WIOLA Z PODLASIA – BAŚNIOWA HISTORIA DOJRZAŁEJ KOBIETY O DZIEWCZĘCYM WYGLĄDZIE I OTWARTYM SERCU

wiola-z-podlasia.jpg
Zdjęcie FB @wiolalove

Wiola z Podlasia to kobieta niezwykła, nietuzinkowa, a jej historia przypomina piękną baśń. Bo czy można mieć 47 lat i wyglądać na 20? Okazuje się, że tak! A czy można w życiu kierować się tylko dobrocią serca? Niezwykła historia  tej dojrzałej i świadomej kobiety pokazuje, jak ważna jest w życiu miłość oraz związek człowieka z naturą.

Dla niej czas stoi w miejscu…

Wiola ma 47 lat i troje dzieci – nastoletniego syna oraz dwie już dorosłe córki, więc to potwierdza jej wiek.

Jednak jest pewne „ale”, gdyż kobieta ta w ogóle nie wygląda na swój wiek ani na to, że ma troje dzieci.

wiola-podlasie.jpg
Wiola z mamą (zdjęcie FB @wiolalove)

Ma prawie pół wieku, a wygląda na 20 lat i niewiele osób wierzy jej na słowo, jeżeli chodzi o datę jej urodzenia.

Od pewnego czasu kobieta zaczęła publikować wpisy, których głównym przesłaniem jest miłość, a także wpływ miłości na ludzi i wszechświat.

Bardzo często przez ludzi jest określana mianem „anioła”.

Historia Wioli, czyli życie może być cudowne

Wiola urodziła się w 1972 roku na Podlasiu, ale jako kilkuletnia dziewczynka wyemigrowała do Szwecji razem z rodzicami.

Niektórzy twierdzą, że Wiola już od wczesnych lat czuła bardzo silną więź z wszechświatem oraz naturą, ale też mogła w nocy przez wiele godzin obserwować gwiazdy.

Już od dziecka była bardzo świadoma i jako mała dziewczynka nie chciała jeść mięsa.

Jednak takie pierwsze niezwykłe zdarzenie w jej życiu miało miejsce podczas wycieczki do gospodarstwa z pasieką pszczół.

W tym przypadku konieczne było założenie stroju ochronnego przed ukąszeniami pszczół, ponieważ pszczelarz demonstrował wyciąganie drabinek miodu z ula.

wiola.jpg
Zdjęcie FB @wiolalove

W czasie tego pokazu gospodarz przeżył duży szok, ponieważ nigdy wcześniej nie widział czegoś takiego, a okazało się, że pszczoły w kontakcie z Wiolą były bardzo spokojne i jakby uśpione.

Dlatego też dziewczynka uśmiechnęła się i zdjęła kombinezon, gdyż stwierdziła, że pszczoły nic jej nie zrobią, a pszczelarz był przekonany, że jego pszczoły nagle zachorowały.

Gdy jednak Wiola odeszła od ula, to pszczoły od razu się ożywiły, a świadkiem tego było wiele osób.

Takich historii i zdarzeń w jej życiu było bardzo wiele.

Paryż i pewne spotkanie

Wiola była ładną i zgrabną nastolatką i pewnego dnia w Szwecji została zaczepiona przez agenta modelek, co zakończyło się pracą dla elitarnej agencji mody w Paryżu.

W związku z tym jako młoda dziewczyna zaczęła kursować pomiędzy Szwecją a Francją, ale już wtedy była bardzo uduchowioną osobą.

To właśnie we Francji zetknęła się z bezwzględnością świata show-biznesu i to nie był świat, któremu chciała się do końca poświęcić i pojawiły się wahania, ale miała przecież podpisany kontrakt, dlatego musiała kontynuować pracę oraz nadal wypełniać swoje zobowiązania zawodowe.

Pewnego dnia, jako siedemnastolatka (był rok 1989), wyszła z hotelu i spacerem szła do agencji modelek.

Po drodze zazwyczaj kupowała bagietkę na śniadanie, ale także lubiła wchodzić do małego kościoła, a takie wizyty dodawały jej otuchy, gdyż czuła się samotna we Francji.

W czasie takiej jednej wizyty w kościele zauważyła bezdomnego brudnego mężczyznę, który był wręcz odpychający, a siedział on w ławce.

Jednak Wiola podeszła do niego i zapytała, czy nie jest głodny.

Wtedy mężczyzna pokazał jej, że jest niemową, ale ona usłyszała jego myśli, czyli doznała wtedy zjawiska telepatii, a jest to komunikacja bez użycia znanych człowiekowi zmysłów.

To właśnie w taki sposób Wiola zaczęła się z nim trwale komunikować, a poza tym mężczyzna pomagał sobie jeszcze patykiem, którym czasami rysował tajemnicze znaki po ziemi albo kreślił coś „po niebie” na zewnątrz kościoła.

Wiola tego mężczyznę spotkała jeszcze wiele razy i zawsze częstowała go bułką oraz przysiadała się do niego – spędzała z nim wiele godzin, „rozmawiając”, a do dziś każdą spędzoną z nim sekundę uważa za bezcenną.

To właśnie ten niezwykły człowiek miał wywrzeć bardzo duży wpływ na życie Wioli, gdyż miał jej wskazywać i otwierać wysoce zaawansowaną, mentalną i duchową drogę.

Do dzisiaj kobieta nazywa go najukochańszym przyjacielem oraz wybitnym nauczycielem i do dziś pamięta nieziemski widok jego oczu, które wyrażały całą miłość tego świata.

podlasie-niezwykła-kobieta.jpg
Zdjęcie FB @wiolalove

Pewnego dnia, gdy Wiola poszła do kościoła, nie spotkała już bezdomnego mężczyzny i tak samo było w kolejnych dniach i od tamtej pory już nigdy go nie zobaczyła.

Niestety nie wiadomo, kim był ten człowiek, ponieważ nigdy nie wyjawił jej, jak się nazywa.

Wiola zachowała w pamięci wiedzę, jaką otrzymała od bezdomnego i postanowiła praktykować to, co jej przekazał.

Problemy ze wzrokiem

Zaraz po wydarzeniach w Paryżu Wiola z dnia na dzień zaczęła mieć bardzo poważne problemy ze wzrokiem.

Może to ją uratowało, gdyż mogła przerwać kontrakt z agencją modelek i wyjechać z Francji.

Wiola wróciła do domu do Szwecji, ale z jej wzrokiem działo się coś bardzo dziwnego, ponieważ wszystko było owite silną mgłą, zmniejszony był kontrast, a świat przestał mieć kolory, a zamiast tego zaczęła lepiej odczuwać kontury energii.

Lekarze przeprowadzili różnorodne badania, ale nie potrafili wskazać, jakie są przyczyny jej problemów ze wzrokiem.

Wiola nie poddawała się i z bliską osobą wyjechała z miasta na wieś, aby tam mogła nauczyć się funkcjonowania na nowo.

Wraz z upływem czasu zaczęła tam przyzwyczajać się do stanu, w jakim się znalazła, ale znów chciała ujrzeć świat w kolorach.

Wiola odzyskuje wzrok

Pewnej nocy Wiola miała bardzo intensywny sen, w którym usłyszała pytanie, czy chce odzyskać wzrok, ale był jeden warunek, gdyż miała przekazać prawdę o miłości i przystała na to.

Kiedy się obudziła, bardzo dobrze pamiętała swój sen i przez chwilę bała się otworzyć oczy, a gdy to w końcu zrobiła, to stwierdziła, że widzi bardzo dobrze.

Wiola mogła wrócić do miasta, do swojego domu i ciągle pamiętała o swoim zobowiązaniu, ale musiała poczekać na jego realizację, aż 23 lata, ponieważ dopiero niedawno „odzyskała wolność” i mogła zacząć ujawniać swoje sekrety.

Czas na rodzinę

Jako młoda kobieta odwiedzała swoje rodzinne strony w Polsce i przylatywała ze Szwecji do babci na Podlasie i w czasie jednego z takich pobytów poznała swojego przyszłego partnera.

Miała wtedy dwadzieścia parę lat i związała się z tym mężczyzną, urodziła troje uzdolnionych dzieci, ale pomimo posiadania rodziny, związek ten był dla niej trudną szkołą życia.

Jej partner skupiony był tylko na karierze i nie rozumiał jej potrzeb, a do tego można powiedzieć, że było to takie zderzenie dwóch światów.

Wiola miała wszystko, ale nie miała tego, co kochała najbardziej, czyli wolności i „prawa do bycia człowiekiem”

W takim stanie wytrwała 23 lata i aby przetrwać ten czas, rozwijała w sobie zdolności mentalne oraz miłość do świata, gdyż to był jej sposób na „ucieczkę” od wyniszczającej ją rzeczywistości, ale też sposób na przetrwanie.

Dzisiaj jest wolną kobietą i może głosić swoje zobowiązanie miłości.

Miłość i jeszcze raz miłość

Osoby, które są zainteresowane tematem dotyczącym rozwoju świadomości, wiedzą, że najwyższym stopniem wtajemniczenia jest tzw. otwarte serce, a potwierdza to spotkanie z Wiolą.

Osoby, które miały przyjemność się z nią spotkać, mówią o wręcz nieziemskiej energii, która od niej bije, a jest to mistycyzm w ogólnej postaci.

Poza tym nie da się jej okłamać, ponieważ ona i tak wszystko bardzo dobrze widzi i ma wiele niesamowitych zdolności.

Można powiedzieć, że ma energię i urok dziecka, ale jej umysł jest wybitnie przenikliwy.

Bardzo często pomaga ludziom i doradza im, jak rozwiązywać życiowe problemy, ale też pomaga im odnaleźć spokój i równowagę, a do tego podobno jej energia potrafi także uzdrawiać.

Wiola potrafi wyzwolić w ludziach to, co najlepsze i do tego jednocześnie wygasza to, co złe, a spotkanie się z nią i spojrzenie w jej oczy może być bardzo ciekawym doznaniem – tak samo, jak zrozumienie, czym jest miłość, ale też, po co się żyje na tym świecie.

miłość-wiola.jpg
Zdjęcie FB @wiolalove

Na przykład w Indiach, czyli w kraju, który jest uznawany za najbardziej uduchowiony, Wiola w niektórych kręgach uznawana jest za fenomen natury.

Codziennie pisze do niej wielu ludzi z Polski i z innych krajów, ale też każdemu stara się odpisać, chociaż nie jest to takie łatwe.

Osoby świadome, które ją znają, mówią o niej, jako o zaawansowanej formie świadomości i jednocześnie bardzo naturalna oraz niecodzienna.

Prywatnie jest osobą bardzo skromną, miłą, pełną uroku, uśmiechu oraz bliżej nieokreślonej magii.

Przez ludzi nazywana jest aniołem, kosmitką oraz genialną mentalistką, a niektórzy ludzie donoszą o tym, jak zmieniło się ich życie na lepsze, odkąd ją poznali albo tylko oglądając jej zdjęcia i czytając przesłania.

Jednak nikt do końca nie umie określić jej fenomenu, ale też nikt nie powiedział o niej, że jest nieszczera wobec siebie i innych.

Była jeszcze taka sytuacja, że już jako dorosła, młoda, ale jeszcze nie tak świadoma kobieta, Wiola poszła na spotkanie ze znaną astrofizyk/medium ze Szwecji, która jest bardzo wielkim autorytetem duchowym i naukowym.

Podobno ta profesor powiedziała o niej, że „jej moc jest zdolna przenosić góry”, ale nic więcej o tym spotkaniu nie wiadomo.

Czy możliwe jest zatrzymanie czasu?

Zgodnie z tym, co mówi Wiola, to bezwarunkowa miłość do wszelkiego stworzenia jest właśnie kluczem do zmian na lepsze.

Mówi także o tym, że trzeba sobie wybaczać i innym, ale też wskazuje jak żyć, aby człowieka nie pochłonęła realność.

Do tego podkreśla bardzo silny związek człowieka z naturą i uważa, że wszystko to, co żywe jest jednością, a sama najlepiej czuje się pośród przyrody, którą rozumie i kocha całym sercem i mówi, że to właśnie przyroda oddaje jej energię za jej miłość.

To właśnie dzięki temu bardzo ograniczyła proces starzenia się.

źródło: https://rosomag.pl/wiola-z-podlasia/

Strona FB Wioli ⇒ Energia Miłości – Energy of Love

⇒ Czytaj także: STANISŁAWA LESZCZYŃSKA – POŁOŻNA-ANIOŁ W PIEKLE AUSCHWITZ

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.