PLAN DUSZY – TWÓJ PRZEDURODZENIOWY PLAN ŻYCIA

Plan duszy, plan życia… – czy kiedykolwiek spotkałeś się z tymi pojęciami w ich metafizycznym znaczeniu? Nie…? To wyobraź sobie, że przed twoimi narodzinami miałeś już wyznaczony plan duszy lub plan życia, który dotyczył większości tego, co ci się przytrafiło lub przytrafi. Ciekawe? Zapraszam więc do bliższego zapoznania się z tym tematem…

Doświadczenie Roberta Schwartza

Robert Schwartz amerykański pisarz, psycholog i mistrz hipnozy regresyjnej w 2003 roku umówił się na spotkanie z medium channelingowym.

W trakcie sesji dowiedział się, że praktycznie większość jego życia oraz najważniejsze wydarzenia, z którymi miał do czynienia, zostały zaplanowane przez jego własną duszę, zanim się narodził.

Informacje te na tyle zafascynowały Schwartza, że postanowił poświęcić szczegółowe badania temu zagadnieniu.

Od tamtej pory skupił się na badaniu przedurodzeniowego planowania przez dusze ich życia na Ziemi, a nawet napisał dwie książki: „Odważne dusze” oraz „Dar duszy”.

Przedurodzeniowe planowanie

O co chodzi w całym planie duszy i przedurodzeniowym tworzeniu planu życia?

Wyobraź sobie, że zanim się urodziłeś, twoje duchowe Ja było w świecie duchowym, w płaszczyźnie egzystencji, na którą czas nie ma wpływu.

Jest tam wiele bytów – aniołowie, przewodnicy duchowi, inne dusze, istoty ponadwymiarowe i opiekunowie, którzy trwają w nieustannym oddaniu innym.

plan-duszy.jpg
foto.123rf.com

Każda dusza jest na różnym poziomie rozwoju duchowego i to właśnie z tymi opiekunami, z którymi będą dzielić swoje wcielenie, planują najważniejsze i najdramatyczniejsze wydarzenia swojej ziemskiej inkarnacji.

Robią to jednak nie po to, by cierpieć, ale opierając się na nauce i doświadczeniu, które otrzymały we wcześniejszych inkarnacjach i okresach duchowych, wciąż potrzebują dalszych wcieleń, aby się uczyć i rozwijać w poszukiwaniu duchowej równowagi, żeby dzięki wszystkim tym przeżyciom wznieść się na kolejny poziom.

Plan duszy

Kiedy uświadomisz sobie, że jako istota duchowa osobiście przed narodzinami zaplanowałeś większość swojego życia, spojrzysz z zupełnie innej perspektywy na wszystko, co ci się przytrafiło.

Posiadanie planu duszy nie oznacza jednak, że ​​wydarzenia w twoim życiu są z góry powołane, wyznaczone do stworzenia.

To jest tylko plan, wskazówki, które ułatwiają ci życiową podróż, a ty sam musisz pokonywać wyzwania, jakie stawia przed tobą życie i które są niezbędne duszy dla samopoznania.

W życiu każdego z nas ogromną rolę odgrywa jedno z najważniejszych praw wszechświata, czyli wolna wola – przyjmujemy lub odrzucamy zaplanowane wyzwania.

Nasze dusze zawsze są jednak z nami, komunikując się za pośrednictwem uczuć.

Przejawy planu życia

Czy pamiętasz jakieś dziwne wydarzenia, które wydawały ci się bardzo przypadkowe, ale sprowadziły cię na dobrą drogę, pokierowały na właściwą ścieżkę?

Są to prawdopodobne wydarzenia wprowadzone w celu poprowadzenia cię zgodnie z planem twojej duszy i uwolnienia cię od złożoności zdarzeń zachodzących w twoim życiu.

Ogólnie rzecz biorąc, w ten sposób manifestują się warunki, które zostały wybrane dla ciebie przed urodzeniem, co ułatwia realizację twojego planu życia.

plan-życia.jpg
foto.123rf.com

Może to dotyczyć różnych kwestii – poziomu życia, członków twojej rodziny, niepełnosprawności, choroby, ludzi, których spotkamy na swojej drodze, związków, w jakie wejdziemy, własnego wyglądu, czasu i miejsca egzystencji itd.

Ponadto Twoi przewodnicy duchowi lub inne podmioty opiekuńcze pomagają powrócić ci na właściwe tory, jeśli odejdziesz zbyt daleko od planu swojej duszy.

Po co nam taki plan?

Zaplanowane wyzwania pomagają także zrównoważyć karmę, która w wymiarze duchowym łączy nas z członkami naszej grupy dusz.

Przykładowo, jeśli dusza, która pełniła funkcję opiekuna, planuje potem życie z doświadczeniem choroby, to dusza, która przyjmowała opiekę, może poszukać równowagi tej energetycznej wymiany, opiekę ofiarowując.

W istocie każdy plan duszy, plan naszego życia powstaje po to, byśmy mogli namacalnie doświadczyć tego, kim jesteśmy, zanim przypomnimy sobie, kim w rzeczywistości jesteśmy – majestatycznymi, transcendentalnymi i wiecznymi duszami.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.