Ziemianie – jakie jest Wasze dziedzictwo? Prawda o rzeczywistości jest nieznana 99% ludzkiej populacji. Mądrość to subtelna sfera świadomości, pozostająca poza zasięgiem uwarunkowanego rozumu. Umiejętność wykorzystywania zaś wiedzy służy rozwojowi.

Światło jest Wiedzą i informacją, jest kreacją.

Ziemia i wszystko na ziemi istnieje i żyje, dostroi się do nowych wibracji.

To stan przejściowy.

Wibracje, fale mózgowe i proces kreacji w okresie intensywnych zmian na poziomie planety i ludzkości.

Rezonans Ziemi aktywnie wpływa na struktury planety i wszystkie organizmy żywe, w tym także na człowieka.

Wszystko jest energią.

Rezonans Ziemi na poziomie częstotliwości wspiera fale pola energetycznego, stymulując ludzki umysł do intensywnej pracy, wywołując w nim stan, dany stan świadomości, który emituje mózg.

Poziom kreatywności wzrasta, wzrastają także możliwości percepcji wielowymiarowej.

Aktualny rezonans Ziemi sprzyja falom pola energetycznego w umyśle ludzkim, stymuluje świadomość, pamięć i uwagę.

Musicie zostać poinformowani, że to transformacja i terraformacja do nowej rzeczywistości.

Odbywa się to na wielu poziomach, zanim będziecie mogli tworzyć.

Jesteście pochłonięci bardzo głębokimi myślami i są one zgodne z prawdą.

Częstotliwości Ziemi mają realny wpływ na działanie Waszego umysłu.

Siła kreacji, manifestacji, wykorzystanie możliwości ludzkiego mózgu wzrastają.

Jeśli nie widać efektów, nie martwcie się tym, nie szkodzi.

Wszystko się ujawni.

Wszystko musi się wpleść w rzeczywistość.

Są to zmiany w strukturach ciał, myśli, serca i to w wymiarze globalnym.

Niektórzy mają transformację za sobą.

Ci już tworzą i pracują.

Wszystko, co ma być przyjdzie we właściwym momencie.

Natomiast praca z potęgą myśli, znana od wieków jest jednym z głównych elementów rozwoju, aby pracować nad własnym rozwojem nad samym sobą, aby oczyścić swoje wnętrze, żebyście mogli potem pracować na zewnątrz.

Musicie zrozumieć, że to, co Was otacza, to własna interpretacja i dopóty nie zrozumiecie, że jest całością elementu globalnej świadomości wszechświata, dotąd będziecie podszczypywani przez samych siebie i swoje EGO, z którym musicie się zmierzyć.

Wibracje i częstotliwość Ziemi poruszają w Was ciało emocjonalne.

Światło dzienne ujrzą wszystkie trudne emocje.

Nie martwcie się tym, że odczuwacie czasami gniew, irytację, depresję lub inne podobne stany.

Nie oznacza to, że jesteś źli.

Wszystko to, co obciąża Serce i Symbiont – Duszę musi być oczyszczone i uzdrowione.

Wiem jak jest to niewygodne i trudne, jednak potrzebne, żeby przetransformować istotę do życia na poziomie danego wymiaru.

Obecnie jest wiele kanałów przekazywania wiedzy w zależności od poziomu świadomości, lecz sam klucz do oświecenia od wieków zawsze jest ten sam.

Semjase i zagłębianie przekazu wiedzy

Kontaktuję się z Wami i wspólnymi siłami oraz przekazami, próbuję wszczepić Wiedzę przez najprzeróżniejsze warstwy jestestwa czytającego.

Wystarczy wsłuchać się w intuicję, aby wiedzieć, czy teraz jest odpowiedni czas.

Wiedza, którą przekazuję działa na zasadzie lustra i szybko zorientujecie się, że będą zachodzić w Was reakcje podczas zgłębiania przekazu wiedzy.

Ziemska Istota Ludzka, czyli człowiek nie jest zdolny do niesienia własnej odpowiedzialności i rozpoznawania, pomimo że musi.

Dlatego zamienia wszystko na coś, co w swojej interpretacji umieszcza ponad sobą, co po prostu zwie religią albo Bogiem, który uwolni go od odpowiedzialności.

Niektórzy nazywają i opisują Mnie we wspomniany przez siebie sposób, jest to nic więcej jak niechlubne kłamstwo wywodzące się z umysłów ludzi o ubogiej świadomości, którzy wyobrażają sobie lepsze życie w swych interpretacjach, a ponieważ nie potrafią osiągnąć go sami – przynajmniej nie w tym życiu – po prostu przypisują swoje zinterpretowane wizje i obracają Mnie w coś doskonałego.

Nie jestem nadczłowiekiem lub nad istotą czy ponadludzką istotą jak ludzie na Ziemi lubią nazywać mnie z własnego braku wiedzy, w swej własnej wyobraźni.

Wokół Ziemi został utworzony energetyczny kokon, natomiast w swoim jestestwie
jestem jedynie oddana zadaniu zachowywania ewoluującego i już istniejącego ludzkiego życia w przestrzeni i kosmosie.

Jestem Semjase i przekazuję Wam wiedzę tak, jak tylko możecie sobie ją zinterpretować według własnej świadomości.

Nie mogę Wam nic narzucać, ponieważ jest to wbrew Waszej woli.

Ale w tej gęstości używana jest umiejętność Mimikry.

Mimikra

Kiedy egzystowałam i byłam w 6. wymiarze, nabyłam umiejętność „Mimikry”, kiedy jestem wśród ludzi, wszystkie Wasze umysły są jak jeden umysł, jestem w stanie „dotknąć” Was mentalnie i zasugerować za pośrednictwem regresywnego kodu aktywacyjnego pewne reakcje.

Zobaczy je podobnymi do rodzaju ludzkiego i ludzki umysł zaakceptuje tę sugestię bez oporów oraz dostrzeżecie mnie jako ludzką istotę – w tym przypadku kobietę o takim wyglądzie, jakim teraz jestem.

Obraz Mimikry, także struktury cielesnej, który mogę bez problemów zaindukować w umysłach.

W Waszej świadomości istnieje prosty regresywny kod aktywacyjny potrzebny do postrzegania także wymiaru, w którym egzystujecie.

Nazwaliście to „Matrix” i to prawda, działa to bardzo podobnie („pokaż, jak naprawdę wyglądam / zobacz mnie takimi jak chcę, żebyście ujrzeli mnie w tej przestrzeni i na tym poziomie mentalnym”).

Regresywny kod aktywacyjny, który został umieszczony podczas procesu tworzenia matrycy kodu ludzkiego SZIRU – genomu – wtedy, kiedy tworzono rodzaj ludzki na etapie kształtowania Waszego świata i rzeczywistości – kreacja.

Regresywny kod aktywacyjny pozwala zasugerować, abyście ujrzeli ludzką postać, kiedy na mnie spoglądacie.

Jestem średniego wzrostu, jestem delikatna.

Pokrycie kompleksu ciała fizycznego ma złoty odcień i odblask.

W tej formie zdecydowałam się przybyć pomiędzy ludzi, którzy bardziej niż ja przejawiali się fizycznie.

W ten sposób mieszam się z populacją.

„Mimikry” także używają inne istoty.

Taka „wiedza” i chęć pozyskania prawdy, powinna przewyższyć dogmatyczne podejście do rzeczywistości.

Zapewniam, że wszystko jest częścią złożonych prawd, które obejmują przestrzeń nie tylko materialną, ale też astralną i eteryczną .

Dziedzictwo cywilizacyjne

Przekazywałam w wielu innych ujawnieniach, że geneza cywilizacji pochodzi sprzed dziesiątek milionów lat – znacznie wcześniej niż jakiekolwiek inne oznaki cywilizacji lub nawet nowsze grupy ziemskie i pozaziemskie przybywające na Ziemi – w dalszej przeszłości.

Bardzo dużo mitologii, teorii, tez, powieści, historii, a nawet filmów narosło pośród wszystkich tych grup badaczy, naukowców, uczonych lub samych zainteresowanych dziedziną tej wiedzy.

Dla człowieka historia Waszej planety tonie we mgle religijnych opowieści oraz naukowych domysłów i celowych manipulacji elit obecnie rządzących na Ziemi.

Lecz, kiedy przychodziło do konkretnych szczegółów wiedzy, bardzo niewiele udało Wam się odkryć, bo nigdy Wam tego nie ujawniono.

Ziemska ludzkość wkroczyła w erę wiedzy i postępu technicznego oraz nadchodzących technologii komputerowych i genetycznych, natomiast ta wiedza i postęp są zaburzane przez wiele czynników, szczególnie przez błędne, świadome bądź nieświadome ideologie, które wprowadzają w błąd, zniewalają, poniżają lub wykorzystują ludzi.

Pożądanie władzy jest charakterystyką wszystkich ziemskich ideologii, gdzie uosabia to się w zdobywaniu kontroli.

Ta ideologia jest najniebezpieczniejszą siłą, mającą na celu zdobycie władzy niemal na wszystkich szczeblach bez wyjątków.

Dążą do tego jako wszystkie wyznania religijnie, czy też jako tajne stowarzyszenia – naukowo, pseudonaukowo, politycznie, militarnie, rządowe itd.

Te wzajemne nikczemne wysiłki zawsze i wielokrotnie prowadziły do wojny i innych śmiertelnych ekscesów, przez co na przestrzeni dziejów zniszczone zostały nieprzeliczone ludzkie życia.

Człowiek przemieniał wszelki wynik swego rozwoju i wynalazki w śmiertelne bronie.

Zmusił kamienie węgielne życia oraz procesu życia do stania się niebezpiecznymi materiałami wybuchowymi, po to by zamienić te kamienie węgielne życia w śmiertelną broń.

W zamysłach ziemskich ludzi jest i będzie jedynie niezwyciężone pragnienie władzy i rządzenia także przestrzenią kosmiczną.

Jest już projekt, który chcą wdrożyć w życie z eksploracją nawet Księżyca, nie mniej nie wiedzą, że Księżyc jest podzieloną strefą wielu nacji gwiezdnych i jest to strefa neutralna nawet dla agresywnych ras.

Księżyc jest bazą, nie wolno jej eksplorować.

Niestety, ale ta sfera została już naruszona na Księżycu, gdy tylko NASA ruszyła na podbicie kosmosu swoją prymitywną technologią napędową, bazującą na paliwach kopalnianych, która ich wznosi w przestrzeń siłą odrzutu i destrukcji, gdzie ledwie tak niedaleko oderwaliście się od Ziemi, a już chcecie władzy na innych szczeblach oraz przywłaszczania sobie eksploracji i zdobywania danej przestrzeni.

Dlatego loty celem eksploracji na tę satelitę są wstrzymane.

Religie i polityka Ziemi współpracują z tym i w ogóle nie powstrzymują się od tych środków, po to, by osiągnąć swe żądne władzy cele.

Watykan doskonale manipuluje zasobami ludzkimi i wie o projektach oraz planach.

Watykan utajnia w swych archiwach wszystko, co tylko możliwe.

Watykan wie o innych rasach i nacjach gwiezdnych, nadal utrzymując ludzi w niewiedzy oraz dysponuje najnowocześniejszymi środkami manipulacji i środkami do obserwacji przestrzeni dostrzegalnej sfery.

Ziemska ludzkość osiągnęła wysoką pozycję w technicznej ewolucji z pozyskanych i danych Wam surowców i wiedzy, jednakże tylko w odniesieniu do techniki i tego, co wiąże się z czysto materialnym zrozumieniem.

Świadomość ewolucyjna była dotąd utrudniana i zaniedbywana, nawet eliminowana przez światowców i materialistów.

Zaprocentowało to narośnięciem różnego rodzaju destrukcyjnych wydarzeń, które też zdegenerowały się do fanatyzmu w fałszywe ziemskie religie jako czynniki, przez które cała rzeczywistość i prawda jest zaprzeczona i potępiana.

Będąc nosicielami tych ideologii oraz ziemskich machinacji politycznych, mających na celu władzę, stały się zagrożeniem, które rozprzestrzeniają się powoli, ale nieodwracalnie.

Rasy podróżujące w przestrzeni, poprzez ziemskie ideologiczne i religijne szaleństwo, już wzbudziły na trzech ze swych planet rozruchy, które następnie musiały być poddawane pod kontrolę sił zewnętrznych.

Ziemscy ludzie także prowadzą swój świat i cały system słoneczny niebezpiecznie blisko zniszczenia podczas wielu kontaktów z ziemskimi rządami i duchowieństwem, w tajemnicy i nierozpoznani, by nie wywoływać przerażenia i niepokoju.

Posłańcy trzech Ras nauczyli się od ziemskich ludzi ich ideologii i religii, i uwierzyli, że są poszkodowani i źle ukierunkowani w swej własnej filozofii Kreacji i w swej własnej ewolucji świadomości i istnienia.

Jako wciąż bardzo nierozwinięta duchowo i w swej świadomości forma życia, ziemscy ludzie byli w stanie wzbudzić w tych formach życia wątpliwości i zasiać pomiędzy nimi niezgodę.

Nie dziwię się, że ludzie mieli wpływ na nich, gdyż bardzo wysoko rozwinięte formy życia z obcej galaktyki odwiedzający Ziemię, dowiadują się, nagle że oni, jako rasa, która rozwinęła się tak daleko, została poszkodowana przez Kreację, gdyż ludzie są doskonałymi manipulatorami i rzekomo, Kreacja osobiście uczyniła z nich znaną, wciąż bardzo nierozwiniętą rasę, a oni sami, jako znacznie wyższa forma życia zostali pominięci.

W taki oto manipulacyjny sposób ta szalona informacja została rozszerzona na trzy odległe światy i obwieszczona rasom, które od tysięcy lat żyły w pokoju, całkowitej harmonii pomiędzy sobą i z wszelkimi formami życia.

Szaleństwo ziemskich dogmatów polityki ekspansji, w tym i religii zostało przejęte przez dana rasę i na Ziemię zostały wysłane dalsze ekspedycje, by przez lata badać wszystkie konieczne fakty religijne.

Po powrocie tych ekspedycji zostało postanowione, po dokładnych wyjaśnieniach, że wszyscy ludzie mogą być pouczani zgodnie z ziemską religią chrześcijańską i doprawdy we wszelkich sprawach.

Była to fatalna pomyłka, gdyż w przeciągu jedynie jedenastu lat, ten pokojowy rodzaj rasy ludzkiej z odległej planety, żyjąc uprzednio jedynie według twórczych praw, zmienił się na obraz opartego na wierze chrześcijaństwa ziemskich ludzi.

Początkowo walki i niezgoda pojawiły się tylko w najwęższych kręgach, później jednak wszystko szybko się rozszerzyło i doszło do niepokojów.

Wkrótce te formy życia już destruktywnie podchodziły do życia, dotąd aż wszystko przerodziło się w nikczemną destrukcję, skutkiem tego było ostatecznie wdarcie się do dwóch innych światów, z których jeden został zniszczony.

Inne podróżujące w przestrzeni rasy, zwróciły na to uwagę i ostatecznie interweniowały, kończąc niezgodę, która już powoli roznosiła się na cały system słoneczny.

Ziemskie religie, przyniesione tam przez ekspedycje i wyzwalające zniszczenie, zostały zniweczone dla jakiejkolwiek formy życia.

Nastąpiła całkowita terraformacja, gdzie po jej zakończeniu, jakiekolwiek dalsze wizyty na Ziemię zostały ograniczone.

Ponad 4300 form życia pozaziemskiego pochodzenia zostało zniszczonych podczas rożnych destrukcji, gdyż faktycznym powodem tego zniszczenia było szaleństwo ziemskie tak zwanego oświecenia naukowego czy religijnego.

Zniszczona planeta Malon

Przez takie ideologiczne podejście Ziemskich Ludzi wciąż zachodzi wiele innych niebezpiecznych wydarzeń, których efekty muszą zostać pohamowane w nadchodzącym czasie.

Ziemscy ludzie stali się zdolni do zniszczenia swego świata w eksplozjach destruktywnych technologicznymi zdobyczami, co ma bardzo niebezpieczne skutki dla całego systemu słonecznego.

Już tysiąclecie temu taka destrukcja została wyzwolona w tym systemie słonecznym, wtedy gdy planeta, która była drugą zamieszkałą przez ludzi w tym systemie, została zniszczona.

Przez irracjonalność żyjącej tam wtedy ludzkości, planeta została wysadzona na tysiące większych i mniejszych kawałków.

Tak kwitnący świat został zniszczony i jako siostrzana planeta Ziemi, krążyła wokół Słońca w miejscu, gdzie teraz znajduje się planeta Mars.

Przez tę potężną pierwszą eksplozję powstał gigantyczny efekt odpychania i planeta została wyrzucona, by ostateczne eksplodować na orbicie, gdzie dziś krąży jako pas asteroid.

Planeta ta nazywała się Malon, co później z powodu jej zniszczenia zostało zmienione i poddane małej odmianie.

W tamtym właśnie okresie Mars krążył w miejscu obecnego pasa asteroid i został skierowany na bliższą orbitę słoneczną przez gwałtowne zniszczenie-eksplozję planety Malon.

Słoneczna orbita Malon była więc, w tamtym czasie tam, gdzie teraz krąży Mars, jednakże sytuacja została zmieniona przez tą destrukcję (planeta tamtego czasu dziś zwana jest Malona bądź Faeton itd.).

Szokujące przekazy

Ten przekaz, jak wiele innych wskazuje, że od Waszego losu zależy los wielu innych cywilizacji we wszechświecie.

Wiem, że niektóre przekazy czy informacje mogą przerażać, bądź są niewiarygodne, mam tego świadomość, sądząc po wielu wpisach i atakach na moją osobowość, które nie powinny mieć miejsca.

Rozumiem, że jest to naturalny proces Waszej obrony tego, co dotychczas udało wam się osiągnąć, który doprowadzi do stworzenia nowej Ziemi, opartej na wzajemnym szacunku, miłości i świetle.

Aby proces ten mógł zaistnieć, musi najpierw zostać zniweczony obecny porządek społeczny, “UJAWNIENIE lub AMNESTIA”, czyli system oparty na lęku, nienawiści i roli ofiary trzeba zburzyć i przeprogramować, aby móc zbudować coś nowego, opartego na zupełnie innych fundamentach na wzajemnej współpracy, szacunku i harmonii.

Zapobiec wielu wydarzeniom tego wszechświata poprzez stopniowe impulsy, wraz z innymi formami życia z innych światów w tym wszechświecie Ziemi, tak by już wywołane intrygi ziemskich rządców i naukowców zostały powstrzymane i odwrócone dzięki wpływowi niezauważalnych impulsów.

Bieg wydarzeń ma swoją ścieżkę i nie można przeszkadzać na niej, przez przedwczesne wyrażanie tych faktów o przyszłości.

Wkrótce pojawią się bardzo wielkie i rewolucjonizujące świat wydarzenia, które są wymagane, by odwrócić ogólnoglobalną czy systemową katastrofę.

Ludzie Ziemi muszą zwrócić bardzo staranną uwagę na Wiedzę i Przekazy, gdyż w przeciwnym razie grozi ogólnoświatowa anihilująca wojna, która jako Trzecia Wojna Światowa może przynieść Ziemi ostateczną porażkę i zniewolenie.

W Waszej galaktyce są 22 planety, gdzie świadomość istot zamieszkujących została zmanipulowana, lecz na żadnej postęp duchowy nie zatrzymał się aż tak zupełnie, jak u Was.

Pomimo że uważam Was na Ziemi za „wysoko urodzonych”, dzięki DNA z wielu różnych światów, co daje Wam możliwości, jakich nie posiadają Ludzie z innych planet, a także niezwykle bogatą gamę uczuć.

To Wasza cecha charakterystyczna Ziemian, gdzie indziej Ludzie nie doświadczają tylu emocji ani nie przeżywają ich tak silnie.

Ignorancja i nieświadomość wiedzy zagraża rozwojowi

Jesteście trzymani w niewiedzy, manipulowani i okłamywani na każdym kroku.

Boicie się tylko tego, czego nie znacie, natomiast uzbrojeni w wiedzę i informację będziecie się rozwijać i w tym chcę Wam pomóc swymi przekazami.

W pewnym momencie w bardzo w znaczący sposób będziecie cenzurować i osądzać przekazy, dokonując swoistej cenzury, co można zapisać, o co pytać, a jakich tematów „lepiej” nie poruszać.

Wiem, że ludzie skupiają się tylko i jedynie na elementach „miłości i światła”, przekazując tylko pozytywne elementy informacji i zupełnie lekceważą, świadomie unikają tematów negatywnych dotyczących Waszej rzeczywistości.

Sądzicie, że tak będzie lepiej dla innych, by ich nie straszyć słowem odbiorcy przekazów uznając, że odrzucą to co nie pasuje im w opisie świata i nie będąc przygotowani na interakcję, która zawsze zainteresowana była, jest i będzie w zakłóceniu komunikacji.

Pamiętajcie, że ignorowanie automatycznie nie usuwa ich z Waszego świata, bądźcie tego świadomi, żeby móc im się świadomie oprzeć.

Jeśli wiecie o „nich” nie są groźni, ale ignorując fakt ich istnienia, dajecie im pole do popisu.

Istnieją sposoby leczenia i uzdrowienia tych wszystkich ich działań.

To wszystko będzie oczyszczone i zrównoważone bardzo szybko.

Bardzo często padają pytania, czemu nie ma z żadnej strony pomocy lub czemu ludzi nie można wyzwolić z jarzma dyktatury i tyrani…

Dlaczego nikt natychmiast nie interweniuje, aby zatrzymać to szaleństwo TERAZ?

Dlatego, że ​​będzie to bezpieczne dla ras zaangażowanych, których życie jest jeszcze w niebezpieczeństwie, gdyby intel został ujawniony zbyt wcześnie.

Zmiany obecnie zachodzące w tym wszechświecie, są zmianami korzystnymi dla wszystkich ras.

Istnieje wiele różnych frakcji i ras w całym tym sektorze galaktyki, które obecnie współpracują ze sferą w celu planetarnego wyzwolenia.

Pewne grupy ras istot pozaziemskich, które zostały wcześniej uznane za negatywne, przeszły na stronę Światła i zostały już przyjęte do sfery.

Układ Słoneczny (SOL) znajduje się przez ostatnie 26000 lat pod kontrolą istot z Oriona / Andromedy Imperium Chimery oraz ich sług istot Drako / Reptylian, którzy skutecznie wprowadzili na Ziemi status kwarantanny, izolując Ziemię całkowicie od pozytywnych ras.

Istoty, które kontrolują przebieg kwarantanny to Archonci, którzy przybyli i pochodzą z galaktyki Andromedy, a następnie stworzyli takie rasy jak Drakoni i Reptylianie, dzięki rozbudowanej inżynierii genetycznej.

Te procesy genetyczne trwały tysiąclecia – Archonci używali Drako / Reptylian jako swoich sojuszników, ale i niewolników, aby rozwinąć i chronić swoje imperia.

Są dwie grupy Archontów, którzy kontrolują Was na różne sposoby, współpracując przy kontroli tej planety i utrzymując Was jako swoich tajemnie zniewolonych.

Stworzyli hierarchiczny system kontroli przez różnych pośredników, tak, że nie wiadomo kto tym de facto zarządza.

Archonci przebywający na powierzchni planety skrywają się wśród arystokracji i ich rodzin oraz w grupie religijnej utworzonej 500 lat temu zwanej Jezuitami, których znaleźć można głównie, ale nie wyłącznie, w Kościele rzymskokatolickim na całym świecie.

Druga grupa powierzchni Ziemi kontroluje bazy wojskowe.

Odłamy tych grup, fizycznie wcieliły się na powierzchni Ziemi w tzw. rodzinach szlacheckich, arystokracji.

Grupa Jezuitów powstała 500 lat temu i od tamtej pory prowadzi masowe “widowisko” i kontrolę umysłów poprzez wprowadzanie technologii fal radiowych i pola częstotliwości rezonującej z mózgiem ludzkim.

Organizacja ta jest tworem rodziny Farnese żyjącej w XVI wieku, znanej jako najpotężniejsza z rodzin papieskich we Włoszech, przynależącej do tej arystokracji.

Organizacja Jezuitów jest kryjówką schronieniem dla Archontów wcielonych na powierzchni planety.

Ta frakcja Jezuitów – Archontów jest przeważnie obecna w grupie katolickich jezuitów na całym świecie, ale nie wyłącznie.

Ich „zadaniem” jest kontrola umysłów populacji na masową skalę, kontrola ludzkości – tzw. Mind Control.

Mają narzędzia indoktrynacji religijnej, grzechu oraz piekła i stoją za wieloma operacjami, działaniami służącymi do kontroli populacji.

Kontrolują i wpływają na edukację na całym świecie.

Administratorzy są potomkami ras stworzonych przez archontów w wyniku inżynierii genetycznej (na przestrzeni wielu tysiącleci).

Są to rasy, które wyżej wymieniłam, którzy są administratorami wcielonymi w rodzinach Iluminatów, którzy działają głównie przy sprawowaniu nadzoru nad systemem finansowym oraz Reptylianie, wojownicy i gadzie istoty, najemnicy, które chronią Iluminatów i tworzą konflikty i wojny w celu sprawowania kontrolowanej władzy przez Archontów.

Grupa tych ras są twórcami wszystkich wojen na Ziemi w tym Pierwszej i Drugiej Wojny Światowej.

Są odpowiedzialni za obecną wojnę w Syrii, na Ukrainie, w Iraku oraz za działania terrorystyczne Państwa Islamskiego gdziekolwiek mają one miejsce.

Generał Jezuitów Hans Peter Kolvenbach odgrywa zasadniczą rolę w utrzymywaniu wibracji strachu wśród ludzkości na powierzchni tej planety.

To on był inicjatorem i “mózgiem” akcji 9/11 (Twin Towers) oraz 3/11 (Fukushima), które były fałszywą flagą i miały na celu wywołać panikę i strach, w rezultacie zaostrzyć kontrolę i inwigilacje ludzi.

Jest on też główną siłą napędzającą konflikt w Syrii.

Od wielu lat mieszka wygodnie w Libanie, w pobliżu granicy z Syrią i “zajmuje się” Bliskim Wschodem.

Obecnie siły te skierowane są na środkową Europę w tym także na Polskę, gdzie jesteście świadkami ostatnio zachodzących wydarzeń i zdarzeń, takich jak Smoleńsk i ostatnio operacja w Gdańsku z Prezydentem tego miasta.

Polacy zaczną sobie uświadamiać, że oni sami tak naprawdę decydują o swoim losie i nie powinni zrzucać odpowiedzialności za własne porażki na kogoś innego.

Dzięki tej świadomości zaczną coraz lepiej postępować.

Jako Polski (Lechicki) naród starajcie się postępować słusznie i nigdy nie pozwalajcie sobie na działania pod wpływem emocji.

Budujcie dobre relacje z osobami spotykanymi na co dzień, aby poprawić sytuację całego społeczeństwa.

Mam nadzieję, że każdy z Was jest w stanie zachowywać się szlachetnie i mądrze.

Prawda o Waszej rzeczywistości jest nieznana 99% ludzkiej populacji.

Kabała ściśle tajna i agresywna grupa ras, których nadmieniłam powyżej, przeniknęła do sił zbrojnych wszystkich głównych krajów na Ziemi i potajemnie kontroluje większość baz wojskowych na całym świecie, wiele z tych baz należy do armii USA: większość tych baz jest obecnie pod kontrolą.

Armia ta jest kontrolowana przez ludzi zarówno z rządu USA, jak i z zewnątrz głównie z Państwa Watykańskiego.

Innymi słowy Blackwater jest armią religijną służącą papieżowi w Rzymie, poprzez Zakon Maltański.

Zakon Maltański w świetle prawa międzynarodowego jest uważany za „suwerenny podmiot”, o szczególnych uprawnieniach i przywilejach dyplomatycznych.

Podobnie jak Blackwater, Zakon Maltański jest „nietykalny”, ponieważ jest w samym sercu elit i arystokracji.

Dzięki takiej organizacji tzw. Kabał ma do dyspozycji swoich najemników, którzy zostali użyci w wielu kolejnych wojnach, aby wywołać konflikty, które tworzą pewnego rodzaju chaos i powodują jeszcze gorsze wojny cywilne.

To osoby, których nazwiska wymieniam są częścią frakcji Rockefeller / Illuminazi
(David Rockefeller, Henry Kissinger, George Herbert Walker Bush (junior) George Scherf, Dick Cheney, Jay Rockefeller, Donald Rumsfeld, Karl Rove i Paul Wolfowitz.).

Frakcja Rockefeller / Illuminazi – ich celem było utrudnianie, obniżanie i powstrzymywanie technologicznego i naukowego postępu i rozwoju ludzkości.

Kolejna Frakcja Rothschild / Frakcja Iluminatów – to oni zarządzają pieniędzmi, lokując je w różnych formach i miejscach.

Rothschildowie są widoczni, lecz nikt nie przypuszcza, że finanse należą zupełnie do kogoś innego.

Rothschildowie nie działają niezależnie, ale są podlegli.

Rothschildowie, ta frakcja całkowicie przeniknęła do współczesnej, zachodniej medycyny, czego jednym z przykładów są szczepienia.

Byliście genetycznie zmieniani, modyfikowani za pomocą szczepionek.

Ideą i pomysłem medycyny Rothschildów jest utrzymanie wszystkich jako pracujących, bezwolnych niewolników.

Organizacja WHO także zależna jest od Rothschildów w swoich działaniach.

autor: Semjase

Inne artykuły SEMJASE:

https://www.odkrywamyzakryte.com/przemiana-gestosci/

https://www.odkrywamyzakryte.com/trahi/

https://www.odkrywamyzakryte.com/lokacja-biokwantowa-symbiont-dusza/

https://www.odkrywamyzakryte.com/nadchodzi-wielka-przemiana/

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.