SĘDZIOWIE W PERU: GATES, SOROS I ROCKEFELLER WINNI ZAPOCZĄTKOWANIA „PANDEMII” COVID-19

Sędziowie w Peru orzekli, że „pandemię” Covid-19 zapoczątkowali miliarderzy Bill Gates, George Soros i Rockefeller. Powinien więc ruszyć proces karny wobec tych trzech globalistów, którzy „chcą uratować świat”…

21 grudnia 2020 r. panel trzech sędziów federalnych w peruwiańskim sądzie orzekł, że „pandemię” koronawirusa zapoczątkowali miliarderzy Bill Gates, George Soros i Rockefeller, ironicznie nazywani Dobrym Klubem – którzy chcą uratować świat.

Rezolucja utrzymuje, że proces karny został zatrzymany z powodu rozwoju „pandemii” Covid-19, która ma „nieprzewidywalny” charakter, z wyjątkiem jej twórców, którzy zajmowali się nią i nadal kierują nią z zachowaniem największej tajemnicy w swoich środowiskach i światowych korporacjach, zgodnie z prognozą do projektu Agendy 2030.

W orzeczeniu ustalono, że „pandemia” już sparaliżowała i będzie nadal utrudniać nie tylko pracę sądów na całym świecie, ale także wszelką działalność gospodarczą, społeczną i kulturalną.

Dlatego żaden światowy rząd, osoby fizyczne i prawne ani obrona pozwanego nie mogą utrzymywać, że „pandemia” ta ma charakter „przewidywalnej”.

„Przewidywalna” jest tylko dla jej twórców – kreatorów nowego porządku świata, takich jak Bill Gates, Soros, Rockefeller itp.

Orzeczenie nie wspomina o tym, że Fundacja Rockefellera i Fundacja Clintona opracowały serię aplikacji covidowych,  które będą ściśle kontrolować życie każdego z nas.

Inicjatywa została uruchomiona przez fundację non-profit Commons Project Foundation, która jest częścią Światowego Forum Ekonomicznego.

Projekt Commons obejmuje trzy aplikacje – CommonHealth, COVIDcheck i CommonPass, które razem będą gromadzić, przechowywać i monitorować dane dotyczące zdrowia i decydować, czy możesz podróżować, uczyć się, chodzić do pracy itd.

Serwis prawniczy lpderecho poinformował 11 stycznia 2021 r., że urzędnicy sądowi najwyższego szczebla w Peru ogłosili, że rozpoczną dochodzenie w sprawie oświadczenia trzech sędziów.

Pomimo orzeczenia trzech sędziów tzw. weryfikatorzy faktów powołując się na oświadczenia WHO i CDC, doszli do wniosku, że peruwiański sąd nie ma dowodów na wydanie takiego wyroku.

Interesujące jest to, że Facebookowi „weryfikatorzy faktów” są sami finansowani przez globalistów (np. Demagog, który finansuje m.in. Fundacja Batorego powiązana z G. Sorosem) i zajmują się głównie obalaniem artykułów, które wskazują na rolę NWO i „elit” w „pandemii”, popierając zdanie i przyznając rację swoim fundatorom…

⇒ Czytaj także: PRAWNICY PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO POZWANIA WHO ZA „COVIDOWE ZBRODNIE PRZECIWKO LUDZKOŚCI”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.