MANEWRY POLITYCZNE INWIGILACJI I 5G PRZYSPIESZONE POD PRETEKSTEM WALKI Z KORONAWIRUSEM

Manewry polityczne i postęp ustawodawczy, które zagrażają naszej wolności, prywatności i naszemu zdrowiu w ostatnim czasie przyspieszyły na całym świecie. I tak, podczas gdy znaczna część świata koncentruje się na przetrwaniu „pandemii”, zachowaniu dystansu społecznego i stosowania się do zasad kwarantanny, zwolennicy masowej inwigilacji i 5G osiągają znaczne zyski.

Masowa instalacja 5G

W czasie, gdy wiele osób siedzi pozamykanych w swoich domach, na zewnątrz odbywa się masowy mord.

Tak – masowy mord – bo gdy obostrzenia zostaną zniesione, ludzie zaczną padać jak muchy.

Niepokojące wieści o stawianiu nowych konstrukcji pod instalację 5G dobiegają z całej Polski i ze świata.

„Nagle”, teraz kiedy ludzie siedzą jak więźniowie w swych domach, niczym grzyby po deszczu operatorzy sieci komórkowych, zaczęli masowo stawiać nowe maszty.

Nic dziwnego, bo sprzyjają temu przegłosowywane tak samo „nagle i teraz” ustawy.

Przykładowo w USA 23 marca 2020 r. wdrożenie 5G poszło jeszcze dalej, a prezydent Donald Trump podpisał projekt ustawy o „zabezpieczeniu amerykańskiej infrastruktury 5G”.

Ustawa zatytułowana „Secure 5G and Beyond Act” wymaga kompleksowego planu sekurytyzacji znacjonalizowanej sieci 5G w „nie później niż w 180 dni”.

W połączeniu z dodatkowym zapisem, ustawą o dokładności i dostępności usług szerokopasmowych (DATA), przyjętą przez Izbę w dniu 16 grudnia 2019 r., zapisy te mają na celu znacjonalizować kontrolę sieci 5G.

5g-koronawirus.jpg
foto.depositphotos.com

Z kolei polskojęzyczny rząd pewnej nocy, kiedy obywatele żyli pod pręgierzem strachu i lęku spowodowanego koronawirusową „pandemią”, przeforsował ustawę o 5G i zniesieniu limitów promieniowania.

W konsekwencji rządzący naszym krajem zgodzili się, by rozbudowa masztów 5G, doposażenie antenami, mobilne stacje bazowe itd. – wszystko to odbywało się bez konieczności uzyskania pozwolenia.

W ciągu ostatnich kilku tygodni użytkownicy Twittera i Facebooka wielokrotnie alarmowali o powstawaniu nowych anten w pobliżu newralgicznych miejsc – domów, osiedli bloków, a nawet i szkół.

Niestety, treści te dość szybko są oznaczane jako FAŁSZ i usuwane przez tzw. weryfikatorów prawdy, czyli organizacje zwerbowane przez media społecznościowe do redukowania dystrybucji zawartości niezgodnej z oficjalnym stanowiskiem SYSTEMU!

Pakiet inwigilacji

Oprócz przyspieszonego wdrażania technologii 5G na sile przybrała także inwigilacja.

I nie chodzi tu już „tylko” o śledzenie lokalizacji telefonów komórkowych czy smartfonów obywateli w celu monitorowania zachowywania dystansu społecznego, ale o coś więcej.

Stan nadzoru jest również rozszerzany na inne sposoby, np. w ramach pakietu stymulacyjnego o wartości 2 bln USD, podpisanego przez Donalda Trumpa.

inwigilacja.jpg
foto.depositphotos.com

Obejmuje miliardy dolarów przeznaczane na fundusze usług telezdrowia i telemedycyny , które z pewnością będą zasilane przez „inteligentną” sieć 5G oraz dodatkowo tworzy fundusz na rozwój „inteligentnych” szczepionek.

Kolejna nowa ustawa o nazwie EARN IT Act z 2020 r. będzie próbować zmusić dostawców szyfrowanej komunikacji, takich jak Telegram i Protonmail, aby dać amerykańskim służbom wywiadowczym możliwość podsłuchiwania prywatnych rozmów.

Projekt ustawy był mocno dyskutowany na początku marca, ale od tego czasu utknął w martwym punkcie, jednak warto zachować czujność i nie pozwolić się rozproszyć ciągłym skupieniem się na COVID-19.

Zwolennicy powszechnej inwigilacji i technologii 5G wykorzystują osłonę przed „pandemią” koronawirusa, aby spokojnie posunąć naprzód bez większej debaty i protestów, wygodne dla systemu ustawy.

Wiele kontrowersji na całym świecie budzą także projekty przymusowych szczepień, które chcą nadać każdemu obywatelowi unikatowy kod (czyt. wszczepić ci czip).

Chora potrzeba inwigilacji i kontroli nad obywatelem właśnie nabrała prawdziwego rozpędu…

Manewry polityczne w dobie paniki

Takie działania wyraźnie uwidaczniają wysiłek wzniesienia ostatecznych elementów globalnej infrastruktury technokratycznej, podczas gdy ludzkość wpychana jest w stan strachu i paniki z powodu wirusa o wątpliwym istnieniu.

Coraz bardziej oczywiste staje się, że elitarni przestępcy w rządzie, mediach i korporacjach realizują starannie zaplanowany plan utworzenia globalnego społeczeństwa poddanego pełnej inwigilacji.

 W ramach swojego programu wprowadzają:

  • szczepionki, które mogą stać się obowiązkowe lub wymuszone, jeśli wprowadzą identyfikację personalną za pomocą cyfrowych certyfikatów lub opasek na rękę;
  • szybkie, ukryte rozszerzenie technologii 5G;
  • globalne systemy biometryczne (takie jak ten) do śledzenia, kto został zakażony lub wyleczony z COVID-19;
  • ciągła implozja gospodarki w celu uzależnienia społeczeństwa od państwa;
  • wyłączność waluty cyfrowej związanej z biometrią i 5G;
  • oparty na strachu system kontroli społecznej w celu znormalizowania „dystansu społecznego” i wzbudzania nieuzasadnionego strachu przed innymi ludźmi.

Jedynym sposobem na wyjście z tej chorej sytuacji jest dalsza edukacja naszych bliskich i całej społeczności.

Nie możemy po prostu pozostać w „epidemii strachu” i bez sprzeciwu przyjmować pomysły władzy.

Tylko jawny sprzeciw i nasza świadomość może powstrzymać innych przed wpadnięciem w sidła systemowej kontroli i manipulacji.

Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: QANON – MECHANIZMY PSYCHOLOGICZNEJ OPERACJI WSPIERANEJ PRZEZ GLOBALISTÓW

♦ Zareklamuj światu swoją działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj ogłoszenie KLIK

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=DXqmGSsy-3A