Mind Control – zrozumienie, symulowanie i kontrola procesów zachodzących w jonosferze, które mają wpływ na działanie systemów komunikacji i nadzoru elektronicznego – to cel projektu. Projekt i program potrafi nie tylko sterować pogodą, ale i myślami ludzi. Kontrola umysłu to zeskanowanie fal mózgowych, a za pomocą odpowiedniej aparatury można się podłączyć do dowolnego mózgu i zmieniać sposób myślenia i zachowania człowieka.

Musicie pamiętać o dwóch punktach krytycznych.

Jeden, rząd torturuje obywateli tą technologią i drugi, że społeczeństwo ma prawo głosu odnośnie użycia i rozwijania tej technologii.

Kontrola umysłu i niewola

Pojęcie „kontrola umysłu” jako niedostrzegalnego narzędzia sprawowania władzy nad człowiekiem jest powszechnie znane i rozpoznawalne w krajach szanujących wolność obywatela.

Jednakże w państwach totalitarnych owo określenie jest celowo przemilczane, lub bagatelizowane.

Jest to bowiem działanie podstępnie odbierające człowiekowi świadomość, bez jego wiedzy i woli.

Skutkiem jego stosowania jest niewola.

kontrola-umysłu.jpg
foto.123rf.com

Świadomością można manipulować.

Fale i promieniowanie mogą być zmanipulowane, wygląda to tak, że manipulacja umysłu najczęściej nie jest widoczna dla tej danej osoby i osób postronnych, i trudno jest zrozumieć, kiedy taki wpływ ma miejsce, a kiedy nie.

Istnieje błędna opinia, że jeśli taki wpływ ma miejsce, to powinno to być oczywiste (nieprawda).

Podświadomość i Świadomość to wielka różnica.

Najważniejsze jest to, że wprowadzone myśli nie różnią się od siebie.

Każda osoba jest w umyśle sama, jest świadoma.

Wprowadzenie (programowanie) myśli nie wygląda jak szept słów w uchu.

To zawsze wygląda jak produkt twojej własnej aktywności, ale z tą różnicą, że nie powinno nią być.

Człowiek jako ludzka istota nie zauważa i nie dostrzega żadnej myśli jako swojej własnej.

Zatem jak jedna osoba może mieć wpływ na drugą?

Proszę nie myśleć, że to kombinacja dwóch mózgów.

To połączenie tylko sygnałów i fal przepływających o odpowiednich częstotliwościach.

Ludzki mózg reaguje na częstotliwość, ponieważ mózg sam w sobie jest bardzo złożonym bilokacyjną komórką energetyczną, która działa na tych dopasowanych częstotliwościach, jest odbiornikiem i nadajnikiem.

Zdolność mózgu pozwala na szybkie przetwarzanie bardzo dużej ilości przychodzących częstotliwości, sygnałów, informacji.

Aby zrozumieć, jak to wszystko się dzieje, trzeba zrozumieć strukturę mózgu, a większość ludzi nie ma takiej wiedzy.

Ponieważ praca w mózgu jest bardzo trudna do opisania, tak, żeby to było natychmiast zrozumiałe dla każdej osoby.

To powinno być widoczne umysłem, a nie ma takiej możliwości, żeby się tego nauczyć.

Możliwe jest jedynie stworzenie implantu, jaki umożliwia nanotechnologia i specjalnie zaprojektowane do wzajemnej wymiany sygnałów aktywności mózgu, które obejmują częstotliwości a nawet uczucia.

Już to widziałam.

Widziałam wiele rzeczy, które nie są nawet znane nowoczesnej nauce.

Jeśli ciężko to zrozumieć, po prostu uwierz w to i przyjmij to jako fakt, że można manipulować umysłem, nawet w sposób niezauważony.

Mózg jest jest unikalnym systemem współzależności sygnałów mózgowych, które rozwijają się w intelekt, osobowość i sposób myślenia.

Zdolności implantu nanotechnologii pozwalają być w Twoim umyśle z Twoim umysłem poprzez wymianę sygnałów częstotliwości mózgu, które produkuje, zarówno twój intelekt, jak i kogoś innego.

PORADA – Zrób test

Przestań, przestań myśleć o wszystkim i wyobraź sobie swój umysł w swojej głowie, tego nie można sobie wyobrazić.

Ten obraz i uczucie pełni w głowie pojawią się natychmiast.

To może zrobić każda osoba.

To jest ten sam umysł w Twojej głowie, ale ty tego nie widzisz, ponieważ używasz nieznanych jeszcze tobie częstotliwości funkcji mózgu, aby ukryć swoją obecność.

Twoja częstotliwość dostosowana jest do otaczającej Cię przestrzeni i czasu oraz czasoprzestrzeni tego wymiaru.

Wszystko, co Wam przekazuję odzwierciedla się w wiarygodności.

Manipulacja przez świadomość to zarządzanie Twoim umysłem przez umysł oraz odpowiednią częstotliwość fal.

Wszelkie środki są już przestarzałe, w porównaniu z możliwościami, które dają wiedzę o tym, jak działa częstotliwość mikro oraz umiejętności wpływu i manipulacji umysłu i świadomości osoby.

Technologia v2k

Jest to cel wszystkiego, co nazywa się terrorem psychologicznym – jest to podporządkowanie umysłów mas ludzi.

W internecie znajdują się informacje na temat technologii, która ma konwencjonalną nazwę v2k.

Wiele osób wie, że ta technologia pozwala manipulować umysłem środkami, które są przekazywane przez “implant” do ludzkiego mózgu.

Rzeczywiście, taka technologia istnieje.

kontrola-umysłu.jpg
foto.123rf.com

Kuźnią rekrutującą i przygotowującą kadry służące nowej wojnie jest znany Uniwersytet Stanforda w Stanach Zjednoczonych.

W oparciu o psychologię behawioralną (czyli zajmującą się zachowaniem człowieka i jego modyfikacją) uczelnia ta szczyci się swymi absolwentami.

Uznani za nieprzeciętnie inteligentnych są twórcami firm takich jak Nike, Tesla, Google, Facebook i wielu innych nazywanych start-ups.

W murach tej uczelni doskonalone są kadry służb specjalnych, banków, kadr rządzących.

W odróżnieniu od klasycznego zdobywania terenów, strategią psychologicznego podboju społeczeństw stała się maksyma: przejąć kontrolę nad umysłami, maksymalnie wykorzystać z w końcu nieprzydatnych porzucić.

Terror psychologiczny

Ta cała struktura liczy także przemiany w Polsce.

Wraz z rokiem 1989 szkoły pedagogiczne będące instytucjami kształcącymi nauczycieli w ramach 2 – 3-letniego toku studiów podrasowano, nadając im rangę wydziałów psychologii, na których studia trwają 5 lat i zostają uwieńczone magisterium.

Zajęcia na tych kierunkach doskonalą specjalistów z zakresu marketingu, resocjalizacji, psychologii klinicznej, uzależnień, terapii rodzinnej, doradztwa zawodowego.

Z tamtą chwilą zaczął rozrastać się w życiu społecznym i politycznym obyczaj korzystania z pomocy psychologa.

Jak kiedyś politruk, tak od roku 1989 coraz więcej do powiedzenia mają psycholodzy.

Są to zawodowi manipulatorzy, dla których manipulacja umysłem narzucona jest zajęciami.

Dla nich PR to niewinny zabieg wizerunkowy, ale to jest KŁAMSTWO, którym się nie brzydzą, bo za to im płacą na przykład partie polityczne.

Ich domeną jest, że jeśli ma przetrwać sponiewierana jednostka, to musi mieć gdzie wrócić, czyli trzeba ratować rodzinę, a dla niej ostoją jest dom, jak dla narodu jest państwo.

Jest to ciche przyzwolenie zjawisku kontroli umysłu na poziomie utraty kontroli nad państwem.

Pamiętacie obietnice charyzmatycznego przywódcy, że Polska ma szansę stać się drugą Japonią.

Obietnice piękne, manipulator obnażony.

Tak zwana transformacja przeobraziła wszystkie instytucje w doskonałe hierarchie kompetencji, gdzie bez „szefa” żadna decyzja nie może być podjęta.

Jednocześnie pozbawiono społeczeństwo realnego dostępu do zarobionego pieniądza nakazując założenie kont bankowych, które stanowią krwiobieg banków (polskich tylko z nazwy).

Warunki pracy urągają zasadom zdrowia psychicznego.

Wystarczy przejrzeć przypadki zgonów z przepracowania albo ilość samobójstw (6500 rocznie), potem warunki płacy (4-krotnie niższe niż we Francji) – są wynagrodzeniem na poziomie biologicznego przetrwania.

Takie rzeczy się dzieją naprawdę i więcej osób będzie dostrzegać to swoją percepcją.

Zauważcie w bardzo prosty sposób – manipulowani, gdy narzucą falą EM euforię albo lęki to organizm natychmiast wykazuje euforię albo lęki do różnych rzeczy, mózg pracuje na podstawie emocji (euforii albo lęku).

Nie bójcie się, obserwujcie swoje ciało.

Dobrze jest wiedzieć i widzieć te rzeczy,  żeby w końcu było lepiej na świecie musi być więcej osób, które to rozumieją.

Energie są czymś naturalnym, ciało jest urządzeniem elektronicznym, a sztuczna ingerencja w energetykę ciała jest wiedzą, która wymyka się spod kontroli.

Doświadczajcie i rozwijajcie swoją wiedzę

Stańcie po odpowiedniej stronie, bo rozwój tych technologii może służyć też dla dobra ludzkości.

Tylko od Waszej świadomości i nastawienia to będzie zależało.

Obecnie wykorzystuje się broń energii wiązkowej skierowanej i opartej na działaniu fali elektromagnetycznej.

Działanie tej broni może odczuwać tak tłum, jak i np. tylko jedna osoba, gdzie częstotliwość punktowo jest aktywowana w jakiś fragment ciała.

Tą częstotliwością i bronią można wpływać zarówno na układ nerwowy, odpornościowy oraz rozregulować cały układ immunologiczny.

Natomiast musicie wiedzieć, że bardzo szeroki zakres działań ma fala mikrofalowa: od podgrzewania tkanek organizmów żywych do wysyłania głosów wprost do czaszki o częstotliwości radiowej, co jest dzisiaj stosowane bardzo często.

Stąd taki wysyp ostatnio różnych chorób psychicznych, problemów skórnych, niewłaściwie pracujących narządów wewnętrznych czy innych schorzeń o niewyjaśnionej etymologii.

Można także wywołać każdy rodzaj choroby, od choroby psychicznej po nowotwory, problemy z sercem czy niewydolność oddechową.

To wpływ na NANOCZĄSTECZKI.

Problematyczne promieniowanie

Pole elektromagnetyczne o dużym natężeniu powoduje zmiany czynności bioelektrycznej narządów, reakcje hormonalne, uszkodzenia narządów i tkanek, zmiany w układzie nerwowym oraz zmiany patologiczne.

Mikrofale, o których mowa, emitowane są z np. radarów, o mocy nawet miliony razy większej, niż ma to miejsce przy telefonii komórkowej.

Źródła promieniowania elektromagnetycznego są NATURALNE – występujące na Ziemi i we wszechświecie oraz SZTUCZNE – wytworzone przez człowieka.

promieniowanie.jpg
foto.123rf.com

Tak jak w obecnych czasach ilość telefonów komórkowych nierzadko przewyższa liczbę ludzi.

Niemal każdy dorosły ma przynajmniej jeden własny aparat, który wymienia co kilka lat, w zależności od długości umowy z operatorami sieci.

W przypadku dzieci i młodzieży sytuacja jest zupełnie odwrotna – młodsi w mig opanowują wszystkie nowe funkcje gadżetów i w przeciwieństwie do dorosłych, tak szybko przywiązują się do smartfonów czy najnowszych wersji iPhone, że bardzo trudno jest się im z nimi rozstać.

Nowoczesne telefony mogą najbardziej szkodzić najmłodszym dzieciom.

Nie chodzi jednak tylko o to, że nie powinny zasypiać w pobliżu włączonych aparatów, których wibracje i emitowane przez nie światło może pogarszać jakość ich snu.

Proszę zauważyć, że kiedy zasiadają w szkolnych ławach ich małe paluszki są już zupełnie inaczej przystosowane do korzystania z nowoczesnych urządzeń, do których mają dostęp niemal od urodzenia.

Dużo trudniej im zacząć pisać w taki sam sposób, jak w przypadku nieco starszych dzieci, które zaczynały edukację zaledwie kilkanaście lat przed nimi.

Niemal bezustanne korzystanie z nowego typu urządzeń może u nich doprowadzić do niewykształcenia się odpowiednich mięśni niezbędnych do sprawnego posługiwania się długopisem.

Mogą pojawić się problemy z ręcznym pisaniem głównie wśród dzieci, które korzystały z dotykowych smartfonów i tabletów dłużej niż 3-4 godziny dziennie, dlatego jeśli nie chcecie, drodzy Rodzice, by Wasze pociechy miały problemy z utrzymywaniem długopisów w małych rączkach, zadbajcie, by nie nadużywały tych urządzeń.

Szkodliwe jest też promieniowanie już po 30 minutach rozmowy przez komórkę.

Jeśli regularnie zaczniecie rozmawiać przez kilka godzin dziennie przez telefon komórkowy, możecie zaobserwować objawy towarzyszące dyslektykom – trudności z porozumiewaniem się, a także właściwym rozumieniem usłyszanych treści.

Oprócz tego mogą pojawić się też bóle głowy, zaburzenia wzroku i słuchu, trudności z koncentracją, świąd skóry, potliwość, uporczywe zmęczenie, zaburzenia hormonalne, skoki ciśnienia i bezsenność.

Nie zasypiajcie w pobliżu aparatu komórkowego przy głowie.

Bezpieczny dystans to minimum 2-3 metry.

W miarę możliwości korzystajcie z zestawów słuchawkowych, by zwiększyć dystans między telefonem a głową.

Używajcie telefonów w miejscach o dobrym zasięgu (np. w pobliżu okna), by telefon mógł pracować z mniejszą mocą.

Nie prowadźcie rozmów z dala od stacji bazowych, bo wtedy telefon zwiększa maksymalnie sygnał i może Wam dodatkowo szkodzić.

Technologiczne niewolnictwo

Na Ziemi szerzy się wymuszone za pomocą wysoko rozwiniętej technologii niewolnictwo.

Technologia programowanej kontroli umysłów swój gwał­towny rozwój rozpoczęła z chwilą zakończenia II wojny światowej, kiedy to w ramach rządowego przedsięwzięcia noszącego kryptonim „Project Paperclip” przesiedlono do Stanów Zjednoczonych około 2000 wysokiej rangi nazistów.

Jeszcze pod rządami nazistowskiego rządu Niemcy rozpoczęli poważne, naukowe badania kontroli umysłów opartej na traumatycznych przeżyciach (wykorzy­stanie formuły iluminatów do tworzenia nierozpoznawalnych niewolników pod­danych całkowitej kontroli umysłu).

Znany Wam „Josef Mengele przeprowadził badania nad kontrolą umysłów na tysiącach bliźniąt i innych bezbronnych ofiar pod auspic­jami Instytutu Medycznego Imienia Cesarza Wilhelma w Berlinie”.

Dlatego był znany jako Anioł Śmierci”.

Był jednym z blisko 900 wojskowych naukowców i badaczy medycznych, których przemycono w tajemnicy do USA, gdzie kontynuował swoje „badania” ucząc innych mrocznej sztuki kontroli umysłów.

Prace dotyczące manipulacji umysłami z czasem przejęło CIA i nadało im kryptonimy „Bluebird” i „Artichoke”.

W roku 1953 oba przedsięwzięcia połączono w jeden cieszący się złą sławą program MK-ULTRA.

Dla CIA programy te zostały dawno zakończone sukcesem i jest projektem używanym przez CIA skrótem oznaczającym «Manufacturing Kiłlers Utilizing Lethal Tradecraft Requiring Assassinations» («Tworzenie Zabójców Wykorzystujących Do Zabijania Sztukę Uśmiercania»).

Obsesja CIA na punkcie tworzenia zaprogramowanych morderców przy pomocy programu MK-ULTRA obejmowała ponad 149 podprogramów realizowanych w ramach wielu dziedzin nauki, od biologii zaczynając, a na farmakologii, psychologii, fizyce laserowej i ESP”5 kończąc, aż obecnie po technologię 5G, gdzie między innymi krajem eksperymentalnym dla także Tajnej Loży rządców, jest Polska – jako jeden z pierwszych krajów, który z własnej woli zgodził się na wprowadzenie tej częstotliwości w życie.

Nadmieniam, że każda częstotliwość ma wpływ na ludzi (m.in. tzw. rozczepienie osobowości to tylko wierzchołek góry lodowej – Dysocjacyjne Zaburzenie Osobowości).

Obecność dwóch lub więcej wyraźnych osobowości, niezdolność do przypomnienia sobie ważnych danych osobistych – za duża, aby można ją było przypisywać roztargnieniu.

kontrola-umsyłu.jpg
foto.123rf.com

Zaburzenie nie jest wynikiem bezpośredniego działania jakiejś substancji lub ogólnego stanu zdrowia.

Rozmyślnie wywołują go.

Jest to tak daleko posunięta ingerencja, że bazuje na urazach techniki programowania umysłu.

Dla Was to Sekretny Holokaust XXI wieku.

Dodam, że przy pomocy tej technologi planowana jest depopulacja.

Jak dotąd ludzie nie znajdą żadnych dokumentów, łączących projekt i program realizowany przez tajny rząd oraz CIA  (tym zbiorczym pojęciem określa się przedsię­wzięcia dotyczące kontroli umysłów realizowane zarówno przez wojsko, CIA, NSA, jak i inne agencje rządowe, a przede wszystkim pozarządowe, które udostępniły tę technologie innym agencjom i oficjelom rządowym).

Ta technologia jako całość oficjalnie agenturom rządowym nie jest udostępniona, udostępniona jest tylko namiastka tej technologii, przy której już urządzono i zorganizowano pokazy eksperymentalne.

Przy wdrażaniu tej technologi narkotyki nie są największym nadzorowanym przez rząd złem.

Mind Control

Wszystko jest zarezerwowane dla tych, którzy wdrożyli i realizują Program “Mind Control” – sieć eksperymentów w zakresie kontroli umysłów.

Przedsięwzięcie to jest bardzo rozległe i nosi nazwę «Projekt Monarch».

Jego uczestnikiem jest nie tylko CIA, ale również armia lądowa, siły po­wietrzne i marynarka wojenna, ze wszystkimi ich zdolnościami i za­sobami.

To nie jest fantastyka naukowa, ale fakt.

Obejmuje rytualną przemoc, przerażające tortury i seksualne wy­korzystywanie dzieci – są to główne ele­menty służące do tworzenia niewol­ników objętych kontrolą umysłu.

Szerzące się na całym świecie zaginięcia dzieci, ich seksualne molestowanie i pedofilia to przede wszystkim dowód na istnienie zorganizowanej sieci, które kontrolują pota­jemnie system legalnej władzy.

Istnieje znaczne nakładanie się różnych grup i organizacji, przy czym główną siłą napędową tego wszyst­kiego jest kultowy ruch Iluminati.

Tryb Alfa, Beta…

Generowanie nowych osobowości dotyczy zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety w trybie Alfa.

Tryb Alfa stanowi podstawę wszystkich pozostałych typów programowania.

Tryb Beta dotyczy w większości świadczenia usług o charakterze seksualnym na seksualne niewolnice.

Podobnie jak Marilyn Monroe nazywane były „modelami prezydenckimi” – zaprogramowanymi niewolnicami przeznaczonymi dla wysoko postawionych polityków.

Tryb Delta to wojskowe programowanie zabójcy, osobistych ochroniarzy oraz porywaczy zakładników.

Tryb Theta ma związek z rozwojem i wykorzystywaniem postrzegania pozazmysłowego i parapsychicznych umiejętności.

To energia magnetyczna fal, przy pomocy której można wykonać wiele różnych rzeczy, z któ­rymi eksperymentują, włącznie z połączeniem z umysłami innych ludzi na dużą odległość, nawet w innych krajach.

Nazywana „zdalnym postrzeganiem”, które po­zwala obserwować, co ktoś robi w innym stanie, pomiesz­czeniu etc.

To, co robili, umieszcza się w różnych naszych osobowościach.

Programowanie Theta obejmuje również wykorzystywa­nie energii myśli do uśmiercania na odległość.

Chodzi o to, aby wzbudzić w sobie wściekłość, która wyzwoli się w postaci czystej energii i w nich uderzy… wtedy w ciałach tych ludzi, ich narządach wewnętrznych następuje implozja.

I ta technologia ma być powoli wdrażana.

Spektrum „od­mieńców”

To całe spektrum generowania osobowości „od­mieńców” – osobowości alternatyw­nych lub fragmentarycznych, któ­rych można użyć do określonych celów, najczęściej do nielegalnych działań, przemycania narkotyków (ludzi takich nazywa się „mułami”) bądź innych po­czynań, np. przekazywania wiadomości („posłań­cy”) lub zabijania („asasyni”).

Asasyn to członek religijno-politycznej sekty islamskiej o nazwie Izmailici Nizari istniejącej w XI-XIII wieku i znanej z tego, że zajmowała się mordowaniem swoich wrogów, traktując te zabójstwa jako obowiązek wy­pływający z religii.

Ich arabska nazwa oznacza „palacze haszyszu”, która przyjęła się za sprawą zażywania przez zabójców haszyszu w celu wywołania ekstatycznych wizji raju przed wyruszeniem na męczeńską śmierć, ponieważ często ginęli oni podczas wykonywania zleconego im zadania.

Termin „asasyn” przywieźli z Syrii do Europy krzyżowcy i stał się on wówczas synonimem osoby, która morduje ważną osobistość polityczną jako fanatyk lub najemny morderca.

Osobowość owych „odmień­ców” jest segregowana i rozczłonkowywana za pomocą tych technologii zmiennej częstotliwości mózgu, które po­zwalają nawet izolować wspomnienia z ich przeżyć.

Do „odmieńca” lub “ofiary” może dotrzeć każdy, kto zna „kody” lub „wyzwalacze”, które uruchamiają zmienioną częstotliwość i część jego oso­bowości lub wprowadzają go w trans.

Takim „wyzwalaczem” może być cokolwiek, np. dzwonek telefonu, wierszyk dla dzieci, fragment dialogu lub nieokreślony krótki dźwięk.

Natomiast podstawą sukcesu programowania umysłów tej technologii jest stworzenie różnych części osobowości zwanych «odmieńcami», które nie znają się nawzajem i są zdolne do przejmowania kontroli nad ciałem w różnych okresach czasu.

Wyrachowane czynienie dobra i zła jest znakiem rozpo­znawczym metodologii iluminatów.

Mają oni świado­mość, iż tę okropną tzw. karmę, którą generują, można zrównoważyć przy pomocy różnych filantropijnych ge­stów, takich jak na przykład danie Narodom Zjednoczonym miliarda dolarów lub wykonanie innego nad­zwyczajnego czynu mającego chary­tatywny charakter.

Takie energie fal elektromagnetycznych można używać celem uzdrawiania przy pomocy rąk.

Oznacza to, że skupia się energię elektromagnetyczną na ciele uzdrawianej osoby.

Niestety większość tej technologii używana jest w innych celach.

Ta technologia z zastosowaniem fal i pola elektromagnetycznego na oddziaływanie ludzi oraz mas ludzkich istnieje.

Istnieją niezliczone przypadki politycznego użycia tej technologii.

Nie ma na to niezbitych dowodów, ponieważ niezbędne dowody są sklasyfikowane.

W zastosowaniu tej technologi, która jest używana oraz eksperyment za pomocą częstotliwości fal mózgowych, myśli mogą być czytane z odległości i odtwarzane z powrotem.

Inna osoba powtórzy dokładnie to, o czym właśnie myślała ofiara.

Używa się manipulacji także zbiorowej oraz jednostkowej i technik przełamywania osobowości.

Czyli transmitowanie do głowy ofiary częstotliwości mikrofalowych mających bezpośrednio wpływ na osobę odbiorczą.

Takie urządzenie ma oczywiste zdolności użytkowe w ukrytych operacjach, przeznaczonych do doprowadzenia osobnika do szaleństwa odpowiednią częstotliwością, nawet głosową lub dla niewykrywalnych instrukcji dla zaprogramowanego, np. zabójcy.

Przypomnę, że nazywanie ofiary szaloną jest stałym schematem ludzkiej natury.

Powtarza się to w stosunku do setek ofiar ingerencji elektromagnetyczności.

Rządowa kontrola umysłu

Rządy oraz nieoficjalnie Tajne Loże używają obecnie tej technologii, używają też tej metody dla poskramiania ‘wrogów państwa’ lub naprowadzania na pożądany efekt przyporządkowania sobie dla swoich własnych korzyści i celów, często dla tzw. korekcji poprzez represjonowanie i narzucanie zaistniałego faktu dotyczącego natury ludzkiej i represji politycznych.

Rządowa kontrola umysłu nie jest historią science fiction.

Zacznie to Was dotykać na bardzo szeroka skalę i będzie związane z przyszłością każdego z Was.

Obecnie wprowadzana technologia jest takim rodzajem uzbrojenia, jakiego zawsze poszukiwały agencje wywiadowcze, militarne, agencje rządowe i policji a przede wszystkim Tajne Loże.

Broń kontrolująca, obecnie motywowana jest do utrzymania tej technologii w sekrecie.

Oni posiadają środki, jakich nie mają ofiary.

Powstrzymanie tych eksperymentów będzie trudne.

To nie jest fantastyka naukowa, ale fakt.

Rozszcze­pienie osobowości obejmuje rytualną przemoc, przerażające tortury i seksualne praktyki ludzi z kręgu, którzy roz­rywają serce i wątrobę swojego ad­wersarza i pożerają je, kiedy są jesz­cze ciepłe.

Sta­rożytni wiedzieli o tym, głosili bowiem wszem i wobec, że każde żywe stworzenie jest magazy­nem energii, której ilość zmienia się w zależności od wielkości i zdrowia zwierzęcia oraz od jego mentalnego i moralnego charakteru.

W chwili śmierci energia ta jest gwałtownie uwal­niana.

Do najwyższej rangi aktów wybierają ofiarę, która charakteryzuje się największą i najczystszą ener­gią.

Najwłaściwszą ofiarę stanowi niewinne i inteligentne dziec­ko.

kontrola-umysłu-porwania.jpg
foto.123rf.com

Wy­korzystywanie dzieci to główne ele­menty służące do tworzenia niewol­ników objętych kontrolą umysłu.

Szerzące się na całym świecie zaginięcia dzieci, ich seksualne molestowanie i pedofilia to przede wszystkim dowód na istnienie zorganizowanej sieci , którzy kontrolują pota­jemnie system legalnej władzy.

Istnieje znaczne nakładanie się różnych grup i organizacji, przy czym główną siłą napędową tego wszyst­kiego jest kultowy ruch iluminati.

Ich motto to: Czyń, co chcesz. Takie jest prawo.

Innymi słowy, uważając się za bogów sami mają decydować, co mają robić, omijając prawa, zarówno stwórcze, jak i ludzkie.

Brzmi to jak modus operandi iluminatów.

W tym obnażam rolę sojusznika CIA jako dealera mającego swoją siedzibę w Waszyngtonie, organizacja „Finders” jest zakamuflowaną filią CIA.

Prowa­dzi ona tajne operacje związane z międzynarodowym hand­lem dziećmi, porywaczami oraz animatorami zabójstw na zlecenia realizowanych za pomocą techniki kontroli umysłów.

Organiza­cję „Finders” należy zamknąć, ponieważ jest to „wewnętrzna sprawa CIA”.

WPROWADZANY JEST TZW. NOWY PORZĄDEK ŚWIATA.

nwo.jpg
foto.123rf.com

Jest to dążenie do wprowadzenia jednego, ogólno­światowego rządu, w którym elity i ich rodziny będą miały to, na co przyjdzie im ochota.

Ludzie ci uważają, że planeta jest przeludniona i trzeba coś z tym zrobić, prowadząc na przykład psychologiczną lub biologiczną wojnę.

Techno­logię kontroli umysłów traktują jako narzędzie, jako asa w rękawie, coś wyjątkowego, co będzie służyć jako niewi­dzialna broń.

ZMIANA WIBRACJI POZIOMU KWANTOWEGO DNA ORAZ WNIESIENIE TO OCHRONA

Programowanie umysłu przy zmianie gęstości poziomu, na którą obecnie wchodzi Wasz układ solarny, przestanie funkcjonować i nie będzie działało jednak tak jak zaplanowano.

Aroganccy i zarozumiali manipulatorzy nie podejrzewali, że ich metody przy zmianie poziomu wibracji i gęstości na 4-tym poziomie kwantowym planety mogą zawieść.

W tej materii będzie można odzyskać wspomnienia zdarzenia zaistniałe w czasie wykorzystywa­nia ‘Mind Control”, włącznie z wrażeniami wzrokowymi, dźwiękowymi i węchowymi, który będzie stanowił istotny dowód pogwałcenia praw istnienia istoty ludzkiej którzy będą świadkami ukrytych okropności, które niesie ze sobą Nowy Porządek Świata.

Energetyczna walka lub starcia wartości absolutnych.

Możliwe stało się wyeksponowanie rytualnego maltretowania i opartej na zaawansowanej technice kontroli umysłów.

Póki co imperializm rozwija się bez żadnych przeszkód, bitwa o planetę Ziemia przechodzi do następnej fazy.

Przybliżyłam Wam tylko metody i broń, która stoi za całym procederem oraz kto za tym wszystkim stoi, czym jest ten mityczny “system”.

Kontrolowani jesteście tak naprawdę od zawsze, tak wynika z Waszej historii, wszelkie struktury państwa i religii mają Was kontrolować, ale kontrola umysłu i tortury elektroniczne na taką skalę są domeną XX i XXI wieku.

Sklep z odpromiennikami www.odpromienniki.com

autor:Semjase

Inne artykuły SEMJASE:

https://www.odkrywamyzakryte.com/ujawnienie-2/

https://www.odkrywamyzakryte.com/holokaust-szczepionkowy/

https://www.odkrywamyzakryte.com/wielowymiarowosc-duszy/

https://www.odkrywamyzakryte.com/gestosci-zycia/

https://www.odkrywamyzakryte.com/nadchodzi-wielka-przemiana/

https://www.odkrywamyzakryte.com/10-04-2010-pamietna-data/

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.