Biofoton. Przekaz zacznę nietypowo, co pozwoli Wam przybliżyć zrozumienie danej wiedzy. Kiedy ludzie wchodzą w fazę zwaną „śmiercią kliniczną”, mikrotubule znajdujące się w mózgu zmieniają swój stan kwantowy, ale zachowują informacje w nich zawarte. Rozkładowi ulega więc ciało, ale nie informacja, czyli „Symbiont-dusza”. Świadomość staje się częścią Istnienia Wszechświata, nie umierając. Nie w tym sensie, jak wydaje się tradycyjnym materialistom.

Otóż wewnątrz mózgu zachodzą regularnie takie zjawiska jak splątanie i nakładanie się kwantowe, czyli węzłowe pojęcia energii kwantowej.

Chcecie mieć dowód ?

Aby wykryć ślady mózgowych obliczeń kwantowych, naukowcy muszą zrobić tzw. polowanie na kubity i sprawdzić, czy kubity mogą być przechowywane w jądrach atomowych.

Są one w atomie fosforu, którego w ludzkich organizmach nie brakuje.

Jego jądra odgrywają rolę kubitów biochemicznych.

Następnie Naukowcy muszą zbadać mitochondria, podjednostek komórek odpowiedzialnych za Wasz metabolizm i wysyłanie wiadomości dookoła organizmu.

Te organelle również odgrywają znaczącą rolę w splątaniu kwantowym i generowaniu kubitów informacji.

Procesy kwantowe pomogą Wam wyjaśnić i zrozumieć najbardziej tajemnicze funkcje mózgu, takie jak metody tworzenia pamięci długookresowej lub też mechanizmy generowania świadomości i emocji.

Dalej zwróćcie uwagę na biofotony w Waszym mózgu.

Oprócz znanych od dawna sygnałów w sieci neuronowej funkcjonują także optyczne kanały komunikacji.

Biofotony produkowane przez mózg są splątane kwantowo wraz z liczbami neuronów w ludzkim mózgu, w ciągu jednej sekundy emitowany jest miliard biofotonów.

Daje to gigantyczne ilości informacji przetwarzanej w biofotonie.

Biofoton energia skalarna

Pojęcie Symbiontu – duszy zawsze kojarzycie z czymś „świetlistym”na biofotonach.

Na biofotonach było, istniało i jest Telos – legendarne miasto okresu lemuriańskiego, które zostało założone pod górą Shasta na pograniczu Kalifornii i Oregonu.

Wokół tego miasta krążą obecnie mistyczne legendy, które nurtują nie jeden umysł.

Jednak w większości ludzkość nie ma pojęcia o istnieniu biofotonowego Telos imperium Lemurii, które istnieje do dziś.

Przygotuję o Lemurii osobliwy obszerny przekaz Wiedzy.

Wszystkie historie, posty czy przekazy, które przed Wami otwieram to prawda przez lustro, przez ocean, przez księżyc, przez telefon, internet, przez ułamek sekundy…

Mają swój Czas i swoje Miejsce, co w obliczu wszelkich definicji czyni je faktem.

W obliczu codzienności czyni je jedynym, co ważne.

Nie opisuję wszystkiego, ponieważ potrzeba co najmniej drugiego życia, by opisać pierwsze.

I co najmniej dwóch naraz, by opisać siebie i kogoś, nawet tak mocno przenikniętego ze wszystkim, co jestem skłonna nazwać sobą.

Uważam, że każdy z Was ma własny życiorys – dlatego też wielu tematów nie poruszam, bo wiem, że osobiście wybierzecie jeśli chcecie sie rozwijać, chociaż w tym przypadku, wersja z milczeniem jest raczej mało prawdopodobna.

Wiedza Wam jest potrzebna i żadna z liter nie złamie reguły, dotyczącej tego, czym jest Wiedza i przekazy i jak można rozpoznać, czy jej lśnienie pozdrawia Cię z najwyższej Eterii i Sfery Blasku.

Wszystkie kroki w Waszym życiu, wszystkie decyzje, które podjęliście i wszystkie marzenia, które w sobie nosicie, doprowadziły Was właśnie w ten punkt.

Z mojej strony najszczersze gratulacje!

Każde ze słów jest jak iskra.

Zapada w Was głęboko i rozświetla, coś w Was wyjaśnia, daje możliwość zrozumienia czegoś, co Was buduje lub sprawia, że się rozbudzacie.

Jest jak mikroskop, którym przyglądacie się tkankom swojej postaci.

I jak głos, który szepcze jak zmienić to, co widzicie, jeśli nie czyni Was to szczęśliwszymi.

Wasza energia, z którą czytacie, okrąży cały Wszechświat, odbije się w Waszych oczach, gestach, czynach, przemyśleniach, które tworzycie oraz będzie słyszalna w każdym słowie, które wypowiadacie.

A gdy już dotknie Światła w Was i się z nią przywitacie, z nową energią wróci do Was, uszlachetniona we wszystko, czego było jej dane dokonać.

Oczywiście mogłabym dokonać tej dedykacji za Was – Prawo Kreacji upoważnia mnie, by wszystko, co powstało z powodu tego, co tworzę, żyło zasadą i oddychało w sensie, wyboru. Ale nie zrobię tego.

To rytuał, w którym uczycie się, jak robić to osobiście.

Wasze spostrzeżenia oraz myśli ludzkiej nie można wyjaśnić algorytmicznie i w celu wytłumaczenia tej nieobliczalności trzeba odwołać się do kolapsu kwantowej funkcji falowej i energii grawitacji kwantowej.

Autor: Semjase

⇒ Czytaj także:

https://www.odkrywamyzakryte.com/przestrzen-koegzystencjalna-wszechswiata/

https://www.odkrywamyzakryte.com/czasteczki-istnienia-poziom-zaawansowania/

https://www.odkrywamyzakryte.com/wielowymiarowosc-duszy/

♦ Twoje wsparcie rozwoju portalu ⇒ KLIK

♦ Współpraca reklamowa ⇒ [email protected]

♦ Ujawnij światu swą działalność, produkty itd. – dodaj swoje ogłoszenie ⇒ KLIK

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.