BIOFOTON – NIEŚMIERTELNOŚĆ, ISTNIENIE, ENERGIA SAKRALNA

Biofoton. Przekaz ten zacznę nietypowo, gdyż to pozwoli przybliżyć Wam zrozumienie danej wiedzy. Kiedy ludzie wchodzą w fazę zwaną „śmiercią kliniczną”, to mikrotubule, które znajdują się w mózgu, zmieniają swój stan kwantowy, ale zachowują informacje w nich zawarte. Tak więc rozkładowi ulega ciało, a nie informacja, czyli „Symbiont-dusza”. Świadomość nie umiera i staje się częścią Istnienia Wszechświata, ale nie w tym sensie, jak to wydaje się tradycyjnym materialistom.

Takie zjawiska jak splątanie i nakładanie się kwantowe, czyli węzłowe pojęcia energii kwantowej, zachodzą regularnie wewnątrz mózgu.

Chcecie mieć dowód?

Aby wykryć ślady mózgowych obliczeń kwantowych, naukowcy muszą zrobić tzw. polowanie na kubity i sprawdzić, czy mogą być one przechowywane w jądrach atomowych.

Znajdują się one w atomie fosforu, którego w organizmie człowieka nie brakuje.

Jego jądra odgrywają rolę kubitów biochemicznych.

Następnie naukowcy muszą zbadać mitochondria podjednostek komórek, które są odpowiedzialne za Wasz metabolizm oraz wysyłanie wiadomości dookoła organizmu.

Te organelle również odgrywają znaczącą rolę w splątaniu kwantowym i generowaniu kubitów informacji.

Procesy kwantowe pomogą Wam wyjaśnić i zrozumieć najbardziej tajemnicze funkcje mózgu, do których zalicza się metody tworzenia pamięci długookresowej, a także mechanizmy generowania świadomości i emocji.

Dalej powinniście zwrócić uwagę na biofotony w Waszym mózgu.

Poza znanymi od dawna sygnałami w sieci neuronowej funkcjonują także optyczne kanały komunikacji.

Produkowane przez mózg biofotony są splątane kwantowo wraz z liczbami neuronów w ludzkim mózgu i w ciągu jednej sekundy emitowany jest miliard biofotonów.

Z kolei daje to ogromne ilości informacji, która jest przetwarzana w biofotonie.

Biofoton energia skalarna

Pojęcie „Symbiontu – duszy” zawsze należy kojarzyć z czymś „świetlistym” na biofotonach.

Na biofotonach było, istniało i nadal jest Telos, czyli legendarne miasto okresu lemuriańskiego, które zostało założone pod górą Shasta na pograniczu Kalifornii i Oregonu.

Z tym miastem związane są obecnie mistyczne legendy, które nurtują niejeden umysł.

Jednak większość ludzi nie ma pojęcia o istnieniu biofotonowego Telos, czyli imperium Lemurii, które istnieje do dzisiaj.

Przygotuję o Lemurii osobliwy obszerny przekaz Wiedzy.

Wszystkie historie, posty czy przekazy, które przed Wami otwieram, to prawda przez lustro, ocean, księżyc, telefon, Internet, a także przez ułamek sekundy…

Mają swój Czas i swoje Miejsce, co w obliczu różnych definicji czyni je faktem.

W obliczu codzienności czyni je jedynym, a to jest bardzo ważne.

Nie opisuję wszystkiego, ponieważ potrzebne jest przynajmniej drugie życie, aby opisać to pierwsze.

Poza tym przynajmniej dwóch naraz, aby opisać siebie oraz kogoś i to nawet tak mocno przenikniętego ze wszystkim, co jestem skłonna nazwać sobą.

Uważam, że każdy z Was ma własny życiorys, dlatego też nie poruszam wielu tematów, ponieważ wiem, że osobiście je wybierzecie, jeżeli chcecie się rozwijać, chociaż w tym przypadku wersja z milczeniem jest raczej mało prawdopodobna.

Potrzebna jest Wam wiedza i żadna z liter nie złamie reguły, która dotyczy tego, czym jest Wiedza oraz przekazy, a także, w jaki sposób można rozpoznać, czy jej lśnienie pozdrawia Cię z najwyższej Eterii i Sfery Blasku.

Wszystkie kroki w Waszym życiu, ale też decyzje, które podjęliście i marzenia, które w sobie nosicie, doprowadziły Was właśnie do tego punktu.

Z mojej strony najszczersze gratulacje!

Każde ze słów jest jak iskra.

Zapada w Was głęboko i rozświetla, ale też coś w Was wyjaśnia, daje możliwość zrozumienia czegoś, co Was buduje lub sprawia, że się rozbudzacie.

Jest jak mikroskop, który umożliwia Wam przyglądanie się tkankom swojego organizmu, a także jak głos, który szepcze, w jaki sposób można zmienić to, co widzicie, jeżeli nie czyni Was to szczęśliwszymi.

Wasza energia, z którą czytacie, okrąży cały Wszechświat oraz odbije się w Waszych oczach, gestach, czynach, przemyśleniach, które tworzycie, ale też będzie słyszalna w każdym słowie przez Was wypowiadanym.

Kiedy już dotknie Światła w Was i przywitacie się z nią, to z nową energią wróci do Was, uszlachetniona we wszystko, czego było jej dane dokonać.

Oczywiście mogłabym dokonać tej dedykacji za Was, gdyż Prawo Kreacji upoważnia mnie, aby wszystko, co powstało z powodu tego, co tworzę, żyło zasadą i oddychało w sensie wyboru.

Jednak nie zrobię tego.

To rytuał, w którym uczycie się, jak robić to osobiście.

Wasze spostrzeżenia, a także myśli ludzkiej nie można wyjaśnić algorytmicznie, ponieważ w celu wytłumaczenia tej nieobliczalności trzeba odwołać się do kolapsu kwantowej funkcji falowej oraz energii grawitacji kwantowej.

Autor: Semjase

⇒ Czytaj także:

https://www.odkrywamyzakryte.com/przestrzen-koegzystencjalna-wszechswiata/

https://www.odkrywamyzakryte.com/czasteczki-istnienia-poziom-zaawansowania/

https://www.odkrywamyzakryte.com/wielowymiarowosc-duszy/

♦ Twoje wsparcie rozwoju portalu ⇒ KLIK

♦ Współpraca reklamowa ⇒ [email protected]

♦ Ujawnij światu swą działalność, produkty itd. – dodaj swoje ogłoszenie ⇒ KLIK

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.