Trahi – kim są przedstawiciele tej rasy? Na planecie Ziemia zamieszkuje równoległa rozumna rasa Wodnych Ludzi czy jak kto woli syren. Społeczność oraz całe ich rodziny mieszkają na mieliznach wygrzanych słońcem i ciepłymi prądami, w jaskiniach na rafach…

Woda to życie

Jak wiadomo woda to życie.

Ludzka krew ma identyczny skład jak morska woda!

Ta ostatnia, oprócz chloru i sodu zawiera 80 innych cennych pierwiastków, w tym siarkę, miedź, fluor, tytan, stront, mangan, z czego aż 21 – na przykład magnez, potas, wapń, cynk, żelazo, krzem, fosfor, jod jest niezbędnych do życia.

Także dla największego z ludzkich organów – Waszej skóry, woda i woda morska jest nieoceniona.

Tonizuje ją i napina, reguluje jej równowagę kwasowo-zasadową, dzięki czemu staje się bardziej elastyczna.

Likwiduje obrzęki, nawilża i wygładza, przyspiesza rozpad tłuszczu, wzmacnia naczynka krwionośne i chroni je przed pękaniem, ułatwia usuwanie toksyn i drenowanie tkanek, poprawia krążenie, dezynfekuje i leczy różne schorzenia.

Budowa i skład kryształków soli morskiej są tak skomplikowane, że nie sposób odtworzyć ich w laboratorium.

Kiedy brakuje krwi do transfuzji, lekarze mogą używać zamiast niej… morskiej wody: nawet poziom jej zasolenia jest zbliżony do tego w ludzkich płynach tkankowych.

Bardzo podobnie do rybich skrzeli funkcjonują także ludzkie płuca.

Zanim przyjdzie na świat, ludzki, a także zwierzęcy płód doskonale funkcjonuje w macicznym płynie owodniowym – mimo braku skrzeli.

Proces wymiany tlenu i dwutlenku węgla odbywa się poprzez łożysko, łączące krwiobieg matki i dziecka.

To tzw. komórkowa pamięć „oddychania” płynem zachowujecie w podświadomości przez całe życie.

Ludzie wodni

Zanim powstało życie na lądzie w 1-szej 2, 3, 4, 5 i 6 generacji, jak i 7 obecnej generacji ludzkiej u zarania dziejów doszło do rozdzielenia gatunku Homo na Homo sapiens – ludzi lądowych i Homo sapiens aquaticus – ludzi wodnych.

Są rasą należą do rdzennej populacji prastarej Tiamaty Ziemi i jedną z przedstawicieli 1 generacji istot Ziemskich. Są rdzenni. Nie mieszani i przetrwali.

Nie są podatni na ingerencje innych istot.

Oni żyją we Wszechoceanie już od ok. 7 mln lat, odkąd na afrykańskim wybrzeżu Oceanu Indyjskiego doszło do zejścia pewnego gatunku człekokształtnych na plaże – gdzie znalazły one dużą ilość wysokobiałkowego i łatwo przyswajalnego pożywienia w postaci ryb, krabów, alg i innych owoców morza, co wpłynęło dodatnio na rozwój ich mózgu i przyspieszyło uzyskanie postawy wyprostowanej, zaś po upływie kilku dalszych milionów lat spowodowało przejście ze środowiska lądowego do środowiska morskiego.

syreny.jpg
foto.123rf.com

Spowodowało to u Nich zanik nóg i wykształcenie się ogona z płetwą ogonową.

Poza tym Istoty te przystosowane są do ciemności panujących w wodach Wszechoceanu – stąd ich ogromne oczy, w których rodopsyna została zastąpiona przez chryzopsynę, bez czego widzenie w szczątkowym świetle przenikającym do około 300 m głębokości byłoby niemożliwe.

Istoty te mają zmysł echolokacji, jak waleniowate, dzięki czemu orientują się w wodnych przestworach oraz umiejętności oddychania pod wodą, która się wykształciła.

Istoty te oddychają powietrzem rozpuszczonym w wodzie – jak ryby, oddychają tak jak waleniowate – powietrzem atmosferycznym.

Wiedza przodków pozwala oddychać pod wodą każdemu.

Wy wszyscy, jeśli sobie tylko tego zażyczymy, możecie być istotami dwudysznymi.

Jesteśmy dziećmi nie tylko Gwiazd, ale Wszechoceanu, które dawno temu opanowały ląd.

Na planecie Ziemia zamieszkuje równoległa rozumna rasa Wodnych Ludzi czy jak kto woli„Syren”.

Wodne Istoty zwane rasąTRAHIAquaticus to wczesna rasa PRADAWNYCH WODNYCH ISTOT BARDZO INTELIGENTNYCH, znane Wam z mitów i baśni jako SYRENY są pozostałością i wynikiem eksperymentów genetycznych istot i przybyszy poprzednich cywilizacji.

„Syreny” i ich potomstwo oraz dzieci, które – podobnie jak ludzkie osobniki, rodzą się pojedynczo, a rzadko dwójkami.

Jest też odmienna rasa zwana „ TREHAMI”, czyli tzw. Rusałki wg Waszego nazewnictwa.

Są drobniejszej postury w porównaniu z ludźmi, ale ich muskulatura jest bardziej widoczna, żylasta, niezwykle silna.

Lekko zrywały sieci, tak, że trudno je było złowić czy uwięzić.

Są agresywne, dlatego że doznały wiele krzywd od ludzkiej populacji i teraz ich unikają.

Syrenia społeczność

TRAHIAquaticus – Syrenia społeczność oraz całe ich rodziny mieszkają na mieliznach wygrzanych słońcem i ciepłymi prądami, w jaskiniach na rafach.

Prowadzą stamtąd ukryte wyjścia na ląd, plantacje wodorostów i zagrody dla ryb.

Gospodarze Wód znają ogień, który rozniecają dla ogrzania się i przygotowania jedzenia w swoich suchych jaskiniach.

Znają oni także tkaną odzież, która służy im na lądzie.

Są inteligentnymi istotami dwudysznymi.

To społeczność linarna, ale są w głębiach oceanicznych pod dnem oceanów wodne kratery rozwiniętych wodnych cywilizacji korzystających z energii wody oraz asymilacji źródeł fauny i flory iluminescencyjnej, która daje im światło wewnątrz powierzchni Ziemi.

Światło przetworzone przez kryształy daje im energie oraz zasoby życiowe.

Żyją w zamkniętych, jasno oświetlonych przestrzeniach, wypełnionych urządzeniami technicznymi nieznanego dla ludzi przeznaczenia.

Są usposobienia dobrodusznych istot w srebrzystych odzieniach z tworzywa nici pozyskiwanych z kryształu i wody oraz złota, anatomicznie nie różniących się od Was, bez jakichś rybich ogonów czy płetw, ale mających widoczne skrzela tak, że mogą oni oddychać w wodnych głębinach, gdzie mieli plantacje jadalnych wodorostów, polowali i wydobywali także złoża ropy naftowej oraz substancji programowalnej zwanej przez ludzi Black Goo.

Posiadają biologiczne środki techniczne z wyhodowanych przez siebie roślin i zwierząt.

W tym kontekście nie może być mowy o rozwoju technicznym Syren.

Ta społeczność doskonale wie o życiu na powierzchni i wiedzieli, co dzieje się na lądach, a nawet potrafią biegle władać kilkoma językami ludzkimi.

Są bardzo rozwinięci pod względem zmysłów postrzegania oraz posiadają w głowie lokalizatory echo lokacji.

Porozumiewają się doskonale z delfinami, które są ich sojusznikami i przewodnikami po płytszych głębinach akwenów wodnych.

Mogą Oni otrzymywać energię, metale i tlen w drodze jądrowego rozszczepiania… wody!

Na razie chcą uświadomić też ludziom, że przyszłość ludzkości leży także w głębiach oceanów, zasobnych w niewyczerpane bogactwa.

Ale boją się reakcji destrukcyjności i zachowań ludzi.

To właśnie z nich wywodzi się lądowa odnoga, która wyrwała się z Wszechoceanu i przeszła na ląd w kosmos przestrzeni, który dopiero zaczynacie poznawać.

Przejawy tego możecie zaobserwować w postaci wszelkich anomalii, jak np. UFO, USO czy niezwykłe obiekty kosmiczne, które według wielu uczonych mają czysto ziemskie pochodzenie.

W przyszłości obydwa odłamy ludzkiej Homo sapiens będą razem egzystować, gdy tylko Wy jako „lądowi” porzucicie wojny i rabunkową gospodarkę wspólnej Planety.

Jedne niczym się od ludzi nie różnią, ale inne są zdeformowane, z dodatkowymi kończynami czy organami: wyglądają tak, jakby były poddane eksperymentom genetycznym!

To samo zresztą dotyczy części zwierząt.

Niejednokrotnie u takich istot obojga płci, wierzchnia część ciała jest podobna do ludzkiej, ale spodnia stanowi silny ogon, jak u ogromnej ryby.

Ich głowy wydają się okrągłe, trochę większe od Waszych.

Włosy mają zielonkawy odcień bardzo nie widoczny, ale to odcień zieleni, są gęste i niejednokrotnie są zaplecione w warkocze albo swobodnie rozpuszczone.

syreny.jpg
foto.123rf.com

W rękach o pięciopalczastych dłoniach są oznaki płetw.

Widywano je na Oceanie Indyjskim.

Dostrzegano je wielokrotnie u wybrzeży Portugalii, gdzie dochodziło do wielu spotkań z Nimi, w których uczestniczyli przede wszystkim rybacy, ale tez plażowicze akwenów wodnych.

Będąc, jakby nie było, Waszymi braćmi, zwracają się do Was w swoim niezrozumiałym języku, podobnym do przeciągłego, melodyjnego śpiewu.

I Oni nigdy Wam nie zagrażali, a wręcz odwrotnie – poszukiwali z Wami kontaktu.

Asymilują z delfinami, a ponieważ delfiny mają znakomicie rozwinięta pamięć z uwagi na podobieństwo do ludzkiej sylwetki, delfiny nie boją się ludzi, a traktują Was jak istoty wodne, z którymi cały czas mają kontakt.

„Dag Aquaticus

Odłamy społeczności to Suadamowie aquaticus – Wodni Ludzie, o których opowiada wiele nacji, zamieszkujących wybrzeża Morza Kaspijskiego podobne stworzenia są w Morzu Adriatyckim oraz na krymskim wybrzeżu Morza Czarnego.

Istnieją także różne formy rasy morskich humanoidów, które powstały w wyniku manipulacji genetycznych, czy też stanowią bliźniaczą gałąź Homo sapiens.

Planeta Ziemia kryje wiele nieodkrytych tajemnic.

W przekazie ujawniam też bardzo wysoko rozwiniętą formę istot wodnych jako „Dag Aquaticus, te istoty istnieją tylko od zarania dziejów, są i osiągnęły już status formy wyższego labela energetycznego, jest to rasa najbardziej szanowana rezonująca na poziomie formy wody rozczepiająca energię wody na pierwiastki subatomowe, z której to pozyskują materię materializującą przestrzeń.

Sama woda jest dla „Dag Aquaticus” formą inteligentną na poziomie ich rezonacji i asymilacji tworzą „mimikrę”.

Ta forma istnieje we wszechświecie na wielu płaszczyznach tam, gdzie zasoby akwenów wody są dostępne.

Są jedną z wielu form istnień i na tym etapie rozwoju wybrały ten label dla swojego rozwoju.

„Dag Aquaticus” te istoty są od zarania dziejów.

Są… istnieją i osiągnęły już status formy wyższego labela energetycznego, jest to rasa najbardziej szanowana rezonująca na poziomie formy wody rozczepiająca energię wody na pierwiastki pro i subatomowe, z której to pozyskują materię.

Materializują symbiozę stwórczą.

Cywilizacje tzw. Agharty wiedzą o nich i wspólnie dzielą akweny wodne pod powierzchnią dna oceanów i pod powierzchnią Ziemi.

Dlatego jest tak wiele na powierzchni Ziemi dużo dla Ludzi niewyjaśnionych zjawisk, które utajniają lub zaraz lekceważą wiedzę, której nie rozumieją.

Nawet nie starają się jej zrozumieć.

Nie przyjmują do wiadomości o istnieniu takich form życia i istnienia, rozważają tylko możliwość jako kolejną teorię i na tym ucinają swe rozważania.

Po raz kolejny podkreślam – życie istnieje wszędzie.

Dla ludzi to nie pojęta wiedza z poziomu, w którym obecna ludzka cywilizacja istnieje, dlatego jest tak wiele zaprzeczeń i niejasności.

70 procent powierzchni globu zajmują morza i oceany.

W trakcie ewolucji wyłoniliście się właśnie z wód, przekształcając oskrzela w płuca?

Podobne dywagacje dotyczą innych ras: Istot, które przybyły z wszechświata, by przyspieszyć rozwój cywilizacyjny na Ziemi i przekazać Wam rozległą wiedzę.

Liczne wodne stworzenia w otchłaniach wód istnieją wysoko rozwinięte społeczności, związane z cywilizacjami tzw. Obcych.

Największym zagrożeniem dla ocenianego życia, jak i materialnej społeczności tych istot są obecnie wojskowe sonary wykorzystujące wysokie wibracje dźwięków, testowane na poziomie nawet 230 decybeli.

Dla żyjących w wodzie zwierząt są to przerażające i traumatyczne fale dźwięków, od których mogą pękać żywe tkanki (!), powodując rozbicie kości i krwotoki mózgu.

Nie przywiązujecie bowiem zbyt wielkiego znaczenia do wymierania delfinów czy wielorybów na skutek działalności człowieka, a tak bardzo potrafią Was poruszyć historie syren – istot w sposób podobnych do Was.

To przesłanie przyświecające byście zrezygnowali z morderczej eksploracji akwenów wodnych.

7 mln lat,przeżyły te istoty dwa straszliwe kataklizmy, jakimi były super erupcje wulkaniczne superwulkanu Yellowstone – ok. 640.000 lat temu oraz superwulkanu Toba – ok. 70.000 lat temu.

Oba te wydarzenia były kataklizmami, które pochłonęły hekatomby ofiar – szczególnie w Ameryce Północnej, która została zasypana wielometrową warstwą popiołów wulkanicznych i tefry.

Z kolei super wybuch Toby omal nie doprowadził do wyginięcia rodzaju ludzkiego w ogóle! TRAHI -“Syreny” przeżyły.

Wody Wszechoceanu uratowały je przed następstwami tych kataklizmów wulkanicznych.

Nie zapominajcie, że tylko jakieś 3% powierzchni dna Wszechoceanu – który pokrywa 70,8% powierzchni planety warstwą wody grubą na średnio 3729 metrów.

Wspomnę także ze siwy Bałtyk, to 21.721 km³ wody, a przecież Bałtyk to jedynie 2% ogólnego areału Wszechoceanu…

Co się dzieje w tych wodach pewnie leży to w gestii Waszych domysłów, tylko zgadywać.

Jesteście podglądani przez Waszych starszych i mądrzejszych kuzynów, którzy przeżyli wszystkie kataklizmy ukryci w wodach Oceanu Światowego.

Przekaz pomoże Wam rozwinąć tę wiedzę, która istnieje i zawsze istniała – ona Was otacza, otula, chce być ujawniona.

Aquaticus Wodni Ludzie towarzyszą wielorybom i współpracują z delfinami.

Dzięki temu mają Oni możliwość ochrony przed morskimi drapieżnikami.

O Aquaticus Wodnych Ludziach z uporem opowiadane są legendy na całym świecie i we wszystkich kręgach kulturowych, zapewniam, są one istotami realnie istniejącymi w Waszej Rzeczywistości.

PLANETA Ziemia wraz ze wzniesieniem niesie za sobą tę wiedzę, byście mogli nieść w sobie światło zrozumienia tej wiedzy.

autor: Semjase

Inne artykuły SEMJASE:

https://www.odkrywamyzakryte.com/lokacja-biokwantowa-symbiont-dusza/

https://www.odkrywamyzakryte.com/wielowymiarowosc-duszy/

https://www.odkrywamyzakryte.com/gestosci-zycia/

https://www.odkrywamyzakryte.com/nadchodzi-wielka-przemiana/

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.