10 OZNAK PEŁNEGO OTWARCIA TRZECIEGO OKA

Otwarcie trzeciego oka wydaje się największym duchowym osiągnięciem w kierunku wzrastania w Wyższej Jaźni i poszukiwania duchowego oświecenia. Większość ludzi próbuje tego dokonać poprzez długotrwałe duchowe praktyki, poświęcenie, determinację, ciężką pracę i silną wiarę w to, że się uda. Jednak niektórzy z nas mają naturalne predyspozycje, aby nawiązać kontakt ze swoim wyższym Ja, ponieważ ich trzecie oko jest w pełni otwarte. Poniżej prezentujemy 10 oznak wskazujących na pełne otwarcie trzeciego oka.

Ucisk pomiędzy brwiami

Osoby, u których dochodzi do pełnego otwarcia trzeciego oka, często czują intensywny nacisk pomiędzy brwiami, jakby coś w tym obszarze napierało swoją wewnętrzną siłą.

W ten oto sposób trzecie oko zaczyna manifestować swoją obecność i sprawia, że rośnie moc energetyczna szyszynki.

Niektórzy częściej też odczuwają bóle głowy, chociaż nie przypominają one standardowego bólu lub migreny.

Jest to raczej uczucie ucisku, naprężenia, czyli znak tego, że energia Kundalini aktywuje ostatnie etapy otwierania trzeciego oka.

Zmiana nawyków żywieniowych

Otwarcie trzeciego oka to także zmiana nawyków żywieniowych.

Dochodzi do bardzo szybkiej zmiany wzorców, przejścia na zdrową, ekologiczną żywność, wolną od pestycydów i dodatków do żywności oraz dbania o każdy aspekt zdrowia i odżywiania.

Zwiększona wrażliwość na światło i dźwięki

Wraz z otwarciem trzeciego oka pojawia się nadwrażliwość na światło i dźwięki.

Zmieniają się preferencje muzyczne.

Odczuwamy potrzebę słuchania tylko tego, co jest dla nas kojące i eliminowania tych dźwięków, które zakłócają nasze emocje.

Ponadto, istnieje duże prawdopodobieństwa dostrzegania silniejszego i jaśniejszego światła podczas medytacji.

Iluzje i żywe sny

Iluzje i żywe, czasem nieprzyjemne sny lub bezsenność są kolejną oznaką manifestacji otwarcia trzeciego oka.

Dzieje się tak, ponieważ umysł stara się znaleźć równowagę między starą i nową rzeczywistością, a my sami nigdy nie zobaczymy już świata tymi samymi oczami.

Percepcja wykracza poza dualność

U osób z otwartym trzecim okiem dochodzi do wykroczenia poza dualność i odczuwania jedności wszystkich rzeczy.

Osoby te nie tylko rozumieją tę koncepcję, ale także działają tak, że staje się ona częścią ich rzeczywistości, czują, że ich ciało i dusza są częścią Jedności.

trzecie-oko-szyszynka.jpg
Trzecie oko fot.123rf.com

Zsynchronizowane wydarzenia

Z racji tego, że otwarcie trzeciego oka to przenosiny do wyższych poziomów świadomości, dochodzi do zrozumienia, że w życiu nie ma zbiegów okoliczności, lecz są tylko zsynchronizowane wydarzenia, które powoli się manifestują.

Ludzie pojawiają się wtedy, kiedy ich potrzebujemy, widzimy powtarzające się liczby, dostrzegamy rzeczy, które pozwalają nam zrozumieć, że trzecie oko steruje wglądem w wyższe poziomy aż po pozazmysłowe siły.

Zmiana wzorców myślowych

W przypadku pełnego otwarcia trzeciego oka stare wzorce myślowe nie działają już tak, jak kiedyś, co ma związek ze zwiększoną koncentracją i skupieniem.

Myśli, które nie są dostosowane do obecnej rzeczywistości, powoli się rozpraszają.

Do umysłu docierają energiczne informacje z wyższych wymiarów, które odgrywają integralną rolę w celu poszerzania świadomości.

Wyższe stany świadomości

Osoby z otwartym trzecim okiem mają zwiększone zdolności psychiczne i sporadycznie odczuwają silne poczucie wyższej świadomości.

Dochodzi do zmian wszystkich starych schematów życia i skupieniu się na innym podejściu do wszystkich rzeczy.

Poszukiwanie wyższego celu

Ignorancja i duchowa pustka innych sprawiają, że osoby z otwartym trzecim okiem chcą zmienić świat.

Czują się wewnętrznie zobowiązani do zrobienia czegoś lub przynajmniej znalezienia własnego wyższego celu, po to, by zostawić po sobie ślad na tym świecie.

Przy tym wszystkim są wolni od pożądania osobistej afirmacji, reputacji i sukcesu, bezinteresownie pomagając innym dostrzec prawdę i zmienić sposób życia.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.