MAGAZYN ROTHSCHILDÓW PONAD ROK TEMU „PRZEWIDZIAŁ” POJAWIENIE SIĘ KORONAWIRUSA!?

Magazyn Rothschildów „The Economist” to wpływowy brytyjski tygodnik, który na początku każdego roku wydaje numer z okładką stanowiącą ekonomiczną przepowiednię na następny rok. Jak się okazuje rebusowe proroctwo na 2019 roku „przewidziało” pojawienie się koronawirusa na długo przed jego wystąpieniem…

Koronawirus, nietoperze i łuskowce

Od kogo ludzie zarazili się koronawirusem z Wuhan?

Pierwsza oficjalna wersja źródła koronawirusa dotyczyła nietoperzy i węży.

Otóż chińscy naukowcy zasugerowali, że wirus ten pierwotnie pochodzi od nietoperzy lub węży i został prawdopodobnie przeniesiony na ludzi przez zwierzęta, ponieważ wskazują na to podobieństwa jego sekwencji genetycznej do sekwencji innych znanych koronawirusów.

Jednak 7 lutego 2020 roku badacze z Południowochińskiego Uniwersytetu Rolniczego ogłosili, że znaleźli potencjalnego pośredniego gospodarza infekcji.

To łuskowiec, który pojawił się na Ziemi 60 milionów lat temu.

Szczep znaleziony w jego ciele jest w 99% identyczny ze szczepem znalezionym u zarażonych osób, co sugeruje, że zwierzęta te mogły spełnić funkcję pośrednika, dzięki któremu wirus mógł zainfekować ludzi.

Ale jaki ma to związek z Rothschildami i ich prognozą?

Proroczy łuskowiec

Wpływowy brytyjski tygodnik „The Economist” jest uważany za globalny podręcznik myśli ekonomicznych Rothschildów, najstarszego klanu finansowego na świecie, którzy nazywani są także tajnymi władcami świata.

Według tanich teorii spiskowych na Ziemi jest wystarczająca ilość zasobów tylko dla światowej elity i obsługującego ją personelu – „złotego miliarda”.

Reszta ludzi na świecie jest niepotrzebna, więc trzeba się jej pozbyć m.in. za pomocą wojen, głodu i epidemii.

Okazuje się, że na okładce magazynu na 2019 roku, zaprojektowanej w stylu prac Leonarda da Vinci, Rothschildowie wysłali wiadomość o nowej epidemii.

magazyn-rothschildów-2019.jpg

Na górze okładki znajduje się panda (reprezentująca Chiny).

Ze Wschodu (gdzie znajdują się Chiny) nadchodzą cztery „Jeźdźcy Apokalipsy” – Zarazy (koronawirus), Wojna (Syria, Libia, Afganistan), Głód (niedobory żywności z powodu epidemii i zamknięcia granic), Śmierć (z powodu epidemii i wojny).

Ale najciekawszym szczegółem na okładce jest zdjęcie dziwnego zwierzęcia, które wiele osób może porównać do mrówkojada.

Dopiero teraz stało się jasne, że to łuskowiec.

Biorąc pod uwagę, że epidemia w Chinach rozpoczęła się w grudniu 2019 r., czyżby zaszyfrowana wiadomość dziwnym trafem była prorocza?

Magazyn Rothschildów i zagrożone zwierzęta

W numerze prognoz na 2019 rok pojawił się również niepokojący artykuł na temat handlu wieloma miliardami rzadkich i zagrożonych zwierząt.

Założono, że w 2019 r. dużo uwagi poświęci się temu problemowi, tym bardziej że po chińskim zakazie sprzedaży kości słoniowej i jej produktów w 2018 r., niektórzy kupcy kości słoniowej zadbali o wprowadzenie nowych produktów na rynek.

Chodzi tu właśnie o łuskowce, które są cenione ze względu na swoje mięso i rzekome właściwości lecznicze łusek, a są obecnie najlepiej sprzedającymi się zagrożonymi gatunkami na świecie.

Złapanie ich jest zabronione w Chinach, ale to nie ratuje ich przed kłusownikami.

W chińskiej medycynie ludowej łuski łuskowców stosuje się w celu zwiększenia potencji, leczenia wielu chorób, od astmy po raka.

Ich mięso jest uważane za przysmak, a w restauracjach porcja dania kosztuje ok. 60–70 dolarów (oczywiście sprzedawane nielegalnie).

Według Międzynarodowej Unii Ochrony Przyrody w ciągu ostatnich dziesięciu lat kłusownicy złapali ponad milion łuskowców w lasach azjatyckich i afrykańskich, by następnie przetransportować je do Chin i Wietnamu.

Mięso było również nielegalnie sprzedawane na słynnym rynku w Wuhan.

Pracownicy tego rynku stali się pierwszymi pacjentami z zakażeniem koronawirusem pod koniec grudnia.

Dlatego pojawienie się tego zwierzęcia na okładce magazynu prognoz ekonomistów jest uzasadnione, ale czy teza, że łuskowiec stał się rzekomym źródłem nowej epidemii na świecie, nie jest przypadkiem czystym zbiegiem okoliczności i próbą odwrócenia uwagi od rzeczywistego źródła wirusa?

⇒ Czytaj także: SZCZEPIONKA PRZECIW KORONAWIRUSOWI TO OGROMNY EKSPERYMENT NA LUDZKOŚCI

♦ Zareklamuj światu swoją działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj ogłoszenie KLIK

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.