KOSMICI ŻYJĄ NA ZIEMI?! – MILIARDER TWIERDZI, ŻE OBCY SĄ WŚRÓD NAS

Czy kosmici żyją na Ziemi? Czy Obcy są wśród nas? Robert Bigelow – przedsiębiorca w przemyśle astronautycznym, miliarder branży kosmicznej, który współpracował z NASA, jest absolutnie przekonany, że na naszej planecie można znaleźć życie pozaziemskie. Czy naprawdę Obcy żyją pod naszym „nosem”, a my o tym nic nie wiemy?

Niegotowi na zmiany

W ostatnich czasach wiele kontrowersji budzi pogląd głoszący, że nie jesteśmy na Ziemi sami, a inteligentne pozaziemskie formy życia już dawno temu odwiedzały naszą planetę i nadal to robią.

Choć może to zabrzmieć niewiarygodnie, informacje te pochodzą od najwyższej rangi personelu wojskowego, wykładowców akademickich, agentów wywiadu, polityków i osób z branży kosmicznej itp.

Setki ludzi głosi światu, że jesteśmy odwiedzani przez Obcych, a rządy na całym świecie mają dowody na istnienie istot pozaziemskich.

kosmita-obcy.jpg
foto.123rf.com

Czy te źródła są wiarygodne?

Oczywiście, że tak, ale dla zwykłych ludzi problemem staje się już sam temat.

Bez względu na to, ile dowodów przedstawiono na dane zjawisko i bez względu na to, jak oczywiste jest jego istnienie, to jeśli stoi ono w sprzeczności z ludzkim umysłem i tym, co jesteśmy gotowi zaakceptować, jest zwykle ignorowane lub ośmieszane.

Nie jesteśmy sami…

Jedne z najnowszych informacji, które otwarcie głoszą o temacie wizyt istot pozaziemskich, pochodzą od Roberta Bigelowa, założyciela Bigelow Aerospace Corporation (przedsiębiorstwa branży astronautycznej).

Bigelow pracował dla wielu międzynarodowych agencji kosmicznych, współpracuje z NASA i jest obecnie w porozumieniach z wieloma krajami, w których sponsoruje działalność instytucji zajmujących się badaniami nad UFO.

UFO-obcy.jpg
foto.123rf.com

Jest również członkiem zespołu w To The Stars Academy – organizacji, która ujawnia wszelkie fakty o UFO.

Przedsiębiorca ma wręcz obsesję na punkcie kosmitów, ponieważ zainwestował już miliony w badania nad życiem pozaziemskim.

W jednym z wywiadów telewizyjnych, który prowadził reporterkę Larę Logan, pasjonat pozaziemskiego życia zapytany, czy wierzy w kosmitów, odpowiedział:

Jestem absolutnie przekonany o ich istnieniu. To wszystko

Obcy żyją na Ziemi

W dalszej części wywiadu, Bigelow zapytany, czy UFO przybyło kiedykolwiek na Ziemię, odpowiedział:

Istniała i nadal istnieje obecność Obcych [na Ziemi]. Wydałem miliony, prawdopodobnie spędziłem więcej czasu na poszukiwaniu dowodów jako osoba indywidualna niż ktokolwiek inny w Stanach Zjednoczonych, kto kiedykolwiek poświęcił temu tematowi [tematowi kosmitów].

Bigelow mówił dalej, że Obcy żyją „pod nosem ludzi”.

Jego zainteresowania kosmitami i życiem pozaziemskim zaczęły się dziesiątki lat temu, gdy jego dziadkowie mieli bliskie spotkanie z UFO:

[…] nagle coś przyspieszyło, biegło i trafiło prosto twarzą w przednią szybę ich samochodu. Następnie wystartowało pod kątem prostym i wystrzeliło w górę – wspominał.

Miał nawet własne doświadczenie z UFO, ale odmówił opowiedzenia szczegółów.

Jak sam twierdzi, nie obchodzi go, co inni myślą o jego poglądach i że uznają go za szalonego.

Dla niego ważne jest to, że on sam jest przekonany o ich istnieniu i wie, że kosmici są bliżej nas… bliżej niż nam się to wydaje…

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.