomie kwantowym planety.

W tej materii będzie można odzyskać wspomnienia zdarzenia, które zaistniały w czasie wykorzystywania „Mind Control”, włącznie z wrażeniami wzrokowymi, dźwiękowymi i węchowymi, które będą stanowiły istotny dowód pogwałcenia praw istnienia istoty ludzkiej, ale też będą oni świadkami ukrytych okropności, które niesie ze sobą Nowy Porządek Świata.

Energetyczna walka lub starcia wartości absolutnych.

Możliwe stało się wyeksponowanie rytualnego maltretowania, które jest oparte na zaawansowanej technice kontroli umysłów.

Teraz imperializm rozwija się bez żadnych przeszkód, a bitwa o planetę Ziemia przechodzi do następnej fazy.

Przybliżyłam Wam tylko metody i broń, która stoi za całym procederem oraz kto za tym wszystkim stoi, a także czym jest ten mityczny „system”.

Tak naprawdę jesteście kontrolowani od zawsze, gdyż tak wynika z Waszej historii, a wszelkie struktury państwa i religii mają Was kontrolować, ale kontrola umysłu i tortury elektroniczne na taką skalę są domeną XX i XXI wieku.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

Autor: Semjase

Inne artykuły SEMJASE:

https://www.odkrywamyzakryte.com/gestosci-zycia/

https://www.odkrywamyzakryte.com/nadchodzi-wielka-przemiana/

https://www.odkrywamyzakryte.com/10-04-2010-pamietna-data/

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.