KOMU JEST NA RĘKĘ SUSZA W POLSCE? – Odkrywamy Zakryte
KOMU JEST NA RĘKĘ SUSZA W POLSCE?

Instalacje do zmiany pogody mają Rosja, USA, Chiny, Francja i Wielka Brytania. Które z tych państw ma w tym interes, by wywołać w Polsce niezadowolenie społeczne przez kryzys gospodarczy? Kto ma interes w tym, by osłabić polskie państwo?

Wielu z Was pamięta, że Tesla prowadził badania nad technologią przesyłania prądu za pośrednictwem Ziemi.

Można to uczynić, jeżeli wprowadzi się wiązki energii do Ziemi pod określonym kątem, stanowiącym wielokrotność kąta 30 stopni i wytworzy w Ziemi falę stojącą.

Te fale stojące wywołują w płynnym jądrze Ziemi zadziwiające zjawisko, porcje prądów elektromagnetycznych wygenerowanych przez procesy zachodzące w płynnym jądrze Ziemi wzmacniają indukowana falę stojącą.

Fala stojąca ma zatem coraz więcej energii, dużo więcej niż jej pierwotny potencjał.

Te fale o zwiększonej mocy można połączyć, uzyskując strumień skupiający potężną energię. W zależności od potencjału energii, kształtu fali, czy częstotliwości sygnału można wywoływać wiele różnych zjawisk, jak trzęsienia ziemi, zmiany w środkowej i górnej warstwie atmosfery, a w konsekwencji zjawiska pogodowe-przede wszystkim suszę.

Po wygenerowaniu fali stojącej i wzmocnieniu jej potencjałem energii płynnego jądra Ziemi można manipulować częstotliwością sygnału wyjściowego, by nadawać tej energii zamierzony kierunek.

Jeżeli ten sygnał zostanie zmniejszony, w jedną stronę, wyśle się energię poza punkt po drugiej stronie Ziemi, na którym skupiono sygnał wejściowy.

W ten sposób można jonizować powietrze, zmieniać prądy strumieniowe, manipulować pogodą.

Jeżeli ten proces jest stopniowy, powolny, konsekwentny, jeżeli jonizowanie powietrza jest stałe, proporcjonalne, osiąga się w ten sposób ogromny wpływ na pogodę na danym obszarze i ustala pożądany wzorzec pogody na wiele miesięcy. Na przykład suszę.

Mocarstwa, które posiadają tę instalację od lat, potrafią bardzo precyzyjnie kierować wytworzoną energię. Opisany mechanizm można stosować z dowolnego punktu na Ziemi, odległość nie ma tutaj większego znaczenia.

Susze w naszym kraju może wywołać instalacja w każdym państwie, jakie posiada tę technologię. Przy tym bardzo trudno udowodnić kto to robi.

Susza  wPolsce
Susza w Polsce

Taką suszę państwa zachodu wywołały w Iranie. Przez lata nie spadła tam kropla wody.

Także przed wiosną arabską, za pomocą suszy budowano nerwowe nastroje społeczne w państwach Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

Potem wystarczyło wywołać iskrę i umiejętnie pokierować tłumem. Widzicie sami jakie to łatwe, jak można w prosty sposób budować postawy społeczne i je indukować.

Rząd wprowadza bzdurne ograniczenia, a ludzie sami, bez dodatkowych bodźców, wdrażają je w życie. Ktoś nie nosi maski, zaraz tysiąc donosów, bo jak to on nie nosi, a my musimy.

W niektórych sklepach powstały oddziały strażników teksasu składające się z lotnych brygad ekspedientek i ochroniarza, pilnujących by klienci mieli w sklepie założone maski.

Sam byłem świadkiem, jak taka lotna brygada żądała od starszego Pana okazania pełnej dokumentacji medycznej, aby zweryfikować jego stan zdrowia.

Na nic zdały się moje argumenty, że przepis nie wymaga posiadania takiej dokumentacji.

Na moje pytanie, jak troje ludzi z wykształceniem średnim, chce sobie poradzić z dokumentacją medyczna, odrzekli, że „we troje dadzą radę„.

Właśnie tak to się odbyło w latach stalinowskich, prostym, często brutalnym ludziom dano do ręki odrobinę władzy i ci mordowali, bili i torturowali, a ich dzieci są dzisiaj „elytą” tego „sowieckiego bardaka”.

Ten mechanizm zademonstrowali w swoich eksperymentach zarówno Zimbardo, jak i Milgram.

13 czerwca 1975 roku Leonid Breżniew oświadczył, że ZSRR ma nowy rodzaj broni, straszliwszej niż cokolwiek co świat znał dotychczas.

Ten sam rodzaj broni, w tym samym czasie posiadły Stany Zjednoczone Ameryki założyciel i właściciel ZSRR.

Po nich każde państwo, aspirujące do roli mocarstwa, musiało posiąść taką broń w imię zasady równowagi i wzajemnego szachowania swoich potencjałów.

Szybko zbudowały ją Chiny, które ją przetestowały w 1976 roku w Tangszan. Wywołane trzęsienie ziemi zniszczyło całe miasto, zabijając w krótkim czasie 650 000 ludzi.

Świadkowie, którzy przeżyli tę katastrofę relacjonując wydarzenia, opowiadali, że przed trzęsieniem niebo rozjarzyło się, jakby był środek dnia.

Wielokolorowe światła na niebie, głównie białe i czerwone, widziano nawet z odległości 300 km.

Liście na drzewach spaliły się na popiół, a rosnące drzewa, rośliny, krzaki opaliły się tylko z jednej strony, jakby obcięła je brzytwa ognia.

Nie budzi wątpliwości, że Imperia dziś walczą o nowe granice swoich stref wpływów. Rosja i Europa Zachodnia, a za nimi przyczajone WSI i SB ze wszystkich sił dążą do osłabienia wpływów USA w Polsce i przywrócenia pełnej kontroli nad Polską, do sutych emerytur i lodów z budżetu.

Militarnie tego zrobić się nie da, można jednak pokonać USA, wywołując w Polsce niezadowolenie społeczne, które zdmuchnie rząd PiS.

Od dawna wiadomo, że Polaków od spawać od krzesła w domu może tylko dotkliwy kryzys gospodarczy, o wolności masy nie będą walczyć, bo ich nie rozumieją, liczy się tylko pełna miska, bo byt kształtuje świadomość.

Mamy zatem potencjalnego odpowiedzialnego, skąd się wzięła susza w Polsce, jaka może pogłębić skutki kryzysu wywołanego medialną psychozą.

RACHUNEK TWOJEGO (JESZCZE) SUMIENIA

⇒ Czytaj także: HAARP – CZYLI CZŁOWIEK PANEM ŻYWIOŁÓW

♦ Zareklamuj światu swoją działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj ogłoszenie KLIK

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu ⇒ kontakt@odkrywamyzakryte.com