ZAŚMIECONE UMYSŁY – PODSTĘPNA TECHNIKA KONTROLI SPOŁECZEŃSTWA

Zaśmiecone umysły to problem coraz większej ilości osób. Ba! To problem, który nie dotyka tylko nielicznych – tych, którzy nie dali się zniewolić atakom na swoją świadomość i jasność umysłu. Tych, którzy zachowali życiową mądrość, intuicję, rozwagę, zdrowy rozsądek i krytyczne myślenie. Reszta podlega masowej kontroli, obezwładniającemu zaśmiecaniu umysłu, jest marionetką w systemie stopniowego niszczenia ludzkości. Co w XXI wieku zaśmieca i zniewala ludzki umysł?

Numer 1, czyli chemia, chemia, chemia…

Najlepsza metoda na największe zmiany? Chemia – wszechobecna chemia zatruwająca organizm człowieka.

Chemia w szczepionkach, chemiczne opryski, chemtrails jako sposób na blokadę rozwoju gatunku ludzkiego, fluoryzacja wody, żywność naszpikowana konserwantami, barwnikami, stabilizatorami itp.

Producenci żywności trują nas na masową skalę, bez skrupułów umieszczając w swych produktach dopuszczalną i uznaną oficjalnie przez „specjalistów” z Unii Europejskiej za bezpieczną masę sztucznych dodatków.

 

zaśmiecone-umysły.jpg
fot.123rf.com

 

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Skrupułów nie mają również ci, dla których życie i zdrowie pacjenta powinno być największym dobrem.

Jak donosi raport brytyjskiego tygodnika „Nature” z 2016 roku, aż 88% wszystkich badań nad skutecznością leków na raka jest sfałszowanych!

Podobnie jest z chemioterapią, która w 90% przypadków jest w ogóle nieskuteczna lub całkiem odwrotnie, zamiast leczyć, prowadzi do śmierci.

Do tego dochodzą hormony, narkotyki, dopalacze, psychotropy – czyli cała masa chemii, która jest coraz łatwiej dostępna, popularna i często polecana.

W jakim celu?

Wiadomo…

Numer 2, czyli kontrola umysłu na wielu wymiarach

System postawił sobie jeden cel – przejąć kontrolę nad ludzkimi umysłami.

A jak to najłatwiej zrobić?

Otóż trzeba zacząć od najmłodszych lat uczyć dzieci… naśladownictwa, powtarzania, małpowania.

Zresztą ten fakt zaśmiecania umysłu dotyczy również dorosłych i ludzi starszych.

Im częściej nagłaśniają pewne sprawy, im częściej i głośniej o nich mówią, im mocniej wskazują na wzory do naśladowania, tym bardziej zakorzeniają w nich postawy narzucane przez system.

Taka kontrola umysłu przebiega na wielu wymiarach, płaszczyznach, na wszystkich dostępnych kanałach informacji.

 

stoisko-gazety-media-manipulacja.jpg
fot.23rf.com

 

Dotyczy systemów nauczania na wszystkich poziomach edukacji, szkoleń, kursów, przekazów telewizyjnych, radiowych, czasopism, gazet, kolorowych magazynów, gier komputerowych, przemysłu muzycznego, internetowej propagandy oraz religii, w których najczęściej dostajemy szczątkowe, znikome, tylko wybrane informacje.

Numer 3, czyli elektromagnetyczny smog

Codziennie mamy bezpośredni lub pośredni kontakt z urządzeniami, które wykorzystują do swej pracy energię fal elektromagnetycznych: telefonami komórkowymi, komputerami, radiami, telewizorami, monitorami, kuchenkami mikrofalowymi, modemami WiFi, masztami telefonii komórkowej, kablami wysokiego napięcia i setkom innych tego rodzaju maszyn i przedmiotów.

Wszystkie te urządzenia są głównym sprawcą energetycznego ataku na nasze umysły.

Wielokrotnie udowodniono, że pole elektromagnetyczne emitowane przez urządzenia elektryczne i bezprzewodowe szkodliwie działa na człowieka.

 

smog-elektromagnetyczny.jpg
fot.123rf.com

 

Nie bez powodu naukowcy i lekarze żądają bezwzględnego zakazu wprowadzenia technologii 5G.

Elektromagnetyczny smog największe szkody wyrządza nie tylko zaśmiecając umysł, ale także niszcząc cały układ nerwowy, immunologiczny, hormonalny i rozrodczy.

Uczucie chronicznego zmęczenia, bezpodstawne ataki złości, agresja, nerwowość, zaburzenia snu, pamięci i uwagi to jedne z najczęstszych, pierwszych sygnałów, które powinny nas zaniepokoić w kwestii kumulacji skutków narażenia na zaśmiecanie umysłu i niszczenia zdrowia ze strony fal elektromagnetycznych.

Zaśmiecone umysły plus wyrafinowane dodatki

Na dobrą sprawę wystarczyłyby tylko systemowe działania całej powyższej trójki, aby ludzkie umysły stały się zniewolone i zaśmiecone.

Jednak, aby przypadkiem za szybko nie pozwolić uwikłanym umysłom oddalić się od zaśmiecenia i kontroli, systemowo wykorzystuje się kilka wyrafinowanych dodatków, które jeszcze mocniej mają zakorzenić ludzkie umysły w masowej zagładzie.

Wykorzystuje się do tego celu przede wszystkim grę na ludzkich emocjach.

Wszechogarniająca dezinformacja, uruchomienie maszyny budzącej zamęt, negującej prawdę, utrzymywanie zamętu i komplikowanie najprostszych spraw to jedno z narzędzi w dłoniach systemu, które zaśmieca ludzkie umysły.

Ludzie uwikłani w pogoń za pieniędzmi podążają za „prawdą”, którą serwują media.

Przeciążeni nadmiarem negatywnych informacji, ogarnięci strachem sprzeciwienia się i kierowania samemu własnym losem, wybierają kompromis, który w rzeczywistości okazuje się poddaństwem i niewolnictwem dla systemu.

 

ludzie-pośpiech-miasto.jpg
fot.123rf.com

 

Strach odbiera ludziom trzeźwość myślenia, ogarnia ich umysły, które stają się podatne na każde słowo, na każdą manipulację.

Podążają za grupą, wybierają to, co inni, bo tylko w grupie czują się bezpiecznie.

Sprzeciwienie się i wybranie własnej drogi jest dla zaśmieconych umysłów ryzykowne, bo przecież „co ludzie powiedzą?”.

Wybór myślenia większości i przyporządkowanie sobie zdania i opinii innych jest łatwiejszy, prostszy i przede wszystkim nie rodzi problemów.

Zaśmiecając ludzkie umysły, system odbiera ludziom człowieczeństwo oparte na życzliwości, altruizmie, świadomości, bezinteresowności i empatii.

Rodzi natomiast egoizm, który zarządza ludzką mentalnością, budzi egoistyczne pragnienia, sprawia, że człowiek staje się toksyczny dla swojego otoczenia.

I na końcu pojawia się wyrafinowany dodatek w postaci codziennego stresu.

Presja, wymagania, zakazy, nakazy, ograniczenia, naciski, pretensje, kary, rachunki, obowiązki – z tym wszystkim ludzkość spotyka się codziennie.

Każdego dnia nasz organizm musi walczyć z trudnościami życia.

Często tłumimy emocje, poddajemy się i bezsilnie padamy w szpony systemu, który zyskuje doskonałe ofiary do zaśmiecania im umysłu…

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.