NAPÓJ DETOKS DO WALKI Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

Napój detoks do walki z tkanką tłuszczową to propozycja dla osób, które czują się ociężałe, słabe, zmęczone i pomimo starań nie mogą schudnąć. Dodatkowo dzięki swoim składnikom pozwala oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn. Jak go przygotować?

Składniki do walki z tłuszczem i nie tylko

Napój detoks z octem jabłkowym jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, jeśli walczysz z nadmiarem tkanki tłuszczowej i nagromadzonymi toksynami w organizmie.

Organiczny, niefiltrowany ocet jabłkowy pomoże poprawić trawienie, złagodzi zaparcia, zwiększy poziom energii, przyspieszy proces odchudzania oraz wspiera zdrowie jelita grubego i stymuluje oczyszczanie całego ciała.

Ocet jabłkowy pobudza produkcję naturalnie występujących enzymów w jelitach, co pomaga usuwać szkodliwe bakterie oraz wiąże toksyny, co z kolei pozwala szybciej usunąć je z ciała.

napój-tkanka-tłuszczowa.jpg
foto.123rf.com

W napoju tym znajduje się również pieprz kajeński, który oczyszcza organizm, pomagając układowi trawiennemu eliminować toksyny i bakterie oraz naturalny miód.

Miód w połączeniu z octem jabłkowym tworzy niesamowity duet.

Witaminy, składniki odżywcze i enzymy zawarte w miodzie pomogą zwiększyć poziom energii.

Są również w stanie korzystnie wpływać na układ trawienny, mają właściwości przeciwutleniające i antybakteryjne.

Ważne jest, aby pamiętać, że nie tylko poszczególne składniki tego przepisu czynią napój tak skutecznym, ale także ich połączenie.

Dodany sok z cytryny wzbogaca napój w witaminę C i przeciwutleniacze.

Napój detoks – przygotowanie

Do przygotowania napoju detoksykującego z octem jabłkowym i miodem potrzebna jest:

Wszystkie składniki dokładnie mieszamy ze sobą i wypijamy raz dziennie od razu po przygotowaniu, najlepiej rano, gdy jesteśmy jeszcze przed śniadaniem.

Czytaj także: ALOESOWE SMOOTHIE ELIMINUJĄCE TOKSYNY Z ORGANIZMU

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

P.S. Informacje przedstawione w artykule nie są pisane przez lekarza. Mają charakter informacyjny i nie stanowią fachowej porady medycznej. Wszelkie rady, które są na mojej stronie, stosujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność.