TAJEMNICZA LITERA X NA DŁONIACH – MAJĄ JĄ TYLKO WYBRAŃCY!

Tajemnicza litera X na dłoniach już w starożytnym Rzymie uznawana była za silny znak. Jej dumnym posiadaczem był Aleksander Wielki, który na podstawie linii papilarnych dłoni wybierał swoich oficerów. Badania przeprowadzone przez moskiewskich naukowców wskazują na to, że literę X na dłoniach mają tylko wybrańcy, którzy stanowią jedynie 3 proc. ludzi na całym świecie! Co oznacza ten tajemniczy znak?

W zawiłościach starożytnej chiromancji

Opierając się na starożytnej wiedzy o chiromancji, wiemy, że linie i symbole obecne na dłoniach są związane z naszą osobowością i perspektywami w zakresie kariery, życia, małżeństwa, pieniędzy i zdrowia.

Ta popularna starożytna praktyka przepowiadania przyszłości poprzez badanie dłoni, ma swoje korzenie sięgające astrologii hinduskiej i wedyjskiej.

chiromancja.jpg
Chiromancja foto.depositphotos.com

Uważa się, że wiedza i praktyka chiromancji rozciągnęła się z Indii na cały świat, przez Chiny, Tybet, Egipt, Persję i kilka innych krajów w Europie.

Mówi się również, że rozpowszechnieniem chiromancji w Europie zajął się grecki uczony Anaxagoras, który w czasie pobytu na indyjskim subkontynencie dowiedział się więcej o chiromancji i później podzielił się tą wiedzą z Hermesem.

Tajemnica Aleksandra Wielkiego

O chiromancji Aleksander Wielki dowiedział się od swojego wychowawcy i nauczyciela, filozofa Arystotelesa.

Ten ostatni na jednym z ołtarzy Hermesa znalazł traktat o sztuce przepowiadania z dłoni.

Aleksander Wielki tak mocno zainteresował się chiromancją, że nawet sprawdzał dłonie swoich oficerów, aby na podstawie linii papilarnych określić ich charakter i osobowość, tym samym sprawdzając, czy nadają się do zasilenia szeregów jego armii.

Chociaż nie ma ku temu żadnych potwierdzających dowodów, niektórzy twierdzą, że Aleksander dokładnie analizował swoje dłonie i odpowiednio zaplanował swoje życie.

Podobno nikt też nie miał takich oznaczeń, linii i symboli na dłoniach jak on.

Litera X na dłoniach

Egipscy uczeni sugerują, że Aleksander Wielki miał wyjątkowe oznakowanie na środku dłoni, rzadko spotykane u kogokolwiek na świecie, a mianowicie literę X.

Aby ustalić wiarygodność tego twierdzenia, zespół naukowców z Uniwersytetu Moskiewskiego przeprowadził ostatnio badania, analizujące ten układ linii na dłoniach.

litera-x-dłonie.jpg
Linie tworzące literę X na dłoniach

Zebrano i przeanalizowano dane ponad 2 milionów ludzi z całego świata, zarówno żywych, jak i martwych.

Naukowcy doszli do wniosku, że ułożenie linii w literę X na obu dłoniach ma jedynie 3 proc. ludzi na całym świecie!

Dodatkowo ujawnili związek między osobami, które posiadają taki znak.

Wszyscy byli albo liderami, albo bardzo popularnymi osobami w społeczeństwie, dokonującymi wielkich rzeczy.

Znak świetnego przywódcy

Znani ludzie, którzy mają lub mieli literę X na swoich dłoniach to m.in. Aleksander Wielki, Abraham Lincoln i Władimir Putin.

Osoby z literą X na obu dłoniach określani są jako świetni przywódcy, którzy zostają zapamiętani na wieki, nawet po śmierci.

Ci, którzy mają ten znak tylko na jednej dłoni, odnoszą sukcesy i są sławnymi osobami.

Osoby z literą X na dłoniach określa się jako wybrańców, których przeznaczeniem jest rządzenie.

bohater.jpg
Bohater-przywódca foto.123rf.com

Ludzi ci mają bardzo dobrze rozwinięty szósty zmysł lub intuicję, są bystrzy, mądrzy, mają wielką wiedzę i dobrą pamięć.

Umieją z daleka wyczuwać niebezpieczeństwo, niewierność, kłamstwo i nielojalność.

Potrafią wybaczać, ale nigdy nie zapominają.

Łatwo adaptują się do nowych sytuacji.

W ich działaniach nic i nikt nie może im przeszkodzić, ponieważ mają wielką siłę szczęścia dokańczania wszelkich rozpoczętych przedsięwzięć.

Fizycznie są bardzo sprawni i odporni na choroby.

Podobno ludzie z literą X na dłoniach są po prostu „odgórnie” stworzeni do tego, by być unikatowymi jednostkami w skali całego społeczeństwa i nawet zmienić świat na lepsze.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.