KRYSZTAŁOWE DZIECI – „MAŁE ANIOŁKI” DOBROCI I MĄDROŚCI

Kryształowe dzieci – ostatnio coraz częściej o nich się mówi. Kim są? Jakie mają cechy i co rodzicie powinni wiedzieć o ich wychowaniu? Dlaczego dzieci te są tak bardzo wyjątkowe i po czym poznać, czy nasze dziecko jest kryształowe?

Ogólne informacje o tym, kim są kryształowe dzieci

Kryształowe dzieci mogą się urodzić w rodzinie, która jest ciepła, kochająca oraz tam, gdzie będą miały warunki wspierające dla ich rozwoju.

Dzieci te mają unikalne cechy oraz zadania, ale też przybyły na świat po to, aby nauczyć ludzi przebaczania, wprowadzić wszędzie miłość, ale również pokazać, jak należy żyć, aby na ziemi zapanował spokój oraz harmonia.

Zgodnie z poglądami doktor psychologii, Doreen Virtue, która zajmuje się komunikacją z Aniołami, kryształowe dzieci zaczęły się rodzić po roku 1995.

Nazwa „kryształowe dzieci” została wykorzystana po raz pierwszy w odniesieniu wyjątkowych dzieci, które były z przełomu wieków, a zrobił to Steve Rother w 1999 roku.

Dzieci te od urodzenia wykazują wyjątkowe cechy, które odróżniają je od rówieśników, a taką najbardziej charakterystyczną ich cechą są ich duże oczy, najczęściej o jasnym zabarwieniu tęczówki.

Podobno oczy te stanowią odbicie wielkiej dobroci i mądrości.

Dzieci z takimi oczami otacza aura w pastelowych i opalizujących barwach.

Poza tym charakteryzują się one dużą wrażliwością i są bardzo blisko związane z naturą, a do tego bardzo często są wegetarianami.

Bardzo często mają wymyślonych przyjaciół, a także słyszą różnego rodzaju tajemnicze głosy, ale też mogą czasami przywoływać do siebie wspomnienia z poprzednich wcieleń.

Kryształowe dzieci są bardzo uzdolnione artystycznie, są kreatywne, mają twórcze pomysły, ale też są doskonałymi tancerzami oraz muzykami.

baletnice.jpg
Baletnice foto.123rf.com

Wiele matek, które uznaje swoje dzieci za kryształowe, twierdzi, że gdy były w ciąży, to ich dzieci już wtedy komunikowały się z nimi.

Na przykład informowały matkę o ich dokładnej płci czy dokładnej dacie narodzin.

Niektóre matki twierdzą też, że zaraz po narodzinach uświadamiają sobie, z kim mają do czynienia, ponieważ ich dzieci wyróżniają się spokojem, ale też podejmują próby nawiązania kontaktu wzrokowego z rodzicami.

Z tego powodu, że są obdarzone zdolnościami telepatycznymi, to późno zaczynają mówić, a czasami dopiero w wieku trzech lub nawet czterech lat.

Jednak ich rodzice nie narzekają na trudności w porozumiewaniu się, ponieważ dzięki nim uczą się komunikacji na poziomie umysłu.

Jakie mają cechy kryształowe dzieci?

Najważniejsze cechy, jakie mają kryształowe dzieci, to:

 • opalizująca i kryształowa aura, która jest związana z wysoką częstotliwością wibracji i stąd również wywodzi się ich nazwa;
 • mają nie tylko duże i błyszczące oczy, ale również przenikający oraz hipnotyzujący wzrok, a ich spojrzenie jest głębokie i mądre;
 • są delikatne i mają zamiłowanie do pokoju;
 • unikają konfrontacji;
 • mają zdolności telepatyczne;
 • mają zaskakującą inteligencję oraz mądrość;
 • fascynują się skałami, naturą oraz kryształami;
 • mają wiele miłości dla zwierząt i jest u nich możliwa komunikacja telepatyczna ze zwierzętami;
 • potrafią łatwo komunikować się z Aniołami oraz z przewodnikami duchowymi;

  kryształowe-dziecko.jpg
  Kryształowe dziecko foto.123rf.com
 • okazują miłość wszystkim ludziom;
 • mają wysoką empatię, nie pozwalają na krzywdzenie innych, podnoszą na duchu osoby cierpiące, ale też mogą współodczuwać emocje innych osób;
 • mają predyspozycje do uzdrawiania;
 • mają magnetyczną osobowość oraz wzbudzają pozytywne odczucia w spotykanych osobach na swojej drodze, ale też mogą łatwo nawiązywać relacje, ale pod warunkiem, że ich naturalne uwarunkowania nie zostaną stłumione, ponieważ wtedy dzieci stają się nieśmiałe oraz wycofane;
 • mają one dużą intuicyjność i bardzo często komunikują się w sposób niewerbalny, a do tego wiele kryształowych dzieci zaczyna mówić dopiero po drugim roku życia;
 • mają wysoką wrażliwość na toksyny, związki chemiczne oraz przetworzoną żywność, a poza tym bardzo często kontakt z niezdrowymi czynnikami prowadzi do alergii;

Jak rodzic powinien wychowywać kryształowe dziecko?

Okazuje się, że kryształowe dzieci powinny obowiązywać nowe zasady wychowywania, ponieważ poprzednie pokolenia wychowywano w takim duchu autorytetu, strachu oraz przestrzegania zasad, które zostały ustalone przez rodziców.

Podczas wychowywania kryształowego dziecka takie metody są nieskuteczne, gdyż krzywdzą jego delikatną naturę.

Przy takim dziecku model rodzicielstwa powinien opierać się na miłości.

Rodzic powinien postrzegać swoje dziecko, jako dar, a to oznacza, że jego celem jest pomoc oraz wsparcie w rozwoju.

Taki idealny rodzic czy opiekun kryształowego dziecka powinien mieć umiejętność tworzenia relacji, które opierają się na partnerstwie, miłości, szacunku, tolerancji, ale też na asertywności oraz ustalaniu zdrowych zasad.

Kryształowe dzieci mogą pomóc swoim rodzicom wydobyć na światło dzienne swoje słabości, które są związane z tym, że ma się niskie poczucie własnej wartości.

Jeśli nie pokocha się tego, kim się jest, to nie będzie się mogło obdarować swojego dziecka bezwarunkową miłością.

Ważne jest, aby poszanować wszystkie cechy kryształowego dziecka, ale też bardzo ważne jest to, aby rozmawiać ze swoim dzieckiem o wszystkim, co może mieć na niego wpływ.

Należy szanować jego zdanie i słuchać tego, co ma nam do powiedzenia.

Poza tym należy stawiać granice bez agresji oraz przemocy, a do tego należy być stanowczym, rozsądnym, ale też łagodnym i kochającym.

Czym wyróżniają się kryształowe dzieci spośród swoich rówieśników?

Dzieci te na pewno są spokojne, wyciszone, kochające, pełne zrozumienia dla innych, a do tego są pokojowo nastawione do świata.

Rodzice takich dzieci bardzo często określają je, jako „małe aniołki”.

kryształowe-dziecko.jpg
Kryształowe dziecko foto.123rf.com

Poza tym kochają one spokój, przynoszą ukojenie, lubią się przytulać do chorych i smutnych ludzi, ale też odczuwają bardzo dużą empatię do świata i to na długo przed tym zanim zaczynają mówić.

Mają wielką empatię, ale i tak ich zachowanie jest bardzo dyskretne.

Nie lubią się wyróżniać z tłumu i wolą pozostawać w tle niż wychodzić na główny plan.

Ponad to mają doskonały kontakt ze zwierzętami i roślinami, ponieważ te wyczuwają w nich źródło bezpieczeństwa i miłości.

Jak komunikują się kryształowe dzieci?

Komunikacja kryształowych dzieci rozwinęła się na bardzo wysokim poziomie, ponieważ słowa stanowią u nich ostateczność, a naturalny jest kontakt telepatyczny oraz przekazywanie mentalnych obrazów.

Czasami zdarza się tak, że gdy kieruje się do nich w myślach słowa „kocham cię”, to one potrafią nieoczekiwanie powiedzieć głośno „ja ciebie też”.

W wielu przypadkach słowa bardzo często nie są im potrzebne, a więc zaczynają późno mówić, a w związku z tym do porozumiewania się wykorzystują telepatię, a także własny „język migowy”, rysunki, dźwięki oraz piosenki.

Poza tym mają bardzo dobrą koncentrację, ponieważ u tych dzieci związana jest ona z pewnego rodzaju transem.

Okazuje się, że z dużym skupieniem oraz natężeniem mogą się wpatrywać w ekran telewizora albo w jakiegoś robaczka czy roślinę podczas spaceru.

Wtedy nie słyszą oni niczego i nie widzą nikogo innego, gdyż poświęcają całą uwagę wybranemu obiektowi.

Niezwykłe dary kryształowych dzieci

Kryształowe dzieci bardzo często obdarzone są wieloma darami, talentami oraz umiejętnościami, z których chcą korzystać dla dobra innych od chwili pojawienia się na świecie, a jednym z takich darów jest zdolność uzdrawiania.

Już sama obecność takich dzieci wywiera uzdrawiający wpływ na otoczenie, ale mają one również wrodzone umiejętności oraz instynkt, dzięki czemu wiedzą, jak kierować energią przy pomocy rąk i myśli albo wiedzą, jak stosować kryształy.

Dzieci te wiedzą, kiedy ktoś potrzebuje pomocy, ponieważ wokół osób chorych widzą charakterystyczne cienie.

Kryształowe dzieci potrzebują także wsparcia rodziców, ale też ich miłości, ponieważ trzeba im pomóc pielęgnować tę kryształową cząstkę, która w nich tkwi.

Skuteczna pomoc psychologiczna kliknij  TUTAJ

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.