PIRAMIDY – KOSMICZNE DROGOWSKAZY

Nie od dziś wiadomo, że piramidy na całym świecie w swojej budowie mają zawarte wiele kształtów i długości, które są odzwierciedleniem geologicznej budowy naszej planety. Wielka Piramida w Gizie jest tego oczywistym przykładem, gdzie genialni dla naszych czasów architekci, stworzyli dokładny, geometryczny wygląd Ziemi — tylko w tej jednej budowli. Aby zrozumieć tę kwestię, najpierw musimy zanurzyć się do mentalności naszych przodków i spróbować spojrzeć na świat ich oczami.

NOWA ERA I ZMIANA SPOSOBU MYŚLENIA

Ludzkość stoi u progu nowej ery, która wprowadza wszystkich do zupełnie innego sposobu myślenia.

Globalny wzrost świadomości zalewa całą cywilizację i zmienia fundamenty tego, co uważamy za prawdziwe.

Oczywiście przykładów ukazującą nową drogę cywilizacji jest masa.

Dzisiaj w dobie szybkiej wymiany informacji i coraz większego zaciekawienia społeczeństwa tym, co rzeczywiście działo się w przeszłości, coraz lepiej widzimy jak bardzo oficjalna nauka i jej teorie, odbiegają od tego, co jest naprawdę.

Nic więc dziwnego, że tajemnice piramid skupiają na sobie coraz więcej uwagi.

BZDURY W SZKOŁACH

Starożytne cywilizacje w oczach dzisiejszego licealisty, zdecydowanie nie są czymś wyjątkowym.

Owszem, system edukacji ukazuje przed nami obrazy pięknej kultury czy tradycji danego ludy, jednak zawsze będą to ludzie prymitywni.

Rozwój technologiczny i zaawansowana nauka typują nasze czasy, jako najbardziej rozwiniętą cywilizację, która to kiedykolwiek stąpała po tej planecie.

Rozwój środowisk alternatywnych sprawił, że teraz widzimy, jaka jest to bzdura.

POZOSTAŁOŚCI NIEZBADANEJ HISTORII

Cała Ziemia jest dosłownie usypana niesamowitymi pozostałościami świadectw zapomnianych czasów.

Mówiąc artefakty, mamy na myśli głównie dowody wskazujące na stopień zaawansowania dawnych mieszkańców naszej planety.

W Polsce, Europie, jak i na całym świecie niczym grzyby po deszczu wyrastają coraz to nowsze odkrycia, a te uświadamiają nas, jak wielki powinniśmy mieć respekt przed przodkami.

UKRYWANA PRAWDA

Starożytni przewyższali nas praktycznie w każdej dziedzinie nauki.

Musimy jednak tutaj stanąć w obronie dzisiejszej cywilizacji. Faktem jest, że stan naszej… o pożal się Boże – wiedzy, wynika tylko stąd, że daliśmy się nabrać na głupoty, robiące z nas biologiczne machiny pracujące.

Idąc dalej, obserwujemy jak zaawansowaną medycyną czy architekturą, posługiwano się dawniej.

Możemy to śmiało stwierdzić, chociażby po tym, że nie potrafimy, albo nie pozwala nam się tego odwzorować.

WIEDZA PRADAWNYCH

Oczywistych różnic pomiędzy nami a pradawnymi jest więcej. Kwestią wciąż najbardziej tajemniczą dawnych cywilizacji, jest ich sposób pojmowania świata materialnego, jak i jego niefizycznego odzwierciedlenia.

Poruszanie się w sferach eterycznych było dla Słowian, czy Starożytnych Egipcjan czymś zupełnie naturalnym, a duchowość diametralnie różniła się od dzisiejszej religijności.

Obserwując zapiski hieroglifów, szybko dojdziemy do wniosku, że Egipcjanie regularnie doświadczali zjawisk, które my dzisiaj nazywamy jako paranormalne.

Nie dość, że wiedzieli o istnieniu innych światów, to jeszcze wchodzili z nimi w stałe interakcje. Oko Horusa jest tego świetnym przykładem.

Starożytni Egipcjanie rozumieli znaczenie organu, jakim jest szyszynka i korzystali z jej właściwości.

Dzisiaj staramy się odkryć na nowo wiedzę chociażby o szyszynce. Rozumiemy więcej, mimo to wciąż widzimy tylko czubek góry lodowej.

Zastanówmy się więc, jak wyglądała cywilizacja, która pojmowała o wiele więcej w tych kwestiach, niż my.

POSTRZEGANIE POZA ZMYSŁOWE

Budzimy się do zrozumienia, że człowiek jest istotą wielowymiarową. Postrzeganie pozazmysłowe to coraz częściej poruszany temat, chociażby w społeczeństwie polskim.

Ciekawość, jak i determinacja ku poznaniu samego siebie ukazuje przed nami wachlarz zupełnie nowych doznań, jakie każdy z nas może doświadczać.

Jasnowidzenie, jasno słyszenie, eksterioryzacje (OOBE), telekineza i wiele innych atrybutów, dzięki odkrywaniu wnętrza istoty ludzkiej i jej połączeniem z zewnątrz, czyli nieskończonym wszechświatem sprawia, że cuda i magia stają się zwykłymi zjawiskami fizycznymi przez świadomość konstrukcji rzeczywistości i wiedzy o tym, jak ona działa.

Dawni mieszkańcy planety z łatwością przemieszczali się po płaszczyznach energetycznych.

Dzięki zaawansowanej technologii takiej jak np. Krzyż Ankh czerpali z innych rzeczywistości to, co akurat było potrzebne.

Więc gdzie w tym wszystkim są piramidy?

PODRÓŻE MIĘDZY ŚWIATAMI

Wiemy już, że ludzka świadomość nie ma żadnych ograniczeń.

Ciało człowieka to tylko opakowanie, a sama świadomość regularnie przemieszcza się w różne aspekty rzeczywistości.

Najprostszym przykładem są oczywiście nasze sny, gdzie każdej nocy doświadczamy tego, jak wyglądają inne wymiary i czym jest odmienny stan świadomości.

Dochodząc do odpowiedniej wprawy, możemy nauczyć się przemieszczać świadomość z ciała fizycznego, do rzeczywistości, w której akurat teraz wszyscy się znajdujemy.

Również nie jest to nic nowego. Osób, które doświadczyły OOBE, jest coraz więcej, a to, że oficjalna nauka nie chce się tym zająć to zupełnie inna bajka.

Jeżeli rozwijamy w sobie tego typu rodzaj umiejętności, odległości pomiędzy planetami, gwiazdami czy nawet całymi galaktykami, nie będą miały najmniejszego znaczenia, ponieważ nasze ciała niefizyczne w zupełnie inny sposób reagują na prawa fizyki.

Idąc dalej, jeżeli nauczymy się przemieszczać w niefizyczny sposób, możemy łatwo się zgubić, a żeby tak się nie stało najlepiej zastosować odpowiednie znaki i drogowskazy, które pomogą nam wrócić lub uświadomią innych podróżników, że tu jest Ziemia.

Na całym globie znajdziemy piramidy. Najwidoczniej nie tylko Egipcjanie korzystali z takich urządzeń.

KOSMICZNY DROGOWSKAZ?

Konstrukcja piramidy to jedno z wielu świadectw niezwykłych czasów naszej planety.

Energia kształtu ma w niej niesamowitą moc, której do końca jeszcze nie rozumiemy.

W środku wyczerpują się baterie sprzętów elektronicznych, a aparaty łapią na zdjęciach tajemnicze, świetliste orby.

Zdecydowanie możemy śmiało stwierdzić, że piramidy to konstrukcje wielowymiarowe.

Przez wielu piramidy nazywane są skarbnicą ogromnej wiedzy, a my rozwiniemy ten temat.

Wszechświat tętni życiem i z pewnością nie tylko na Ziemi rozwinęły się cywilizacje, które tak jak Egipcjanie rozumieli istotę światów energetycznych.

Podróżując po kosmosie i posiadając odpowiednią technologię lub świadomość, możemy poprzez samo zerknięcie na piramidę odczytać to, gdzie jesteśmy, jak wygląda planeta i na jakim stopniu rozwoju są jej mieszkańcy.

Działa to również w drugą stronę. Jeśli oddalamy się od Ziemi, to energia piramid może posłużyć jako droga powrotna.

Wiemy już, że technologia antygrawitacyjna była czymś normalnym dla wielu pradawnych cywilizacji. Skoro tak, to również podróże w kosmos nie są czymś niemożliwym.

Piramidy wciąż pozostawiają nam więcej pytań niż odpowiedzi, ale samo to, co już odkryliśmy, napawa nas ogromnym respektem do dawnych mieszkańców planety.

Nauka musi powrócić na właściwy, normalny i opłacalny tok myślenia, abyśmy mogli zrozumieć przeznaczenie tych megalitycznych konstrukcji.

 

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.