Osób zaniepokojonych widokiem pokrytego smugami nieba nie brakuje. To zjawisko widzicie niemal prawie na co dzień. Częściowo to zaniepokojenie wynika z niewiedzy, są też tacy, którzy uważają, że smugi kondensacyjne to pozostałość toksycznych oprysków prowadzonych w tajemnicy przed Wami. Większość osób na wysokich szczeblach nawet nie chce się wypowiadać.

Pojawiła się także cała masa stron internetowych i portali z informacjami dezinformacyjnymi, które twierdzą, że to jest zwykłe zanieczyszczenie spowodowane paliwem samolotu, czyli kondensacja pary wodnej samolotów latających na dużej wysokości.

I tutaj zaczyna się cała masa dyskusji.

Natomiast pytanie brzmi: skąd nagle tzw.osoby cywilne czują się upoważnione do zajmowania się sprawą trwałych smug, czyli chemtrails, bo jeżeli to są zwykłe loty samolotów wojskowych, a cywilne samoloty latają z punktu A do punktu B, to jest wiadome i to Was nie dziwi.

Natomiast gdy samoloty latają w kształcie litery X, to już chyba jest dziwne… ponieważ żaden cywilny samolot nie może sobie na to pozwolić, dlatego że żaden przewoźnik nie zgodzi się na takie marnowanie paliwa.

Zatem robią to samoloty wojskowe.

Wśród osób zaniepokojonych sprawą znajdują się także Wasi przedstawiciele w parlamencie no cóż, ale nawet nie pochylą się nad tym zjawiskiem.

A macie naprawdę powody do obaw.

chemtrails-haarp.jpg
fot.123rf.com

Ruch lotniczy

Ruch lotniczy rośnie w zawrotnym tempie.

Sama tylko liczba pasażerów obsługiwanych przez porty lotnicze wzrosła z roku na rok rośnie o 12 procent.

Latają także maszyny wojskowe i samoloty agrotechniczne, wykonujące m.in. opryski.

W związku z tym, smugi kondensacyjne, które pozostawiają po sobie samoloty, stają się coraz częstszym widokiem na niebie.

Oczywiście jest osoba, a nawet osoby, które twierdzą, że są pilotami dużych samolotów i wyjaśniają oraz wprowadzają dezinformacje w sposób pseudonaukowy, jak powstają rzekome smugi.

Żeby wyjaśnić wszystko, to proszę, zerknijcie na strony internetowe jak Niemcy publikują, nawet jak to pani Merkel odwiedza taki samolot, w którym znajdują się te środki do rozpylania.

Mało tego są pokazane i opublikowane zdjęcia, że można taki samolot zwiedzić i zobaczyć beczki jak to się odbywa technicznie itd., zatem z wyjątkiem ogłupiania polskiego społeczeństwa wszyscy na świecie już o tym wiedzą.

Z dziwienie także budzi fakt, że niektóre instytucje pseudonaukowe, bo trudno nazwać je naukowymi twierdzą uparcie nadal, że to są tylko i wyłącznie kondensacyjne smugi pary wodnej.

Od 1992 roku wiadomym jest, że żaden samolot latający na lotniskach międzynarodowych nie może zostawiać smug, musi posiadać urządzenie, które likwiduje te smugi.

Tego okazują się chyba nie wiedzieć te osoby, które publikują takie dezinformacje przekonujące, że nic takiego się nie dzieje.

A jak jest naprawdę?

Po przelocie, a nawet intensywnych kilku przelotach opryskowych w kilka dni po takich intensywnych nalotach wzrasta liczba chorych hospitalizowanych osób z zapaleniami górnych dróg oddechowych.

Zatem środki wydobywające się z tych samolotów zanieczyszczające atmosferę powodują objawy grypopodobne, a to jednocześnie się przedkłada na dezinformacje straszenia grypą i konieczność szczepień.

W opryskach tych znajdują się: arsen, aluminium oraz substancje, które powodują między innymi podrażnienie górnych dróg oddechowych, natomiast koncerny farmaceutyczne mają gotowe lekarstwo tzw. antidotum, czyli szczepionki mimo to, że to nie ma nic wspólnego z zakażeniem wirusowo-biologicznym.

Wręcz przeciwnie za 10 i 15 lat będziecie mieli rozwój nowotworów płuc oraz przewlekłych chorób tarczycy czy niedoczynności tarczycy, cukrzycy oraz braku odporności organizmu z powodu wchłaniania i wniknięcia tych substancji w Wasz organizm.

Na marginesie dla przykładu …proszę, przypomnijcie sobie tylko, że jeszcze w latach 80. podawanie insuliny w cukrzycy typu drugiego było zabronione, a dziś jest nagminnie stosowane, pomimo że cukrzyca typu drugiego możecie próbować wyleczyć za pomocą podniesienia poziomu witaminy K2 i podawanie ziół.

Podobnie ma się do cholesterolu.

Powracając do smug kondensacyjnych, pytanie brzmi: dlaczego jedne smugi znikają po mniej więcej 10 minutach i mają długość mniej więcej tylko dziesięciokrotnej długości samolotu, a inne smugi nie znikają nawet po godzinie i mają zasięg całego horyzontu.

Nad wykorzystaniem atmosfery w celach militarnych debatowano już 1986 roku, a zaczęto wdrażać ten projekt masowo w roku 1996 zarówno przez Parlament Angielski, jak i Pentagon pod nazwą „Wykorzystania Atmosfery Na Współczesnym Polu Walki”.

Wydano oficjalne raporty brzmiące dosłownie, że współczesne pole walki to nie jest mordowanie ludzi, tylko zdobycie przewagi żywnościowej i teraz, jeżeli poprzez kontrolę na danym terenie zostanie sztucznie wywołana susza, wiadome jest, że dany kraj będzie musiał zakupić żywność od nowo utworzonych do tego celu koncernów.

I tak w roku 1980 powstał taki olbrzymi koncern mających sześć mniejszych koncernów tzw. Winston House, skupiających handel najważniejszymi produktami spożywczymi.

Koncerny w tej chwili już posiadają 96% upraw do przetwórstwa lub transportu tych środków żywnościowych, zatem mogą już teraz w dowolnym rejonie spowodować klęskę żywiołową i głodu, a potem sprzedawać te produkty po wielokrotnie wyższej cenie.

Zbrodnie Monsanto

Koncern Monsanto Company Inc. – międzynarodowy koncern specjalizujący się w biotechnologii oraz chemii organicznej nastawionej na produkcję w zakresie rolnictwa.

Znany z produkcji genetycznie modyfikowanej żywności już przed 1980 zaczął eksperymentować z hodowlą roślin odpornych na aluminium.

W latach 80 tych już starano się modyfikować rośliny, które są odporne na aluminium.

Jak Wam wiadomo, aluminium nie występuje w większej ilości w ziemi, a poza tym to, co występuje, jest toksyczne, bo nie wchodzi do Waszego organizmu.

Dopiero zmiana pH w kierunku bardziej kwaśnego albo bardziej zasadowego środowiska powoduje, że aluminium się uwalnia i wchłania się w Wasz organizm np. jeszcze w latach 70. były leki „Alusal” czy „Mleczko Aluminiowe” w czasie choroby wrzodowej żołądka, czy dwunastnicy i zostało wycofane w związku z tym, że kwaśne środowisko żołądka powodowało, że to aluminium wchłaniało się w organizm, a jednocześnie wiadomo Wam, że aluminium powoduje chorobę Alzheimera.

Koncern Monsanto Company Inc zaczął już modyfikować drzewa, rośliny i środowisko biologiczne, które są odporne na wysokie stężenia aluminium.

Myślę, że dalej tematu nie będę rozwijała, tylko pozostawiam to Waszym domysłom.

Podobnie wpajano Wam epidemie chorób tarczycy, czyli niedoczynność tarczycy a przecież każdy chociaż trochę zainteresowany chorobami tarczycy czy lekarz wie, że te same objawy mogą wystąpić przy niedoborze i niskim poziomie żelaza, przy niskim poziomie selenu czy niskim poziomie witaminy D.

Teraz bardzo proszę, pokażcie mi poradnie chorób tarczycy, w których badania tych trzech pierwiastków wykonuje się rutynowo.

Jak tylko stwierdza się, że TSH jest obniżone, to naraz się podaje Wam hormony.

Jeżeli TSH jest poniżej dwudziestu, to nie ma żadnego sensu leczenia tej choroby.

Przechodząc do sedna sprawy – tak tworzy się armie ludzi przewlekle chorych, ludzi uzależnionych i kontrolowanych przez system.

Częstotliwości ELF

Rządy w tym rząd amerykański planują nadal bombardowanie nieba chemtrails oraz promieniami energii z rozległej instalacji anten.

Te promienie energii będą następnie odbite na Ziemię od jonosfery oraz rozpylanych w wyższych warstwach atmosfery cząsteczkach w postaci fal elektrycznych o niezwykle niskich częstotliwościach (ELF – extremely low frequency).

Proces ten jest w stanie przekształcić te fale ELF w bardzo podstępną broń.

Te wibracje ELF są zdolne do przeniknięcia do mózgów ludzi i zwierząt, gdy te wibracje wymierzone są w ich kierunku.

To nie tylko unieruchomi ofiary, uniemożliwiając im wykonanie jakiegokolwiek ruchu, czy działania w obronie, lecz także wpędzi ich w szaleństwo.

Użyteczna broń dla wojska, fale te mogą także przenikać przez ceglane ściany i stal.

Częstotliwości ELF polepszają kontakt i odbiór radiowy, nawet ten w mocnych bunkrach i okrętach podwodnych.

Wibracje ELF mogą przenikać powierzchnię Ziemi i wykrywać ukryte bunkry.

Fale ELF mogą zostać użyte do śledzenia i namierzania rakiet, samolotów i innych obiektów latających, nawet po drugiej stronie globu.

Częstotliwości ELF nie jest zgodna z częstotliwością naturalna Waszej planety.

Do chwili obecnej nikt nie rozumie całkowicie, jak jonosfera zareaguje w zderzeniu tymi promieniami energii.

Musicie pamiętać, że jonosfera jest bardzo wrażliwa i jest przypisana do częstotliwości Ziemi i Waszych organizmów.

Wraz z warstwą ozonową chroni planetę Ziemię i wszelkie formy życia.

Jest zdecydowanie możliwe to, że dodatkowe promienie energii emitowane przez wojskowe wdrażanie projektów np. program HAARP nie tylko naruszy, lecz faktycznie zniszczy ten wrażliwy system i ochronną warstwę Ziemi.

Oczywiście różne grupy wojskowe i ich naukowcy odmawiają przyznania tego niebezpieczeństwa, gdyż optymistycznie zakładają, że nic się nie stanie.

W rezultacie kontynuują projekt pomimo ostrzeżeń od nas i teraz już jest 180 anten, które zapoczątkują to szaleństwo.

Testy są obecnie wdrażane z działającymi około sześćdziesięcioma kompletnymi antenami.

Las anten, stanowisko testowe dla radiowych działań wojennych budowany jest na pogórzach pasma górskiego Alaski.

Oto jak ma działać: ponad warstwą ozonową znajduje się jonosfera, warstwa gazów wzbogacona elektrycznymi cząsteczkami zwanymi jonami.

Naukowcy zamierzają podgrzać tę jonosferę przy użyciu potężnych anten, więc wiązki fal radiowych o wysokiej częstotliwości mogą zostać wystrzelone w wyznaczone obszary jonosfery.

To z kolei stworzy sztucznie zakrzywione chmury jonów, które mogą funkcjonować podobnie do soczewek optycznych.

Soczewki te zostaną użyte do odbijania nisko-częstotliwościowych fal ELF.

Wibracje te mogą zostać użyte np. do namierzenia samolotu, lecz sprzyjają też innym zakłócającym i śmiertelnym zadaniom: mogą zostać wymierzone w inne regiony powierzchni Ziemi, w zależności od kąta odbicia częstotliwości radiowych od soczewek.

Dawno temu Mars stracił swoją atmosferę.

Ten sam los może niedługo zagrozić Ziemi… na skutek nieodpowiedzialnych i szalonych eksperymentów, jako destrukcyjny obłęd…

autor: Semjase

Inne artykuły SEMJASE:

https://www.odkrywamyzakryte.com/rasa-pradawnych/

https://www.odkrywamyzakryte.com/antarktyda-starozytny-kontynent/

https://www.odkrywamyzakryte.com/rzymska-sekta-zakon-ss/

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.