36-LETNI ORTOPEDA UMIERA PO SZCZEPIENIU COVID Z POWODU „WIELOUKŁADOWEGO STANU ZAPALNEGO”

36-letni lekarz ortopeda z Memphis, Barton Williams, zmarł kilka tygodni po otrzymaniu szczepionki przeciw Covid-19. Centrum Kontroli i Prewencji Chorób prowadzi dochodzenie w sprawie jego śmierci, ponieważ obwinia się o nią „wieloukładowy stan zapalny” po szczepieniu.

Barton Williams 36-letni lekarz ortopeda z Memphis zmarł kilka tygodni po otrzymaniu szczepionki przeciw Covid-19.

Uważa się, że młody lekarz zmarł z powodu rzadkiego zespołu związanego z Covid-19.

dr-barton-williams.jpg
Dr Barton Williams

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) bada, czy dr Barton Williams zmarł z powodu wieloukładowego zespołu zapalnego (MIS-A)

Dr Stephen Threlkeld, specjalista ds. chorób zakaźnych, który współpracuje z CDC, uważa, że wstępnie wygląda na to, że MIS-A jest przyczyną śmierci dr. Williamsa.

Threlkeld twierdzi, że młody ortopeda wcześniej przeszedł bezobjawowo Covid-19, ale został również zaszczepiony na Covid około cztery tygodnie przed śmiercią.

Testy wykryły dwa typy przeciwciał w jego systemie – jeden typ przeciwciała, który jest wynikiem naturalnej infekcji koronawirusowej i drugi typ przeciwciała ze szczepionki.

Threlkeld podkreślił również, że podczas pobytu w szpitalu Williams uzyskał negatywny wynik testu na obecność Covid-19.

I tu po raz kolejny rodzi się pytanie: dlaczego ktoś miałby zdecydować się na eksperymentalny zastrzyk mRNA, zwłaszcza w tym przypadku, gdy zmarły miał już rzekomo „naturalne” przeciwciała przeciwko Covid-19?

Jedynym logicznym wnioskiem, do jakiego można dojść, jest to, że osoby zapisujące się na te szczepionki po prostu nie poświęcają czasu na poznanie wszystkich informacji o tym eksperymentalnym produkcie, nawet sami lekarze.

Idą za to ślepo pod naciskiem medialnej propagandy, wystawiają ramię i dobrowolnie poddają się medycznym eksperymentom Big Pharmy.

⇒ Czytaj także: ZMARŁ ZASZCZEPIONY LEKARZ, KTÓRY WYŚMIEWAŁ ANTYCOVIDOWCÓW

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.