BYŁY PREZES MICROSOFT CANADA OSTRZEGA PRZED SZKODLIWYM WPŁYWEM 5G

Były prezes Microsoft Canada, Frank Clegg, opublikował film edukacyjny, w którym ostrzega ludzi przed zgubnym wpływem anten 5G na zdrowie. Jak poważne i oczywiste muszą stać się te zagrożenia, żeby zaprzestać ryzykowania ludzkim zdrowiem i bezpieczeństwem?

W swoim filmie Clegg przedstawia najnowsze badania i dane dotyczące technologii bezprzewodowych, ich implikacje i potencjalny wpływ na zdrowie ludzkie.

Wzywa także decydentów i przemysł do poszukiwania bezpieczniejszych rozwiązań, które pozwolą nam zachować wszystkie zalety nowoczesnych technologii, ale będą bezpieczne.

Frank dołącza do setek naukowców, ekspertów i lekarzy z całego świata, apelując do światowych organizacji zdrowia, decydentów i rządów, wzywając do dalszych badań i bezpieczniejszych praktyk na wszystkich poziomach.

Potwierdzenia naukowe

Wdrożenie 5G jest jedną z tych kontrowersyjnych kwestii, którą popiera przemysł komunikacyjny, wraz ze współdziałającymi politykami i mediami głównego nurtu, a której nie uznaje wielu naukowców i lekarzy ze względu na jej niebezpieczeństwo poruszane w wielu wiarygodnych publikacjach.

Jednym z głównych powodów, dla których powinno powstrzymać się wdrażanie 5G, jest obserwowalny drastyczny wzrost różnych chorób i dolegliwości w kwestii zaburzeń neuropsychiatrycznych.

Badanie zatytułowane „Pola elektromagnetyczne o częstotliwości mikrofalowej (EMF) wywołują powszechne skutki neuropsychiatryczne, w tym depresję”, opublikowane w Journal of Chemical Neuroanatomy, dość wyraźnie to podkreśla.

Jest to jedno z tysięcy recenzowanych badań budzących wiele obaw dotyczących tego typu technologii.

Niektóre badania powiązały ten rodzaj technologii, nawet przy niższym zakresie promieniowania niż 5G, ze zmniejszeniem liczby plemników, wywoływaniem raka i innych chorób.

promieniowanie-mózg.jpg
foto.shutterstock.com

Dr Martin L. Pall, doktor nauk medycznych i emerytowany profesor biochemii i podstawowych nauk medycznych na Washington State University uważa, że: „zainstalowanie dziesiątek milionów anten 5G bez jednego biologicznego testu bezpieczeństwa jest najgłupszym pomysłem, jaki ktoś miał w historii świata”.

Dr Martin Blank z Wydziału Fizjologii i Biofizyki Komórkowej na Uniwersytecie Kolumbijskim dołączył do grupy naukowców z całego świata, którzy apelują do Organizacji Narodów Zjednoczonych i informują o niebezpieczeństwach związanych z wykorzystaniem elektromagnetycznych urządzeń, takich jak telefony komórkowe i Wi-Fi.

Mówiąc wprost, niszczą one żywe komórki w naszym ciele i doprowadzają do przedwczesnej śmierci wielu z nas.

Broń kontroli tłumu

Nowe badania pokazują również, w jaki sposób częstotliwości wykorzystywane w sieci 5G są testowane i wykorzystywane jako broń kontroli tłumu, która fizycznie wpływa na naszą biologię.

W wykładzie dra Ben-Ishai z Wydziału Fizyki Uniwersytetu Hebrajskiego możemy odkryć, w jaki sposób emisje te faktycznie wchodzą w interakcje z ludzką skórą i oczami oraz wpływają negatywnie na nasze zdrowie.

Ludzkie kanały potowe działają jak szereg śrubowych anten, gdy są wystawione na długości fal, które są emitowane przez urządzenia wykorzystujące technologię 5G.

Dr Devra Lee Davis, dyrektor ds. badań środowiska i toksykologii Narodowej Rady Badań USA, twierdzi:

Jeśli jesteś jednym z milionów osób, które szukają szybszego pobierania filmów, gier i wirtualnej pornografii, masz rozwiązanie. To znaczy, jeśli nie masz nic przeciwko dobrowolnemu zaangażowaniu swojego żywego ciała w gigantyczny niekontrolowany eksperyment na populacji ludzkiej. W tej chwili mieszkańcy regionu Waszyngton – podobnie jak mieszkańcy 100 chińskich miast – mają zamiar mieszkać w ogromnej eksperymentalnej sieci fal milimetrowych, na którą nie wyrazili zgody – wszystko dzięki uprzejmości amerykańskich podatników.

5G-kontrola-życia.jpg
foto.shutterstock.com

Można by pomyśleć, że ponad 10 000 recenzowanych badań wykazujących wyraźne zagrożenie w odniesieniu do przedawkowania promieniowania elektromagnetycznego, czyli czegoś, czego doświadcza nasza planeta, nie może kłamać i skoro tak jest, to te technologie musiały przejść szereg testów bezpieczeństwa.

Prawda jest jednak taka, że ​​jeśli przeszłyby jakikolwiek najprostsze testy bezpieczeństwa, to nie ma możliwości, aby zostały zatwierdzone i oddane do użytku publicznego.

Nauka wskazuje dość jasno.

W rzeczywistości wszystkie dotychczasowe badania pokazują, że nowoczesne technologie wcale nie są bezpieczne.

Publikowane już badania pokazują związek między 5G a poważnymi dolegliwościami, z zaburzeniami neuropsychiatrycznymi, zmniejszoną liczbą plemników, uszkodzeniem mózgu i rakiem włącznie.

Jednak branża, której zależy na zyskach czerpanych z 5G nie przeprowadziła żadnych testów bezpieczeństwa i wydaje się, że nadal ignoruje ten problem.

Dobre wieści

Dobrą wiadomością jest to, że na całym świecie podejmowane są już kroki w celu ograniczenia wdrażania 5G.

Wielu naukowców na całym świecie uważa obecnie, że promieniowanie o częstotliwości radiowej powinno zostać uznane za pierwszorzędny czynnik rakotwórczy, tak samo papierosy, promienie X i azbest.

Kilka krajów zakazało już upubliczniania technologii bezprzewodowej, która nie jest nawet siecią 5G.

Na przykład Francja przyjęła w 2015 r. ustawę zakazującą Wi-Fi we wszystkich przedszkolach.

Ponadto tamtejsze prawo stanowi, że Wi-Fi musi być wyłączone we wszystkich szkołach podstawowych, gdy nie jest akurat używane.

W Szwajcarii tysiące protestujących wyszło na ulice, by protestować przeciwko wdrożeniu 5G.

Podobne przemarsze miały miejsce w Polsce, podejmowanych jest wiele kroków.

protest-5G.jpg
foto.shutterstock.com

Wielu z nas już zaczęło poszerzać swoją wiedzę o 5G, poziom świadomości obywateli stale wzrasta.

Ludzie stają się świadomi tych rzeczy, o których system woli milczeć.

Dziesięć lat temu świat milczał na takie tematy.

Dziś utrudniamy osiąganie zysków kosztem naszego zdrowia, a także wymagamy życia w prawdzie.

Zdecydowanie idziemy do przodu, ale zmian możemy tylko dokonywać wspólnie.

Temat 5G i wpływu fal elektromagnetycznych na zdrowie człowieka jest kwestią, która nie przyciąga uwagi przedstawicieli głównych mediów (z obawy o zyski), dlatego udostępnianie tego rodzaju informacji (artykułów, nagrań, wywiadów itd.) obnażających prawdę jest tak ważne.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: SIEĆ 5G TO WSPÓŁCZESNA BROŃ WOJENNA DO ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.