Przestrzeń koegzystencjalna wszechświata jest wielowymiarowa. Okazuje się, że wszędzie w wielowymiarowej głębi wewnątrz i poza każdymi twardymi, płynnymi czy lotnymi (gazowymi) obiektami, znajdują się inne światy. Tak samo, jak światło słoneczne koegzystuje z czystą wodą w jednym i tym samym obszarze, swobodnie przenikając przez wodę i przy tym mało współoddziałując z nią. Do tego podobnie, jak fale radiowe o różnych częstotliwościach swobodnie istnieją w głębi przestrzeni poza i wewnątrz Waszych ciał.

Skala wielowymiarowości to specjalna skala stanów energii, które różnią się jako skale zasadnicze.

Wektor uwagi przy badaniu tej skali jest skierowany nie do góry czy w dół albo w jakąś jeszcze inną stronę, ale w głąb warstwy wielowymiarowej przestrzeni.

Co już wiecie?

To, że cztery z nich są dla Was obserwowalne.

Pierwsze trzy wymiary tworzą siatkę, w której żyjecie, ale też nadają wszystkiemu wymiary, czyli: wysokość, szerokość i głębokość, natomiast czwartym wymiarem jest czas dla tego wymiaru.

Istnieje 10 albo 11 wymiarów (gdyby wliczyć zerowy wymiar, którym jest kropka kwantowa).

Piąty wymiar to rozgałęzienia na osi czasu, na której znajdują się linie czasu i przedstawia ona czwarty wymiar.

Tak więc piąty wymiar to Wasze możliwości wyboru ścieżki życiowej.

Szósty wymiar tworzą równoległe światy, czyli takie światy, w których powstały zupełnie inne piąte wymiary niż w tym Waszym.

Szósty wymiar zawiera możliwe ścieżki rozwoju wszechświata od momentu powstania pierwszych cząstek.

Siódmy wymiar sięga punktu wcześniejszego i zawiera w sobie nieskończoność, czyli punkt, w którym zaczął powstawać Wasz wszechświat.

Ósmy wymiar jest jeszcze bardziej niezwykły, ponieważ posiada w sobie różne nieskończoności.

W tym wymiarze znajdują się wszechświaty zupełnie różne od Waszego, które rządzą się zupełnie innymi prawami.

Dziewiąty wymiar tworzy więź pomiędzy wszystkimi nieskończonościami, które znajdują się w ósmym wymiarze i daje możliwość przemieszczania się pomiędzy nimi.

Dziesiąty wymiar to punkt, w którym są wszystkie możliwe nieskończoności.

Obecnie Wasza podróż odbywa się do piątego wymiaru i jest też przesunięciem osobistej energii nie tylko na poziomie czakr, a dzieje się tak w celu ponownego zakorzenienia się w Ziemi, aby zrozumieć, czym ta Ziemia jest dla Was oraz czemu służy to połączenie.

Większość ludzi ma duże energetyczne problemy i do tego czują się niespełnieni, a to z powodu, że zbyt mocno przywiązują uwagę do przeszłości…, a także martwią się o przyszłość i nie skupiają uwagi na teraźniejszości.

Skupianie się na przeszłości utrwala problemy w przyszłości… i ta energia rośnie oraz budzi w Was coraz większy strach, dlatego też nie zdziwcie się, kiedy strach pewnego dnia zamanifestuje się w Was.

Wasze prawdziwe zrozumienie to poziom czakry korony, ponieważ tu można znaleźć wszystkie energie, takie jak: energia Matki Ziemi Gai i połączenia z Kosmosem, który jest niczym innym tylko wielkim porządkiem Wszechświata.

Pamiętajcie, musicie nauczyć się czuć swoje ciało, umieć je zrelaksować oraz usunąć z niego wszystkie toksyny i blokady negatywnych energii…, gdyż inaczej daremne są Wasze pragnienia osiągnięcia innych wymiarów oraz dotarcia do swoich głębszych poziomów.

Przez Wasz kręgosłup musi popłynąć światło, które ożywi cały organizm.

Kiedy Wasze pole energetyczne jest na tyle silne, zaczyna budować się wokół Ciebie matryca, czyli tzw. ciało ochronne…, ale z Waszego ciała muszą zniknąć wszystkie negatywności.

To w czakrę korony wpływa potężny przypływ czystego światła, ponieważ to tam następuje potężne połączenie: światła, które płynie już z gotowego ciała i strumienia czystego światła.

Tam znajduje się świetlisty diament, objawiający się jako niebieska perła, która wysyła jasnoniebieską strugę światła i jest już ono przejawem energii.

Wielu ludzi jest w pułapce, ponieważ są przyczepieni do linii czasowych, które trzymają ich w starych paradygmatach wiary…, ale też są ofiarami różnych nadużyć, a nawet własnego sabotażu, zwątpienia, poczucia odrzucenia i winy…

Jednak pamiętajcie, że wszyscy macie przewodników, (aniołów stróżów), a zarazem uzdrowicieli, którzy są z Wami 24 godziny na dobę i pomagają Wam w połączeniu z Jaźnią.

To oni otwierają czakrę serca i przyłączają cię do Uniwersalnej Miłości…, a to jest już wyższy wymiar Waszych doświadczeń, przez co stajecie się przebudzeni, ale też nie śpicie…, a Symbiont – dusza nie jest już związana z czasem.

Już nie interesuje Was jutro, nie czujecie strachu, nie obawiacie się śmierci…

Wasze życie staje się bardziej komfortowe, pomimo że w materialnym świecie nic się nie zmieniło, a nawet wiele rzeczy ubyło, które nagle przestały Was interesować…

Jednak będziecie bardziej szczęśliwymi istotami…, ponieważ będziecie żyć już w inkubatorze niebieskiej energii, aby czuć się bezpiecznie.

Każdy człowiek jest inny i u każdego inaczej przebiega proces gojenia, uzdrawiania, więc nie można każdego traktować tak samo, ponieważ inaczej przemawia do Was rzeczywistość, inaczej wewnętrzne zmysły, zdolności psychiczne…, a do tego są ludzie bardziej i mniej rozwinięci…, ale też mają różne umiejętności.

Są osoby bardziej frywolne i te, które biorą na siebie większy ból świata.

Niemniej jednak wszyscy zostaną przesunięci w nowej świadomości – każdy na swój poziom, który sobie wypracował.

Jedni otworzą cały swój potencjał, a inni tylko jego część, ale też nie wszyscy otrzymają wgląd do wymiaru.

Tak więc wstępujecie na poziom miłości i mądrości, poziom przebudzenia i oświetlenia Waszej głębi…

Wasze energie zakotwiczają się w Sercu, czyli Świetle Światów i otworzy się szeroko okno do Waszej świadomości…

W tym miejscu aktywują się w ciele nowe czakry krystaliczne, ponieważ pole energii jest przebudowywane do otrzymania dodatkowych informacji z wyższych wymiarów świadomości.

Staniecie się jak najnowszej generacji komputery, które są bardzo szybkie i bardziej pojemne niż ich poprzednie starsze wersje, a stanie się tak, ponieważ Wasze czakry osiągną ten poziom pamięci i świadomości.

Zaczniecie być aktywni na nowych płaszczyznach…, poczujecie swoje ciało, umysł, serce i ducha.

Na tym poziomie zaczniecie czuć w sobie święto obfitości i odpowiedzialność za innych oraz będziecie w stanie funkcjonować i operować wieloma promieniami światła.

Każda czakra jest inną energią danego promienia światła…, więc rozpocznie się nowa podróż, czyli podróż zakotwiczania się w pierwiastku żeńskiej energii.

Od wielu wieków ludzkość jest bombardowana świadomością ubóstwa…, gdyż do Waszej świadomości doprowadza: przemoc, strach, deprawacja…

Ludzkość nie może uzyskać dostępu do innych wibracji, ponieważ brakuje w nich czystej sferycznej energii, która jest przechowywana i wyda plon już wkrótce.

Na tym etapie nie jest mi dane określić i wskazać źródło, a to z powodu bezpieczeństwa tej wątłej sferycznej istoty, która obecnie nosi w sobie ten pierwiastek pierworodny.

Wszystkie wiry na Ziemi, do których spływa energia z szóstego poziomu, zostały zablokowane…, dlatego też trudno na świecie o ten eliksir bezwarunkowej miłości…

Bezwarunkowa miłość nadal jest w wielkiej cenie.

Bardzo trudno ją znaleźć na tym świecie, pomimo tych wszystkich pyszałkowatych zapewnień o swojej miłości…, to jednak człowiek nadal nie może przeniknąć w tę strefę obfitości i nadal nie rozumie, czym jest bezinteresowna miłość.

Okazuje się, że od tego jest istota sferyczna.

Każdy jej promień wniesie w Wasze życie inne wartości, ponieważ to jest światło, czyli ogień w Was, który płynie z Wyższej Jaźni i napełni Was wyższą świadomością…

To wszystko stanie się za pomocą Nowej Ery, Nowej Nacji i generacji istot, której dadzą początek.

Energia ustawiona jest niczym miasta przy głównym strumieniu światła, który będzie płynął przez ludzkie ciało.

Każda z nich to inna wartość energii, inny kolor światła.

Można powiedzieć jednym słowem, że jest to jedna Wielka Alchemia, która doprowadzi to światło do ciała człowieka i wzniesie jego świadomość na wyższe poziomy.

Kiedy w okolicach serca i czubka głowy pojawia się w aurze kolor różowy i magentowy, to znaczy, że już zostały otworzone Wymiary i portale do szóstego wymiaru.

Ci, którzy mają zdolności postrzegania ludzkiej aury, ujrzą przy człowieku kulę światła w różowo-magentowym kolorze, a to oznacza, że jego serce jest połączone z umysłem… i jest to silny rdzeń świadomości.

To połączenie daje poczucie wartości i pewności siebie, a także otwiera wiele możliwości, gdyż taki człowiek śmiało idzie dalej, nie boi się życia, stawia czoło i jest niezwykle odważny…, a przy tym bardziej radosny i wyraża wdzięczność za dar życia.

Do tego czuje wdzięczność do wszystkich Istot Światła, które kiedykolwiek pojawiły się na tej planecie… i nie czyni pomiędzy nimi różnicy, ponieważ rozumie.

Autor: Semjase

⇒ Czytaj także:

https://www.odkrywamyzakryte.com/ujawnienie-2/

https://www.odkrywamyzakryte.com/czasteczki-istnienia-poziom-zaawansowania/

https://www.odkrywamyzakryte.com/wielowymiarowosc-duszy/

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.