Przestrzeń koegzystencjalna wszechświata jest wielowymiarowa. Jak światło słoneczne koegzystuje z czystą wodą w jednym i tym samym obszarze, swobodnie przenikając przez wodę i przy tym mało współoddziałując z nią, podobnie do tego, jak fale radiowe o różnych częstotliwościach swobodnie istnieją w głębi przestrzeni poza i wewnątrz Waszych ciał, tak wszędzie w wielowymiarowej głębi wewnątrz i poza każdymi twardymi, płynnymi czy lotnymi (gazowymi) obiektami znajdują się inne światy.

Skala wielowymiarowości to specjalna skala stanów energii, różniących się jako skale zasadnicze.

Wektor uwagi przy badaniu tej skali jest skierowany nie do góry, w dół albo w jakąś jeszcze stronę, a w głąb warstwy wielowymiarowej przestrzeni.

A co już wiecie?

Cztery z nich są dla was obserwowalne.

Pierwsze trzy tworzą siatkę, w której żyjecie i nadają wszystkiemu wymiary: wysokość, szerokość i głębokość, natomiast czwartym wymiarem jest czas dla tego wymiaru.

Istnieje 10 wymiarów lub 11 (gdyby wliczyć zerowy wymiar, którym jest kropka kwantowa).

Piąty wymiar to rozgałęzienia na osi czasu, na której są linie czasu, która przedstawia czwarty wymiar. Tak więc piąty wymiar to wasze możliwości wyboru ścieżki życiowej.

Szósty wymiar tworzą równoległe światy, czyli światy, w których powstały zupełnie inne piąte wymiary niż w waszym.

Szósty wymiar zawiera możliwe ścieżki rozwoju wszechświata od momentu powstania pierwszych cząstek.

Siódmy wymiar sięga punktu wcześniejszego i zawiera w sobie nieskończoność, czyli punkt, w którym zaczął powstawać wasz wszechświat.

Ósmy wymiar jest jeszcze bardziej niezwykły, ponieważ posiada w sobie różne nieskończoności.

W tym wymiarze znajdują się wszechświaty zupełnie różne od waszego, rządzące się zupełnie innymi prawami.

Dziewiąty wymiar tworzy więź pomiędzy wszystkimi nieskończonościami znajdującymi się w ósmym wymiarze i daje możliwość przemieszczania się pomiędzy nimi.

Dziesiąty wymiar to punkt, w którym są wszystkie możliwe nieskończoności.

Wasza podróż obecnie odbywa się do piątego wymiaru, jest przesunięciem osobistej energii, nie tylko na poziomie czakr, aby ponownie zakorzenić się w Ziemi, aby zrozumieć, czym ta Ziemia jest dla was, czemu służy to połączenie.

Większość ludzi ma duże energetyczne problemy, czują się niespełnieni, a to dlatego, że zbyt mocno przywiązują uwagę do przeszłości… martwią się o przyszłość, a nie skupiają uwagi na teraźniejszości.

Skupianie się na przeszłości utrwala problemy w przyszłości… i ta energia rośnie i budzi w was coraz większy strach, toteż nie zdziwcie się, kiedy ten pewnego dnia zamanifestuje się w was.

Wasze prawdziwe zrozumienie to poziom czakry korony, to tu znajdziecie wszystkie energie: Matki Ziemi Gai i połączenia z Kosmosem, który jest niczym innym tylko wielkim porządkiem Wszechświata.

Pamiętajcie, musicie nauczyć się czuć swoje ciało, umieć je zrelaksować, usunąć z niego wszystkie toksyny, blokady negatywnych energii… inaczej daremne są wasze pragnienia osiągnięcia innych wymiarów, dotarcia do swoich głębszych poziomów.

Przez wasz kręgosłup musi popłynąć światło, które ożywi cały organizm. Kiedy wasze pole energetyczne jest na tyle silne, zaczyna budować się wokół ciebie matryca tzw. ciało ochronne… ale z waszego ciała muszą zniknąć wszystkie negatywności.

To w czakrę korony wpływa potężny przypływ czystego światła, to tam następuje potężne połączenie: światła płynącego już z gotowego ciała i strumienia czystego światła.

Tam znajduje się świetlisty diament, który objawia się jako niebieska perła, która wysyła jasnoniebieską strugę światła, które jest już przejawem energii.

Wielu ludzi jest w pułapce, są przyczepieni do linii czasowych, które trzymają ich w starych paradygmatach wiary… są ofiarami różnych nadużyć, a nawet własnego sabotażu, zwątpienia, poczucia odrzucenia, winy… ale pamiętajcie, wszyscy macie przewodników, (aniołów stróżów), a zarazem uzdrowicieli, którzy są z wami 24 godziny na dobę i pomagają wam w połączeniu z Jaźnią.

To oni otwierają czakrę serca i przyłączają cię do Uniwersalnej Miłości… a to jest już wyższy wymiar waszych doświadczeń, stajecie się przebudzeni, nie śpicie… i Symbiont – dusza już nie jest związana z czasem.

Już nie interesuje was jutro, nie czujecie strachu, nie obawiacie się śmierci… Wasze życie staje się bardziej komfortowe, pomimo że w materialnym świecie nic się nie zmieniło, a nawet wiele rzeczy ubyło, które nagle przestały was interesować… a jednak będziecie bardziej szczęśliwymi istotami… ponieważ będziecie żyć już w inkubatorze niebieskiej energii, by czuć się bezpiecznie.

Każdy człowiek jest inny, u każdego inaczej przebiega proces gojenia, uzdrawiania, nie można każdego traktować tak samo, inaczej przemawia do was rzeczywistość, inaczej wewnętrzne zmysły, zdolności psychiczne… i są ludzie bardziej i mniej rozwinięci… i mają różne umiejętności.

Są osoby bardziej frywolne i te, które biorą na siebie większy ból świata.

Niemniej jednak wszyscy zostaną przesunięci w nowej świadomości, każdy na swój poziom, jaki sobie wypracował.

Jedni otworzą cały swój potencjał, inni tylko jego część, nie wszyscy też otrzymają wgląd do wymiaru.

Tak czy owak, wstępujecie na poziom miłości i mądrości, poziom przebudzenia i oświetlenia waszej głębi… Wasze energie zakotwiczają się w Sercu – Świetle Światów i otworzy się szeroko okno do waszej świadomości… w tym miejscu aktywują się w ciele nowe czakry krystaliczne, ponieważ pole energii jest przebudowywane do otrzymania dodatkowych informacji z wyższych wymiarów świadomości.

Staniecie się jak najnowszej generacji komputery, które są szybsze i pojemniejsze niż ich poprzednie starsze wersje, ponieważ wasze czakry osiągną ten poziom pamięci i świadomości.

Zaczniecie być aktywni na nowych płaszczyznach… poczujecie swoje ciało, umysł, serce i ducha.

Na tym poziomie zaczniecie czuć w sobie święto obfitości i odpowiedzialność za innych, będziecie w stanie funkcjonować i operować wieloma promieniami światła.

Każda czakra jest inną energią danego promienia światła… rozpocznie się nowa podróż, podróż zakotwiczania się w pierwiastku żeńskiej energii.

Od wielu wieków ludzkość jest bombardowana świadomością ubóstwa… do waszej świadomości doprowadza: przemoc, strach, deprawacja… ludzkość nie może uzyskać dostępu do innych wibracji, ponieważ brakuje w nich czystej sferycznej energii, która jest przechowywana i wyda plon już wkrótce.

Na tym etapie nie jest mi dane określić i wskazać źródło z uwagi na bezpieczeństwo tej wątłej sferycznej istoty, która obecnie nosi w sobie ten pierwiastek pierworodny.

Wszystkie wiry na Ziemi, do których spływa energia z szóstego poziomu, zostały zablokowane… toteż trudno na świecie o ten eliksir bezwarunkowej miłości…

Bezwarunkowa miłość nadal jest w wielkiej cenie i jakże trudno ją znaleźć na tym świecie mimo tych wszystkich pyszałkowatych zapewnień o swojej miłości… to jednak nadal człowiek nie może przeniknąć w tę strefę obfitości i nadal nie rozumie, czym jest bezinteresowna miłość. Od tego jest istota sferyczna.

Każdy promień jej wniesie inne wartości w Wasze życie, to jest światło – ogień w was, płynie z Wyższej Jaźni i napełni wyższą świadomością…. a to wszystko za pomocą Nowej Ery, Nowej Nacji i generacji istot, której dadzą początek.

Energia ustawiona jest niczym miasta przy głównym strumieniu światła, który będzie płynąc przez ludzkie ciało.

Każda z nich to inna wartość energii, inny kolor światła, jednym słowem jedna Wielka Alchemia, która doprowadzi to światło do ciała człowieka i wzniesie jego świadomość na wyższe poziomy.

Kiedy w okolicach serca i czubka głowy pojawia się w aurze kolor różowy, magentowy znaczy, że już zostały otworzone Wymiary, portale do szóstego wymiaru.

Ci, którzy mają zdolności postrzegania ludzkiej aury, ujrzą przy człowieku kulę światła w różowo-magentowym kolorze, znaczy zostało połączone jego serce z umysłem... a jest to silny rdzeń świadomości.

To połączenie daje poczucie wartości i pewności siebie, otwiera wiele możliwości, taki człowiek śmiało idzie dalej, nie boi się życia, stawia czoło, jest niezwykle odważny… a przy tym bardziej radosny i wyraża wdzięczność za dar życia.

Czuje wdzięczność do wszystkich Istot Światła, jakie kiedykolwiek pojawiły się na tej planecie… i nie czyni między nimi różnicy, ponieważ rozumie.

Autor: Semjase

⇒ Czytaj także:

https://www.odkrywamyzakryte.com/ujawnienie-2/

https://www.odkrywamyzakryte.com/czasteczki-istnienia-poziom-zaawansowania/

https://www.odkrywamyzakryte.com/wielowymiarowosc-duszy/

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.