Darmowa energia – bezpłatna energia, która istnieje sama w sobie. Gdyby teraz z dnia na dzień została udostępniona, obecnie doprowadziłaby do upadku globalnego systemu ekonomicznego w przeciągu jednego dnia.

Takie urządzenia już możecie we własnym zakresie wyprodukować i teraz wyobraźcie sobie urządzenia produkujące darmową energię czy nawet zamieniające ją na inną energię.

To doprowadziłoby do zburzenia tej istniejącej struktury władzy obecnej elity.

Oni się tego obawiają, ponieważ zniszczyłoby bardzo szybko ich system ekonomiczny, babiloński system kontroli magią pieniądza.

Darmowa energia

Darmowa energia była zawsze tylko ci, którzy chcieli ją pozyskiwać, skonstruowali tak system, by uzależnić ludzi od wszystkiego.

Nicola Tesla wiedział o fuzji pozyskiwania tej energii, chciał ujawnić, że wokół w przestrzeni znajdują się źródła energii, których istnienia nawet nie podejrzewacie

Zaprojektował maszynę, czerpiącą energię z zawartej w powietrzu, parującej wody.

Wszystko na bazie wolnej energii usiłując zadziwić świat różnymi wynalazkami, które generują więcej energii, niż zużywają.

Lecz cały czas bano się łamania praw fizyki, która otacza przestrzeń, która wydaje Wam się, że jest taka, jaką postrzegacie w zawężonym polu widzenia,reszta istnieje, ale jest niewidoczna.

Tak naprawdę można czerpać energię z powietrza, a dokładniej z różnic w jego wilgotności.

Zatem rola wody ma bardzo duże znaczenie, bardzo proszę, doceńcie źródło wody.

darmowa-energia-woda.jpg
foto.123rf.com

Doceńcie także bakterie mikroskopowe w składzie otoczenia tzw. bakteria laseczki siennej, bakterii o łacińskiej nazwie Bacillus subtilis, które wysychając, kurczą się, ale pod wpływem wilgoci gwałtownie wracają do pierwotnego kształtu i rozmiaru.

Siła ta jest tak duża, że można ja wykorzystać poprzez polanie wodą pół kilograma przetrwalników, która byłoby w stanie unieść na metr w górę nawet samochód osobowy.

Wykorzystując przetrwalniki tej bakterii, można stworzyć materiał bazujący, wykorzystać go, budując silnik, czerpiący energię z parowania, zachodzącego stale wokół Was w temperaturze nawet pokojowej.

Takie urządzenia są w stanie zasilić zabawki typu samochodzik albo LED – źródło światła.

Uzyskiwanie darmowej energii nie łamie praw fizyki, zapewniam.

To tylko genialne, pomysłowe wykorzystanie fizyki, którą znacie ze szkolnych podręczników, bez żadnej magii i sztuczek.

To jest dowód na to, że wokół Was znajdują się źródła energii, których istnienie zazwyczaj nie przychodzi Wam do głowy.

Wystarczy jednak wiedza i pomysłowość, by uzyskać energię po prostu z powietrza i otaczającej Was przestrzeni.

Innowacja pozyskiwania darmowej energii to wiedza ostatnich ponad 100 lat, które nie zostały upowszechnione, ponieważ zniszczyłyby lichwiarską cywilizację Zachodu.

To jest przeciwieństwo liberalnej wolności bez żadnej odpowiedzialności, która pozwala silnym, egoistycznym i bezwzględnym podporządkować słabszych, moralnych i altruistycznych.

Niezależność energetyczna, energia antygrawitacyjna

Niezależność energetyczna jest obok zapewnienia samowystarczalność, nawet żywnościową.

Ta WIEDZA JEST PODSTAWĄ PRAWDZIWEJ NIEZALEŻNOŚCI I UWOLNIENIA OD OBAW O PRZETRWANIE.

Te zmiany są nieuchronne, ten proces nieuchronnie nadchodzi i jest nie do zatrzymania.

Całe lobby naftowowęglowoatomowo – motoryzacyjne i lobby farmaceutyczne się zmieni, wszystko ulegnie przemianie w wolno energetyczne, antygrawitacyjne technologie do zmiany także pogody, antygrawitacyjne napędy rtęciowe poprzez obracanie dysków z rtęcią dają Wam antygrawitację.

Pod wpływem obracania wirowych dysków wytwarzana jest plazma, głównie z rtęci, pod ciśnieniem 250000 atmosfer, schłodzona do 150 K i przyspieszona w ruchu obrotowym do 50000 obrotów na minutę z plazmy uzyskuje się nadprzewodnik, który obracając się w zmiennym polu, powoduje zniesienie pola grawitacyjnego o 89%.

To powoduje, że obiekty, są lżejsze o 89%, dzięki czemu może wykonywać gwałtowne zwroty w atmosferze, w której osiąga się prędkość 9 Ma, oraz powyżej 36600 prędkości znacznie przekracza 9 Ma.

To energia wirującej plazmy rtęciowej.

Innym sposobem osiągnięcie antygrawitacji są wirujące dyski z pierwiastkami monoatomowymi: złotem, irydem, palladem, rodem, rutenem, osmem, platyną, również ze srebrem.

Antygrawitację możecie również osiągnąć, podgrzewając te pierwiastki, oraz za pomocą gry świateł gdzie pierwiastki te w stanie monoatomowym, w postaci białego proszku dodaje się na wagę pod pewnymi warunkami (np. wspomniana wyżej gra świateł i ogrzewanie), szala, zamiast opadać, dźwiga się i przy odpowiednim podgrzaniu monoatomowe złoto znika i wtedy gdy zmieszacie glinę ceramiczną z monoatomowym irydem w proporcji 9:1, ulepicie z tego dyski, a następnie ułożycie je na sobie, zaczną one lewitować.

Kiedy zaczniecie nimi kręcić, lewitacja wzrośnie.

Woda zawierająca ME (monoatomowe elementy) jest nieco lżejsza od normalnej wody.

W miejscu koncentracji ME woda szybciej paruje.

Możecie wykorzystać to w medycynie leczniczej przy zażywaniu monoatomowego złota, DNA po pewnym czasie regeneruje się, a komórki rakowe zanikają!

Zażywanie tych monoatomowych pierwiastków powoduje powiększenie się Waszej aury i spowoduje to, że będziecie wyczuwać intencje innych ludzi i będziecie mogli wpływać na ich wybory, czyny, a nawet doprowadzić do czytania w myślach. a przy tym będzie można korzystać technologi z poziomu molekularnego, czyli koniec z nowotworami i rakiem, idąc dalej, możecie wdrożyć proces zastosowania monoatomowych pierwiastków i zastosowanie vilcacory i aloesu.

Znane zasoby natury

Wiatr elektrownie wiatrowe, geotermalne, wodne, kolektory słoneczne, baterie słoneczne, odchody zwierzęce, zielona masa (czy technologia OLED, grafenu, kryształów,hologram), to wszystko inne źródło pozyskiwania energii i prądu.

darmowa-energia-natura.jpg
foto.123rf.com

Pasożytnicza kuratela systemowa

Rządy teraz już widzą przemianę, ponieważ nie da się opodatkować takiej energii, a rząd USA potrzebuje wpływów na spłatę długu.

Mają dziwaczny system bankowy – Bank Rezerw Federalnych jest bankiem prywatnym, a rząd federalny MUSI brać z niego oprocentowany kredyt, by opłacić bieżące wydatki, które spłaca wraz z odsetkami z kolejnych wpływów z podatków.

Was także wkrótce czeka „nowoczesny system bankowy”, już Unia Europejska się zainteresowała, że Polacy za mało biorą kredytów.

Mało kto wie, że to nie rządy emitują pieniądze, lecz prywatne banki.

Tzw. pieniądz bankowy (99% w obiegu to nie gotówka) powstaje podczas udzielenia kredytów.

Pieniądze na kredyt bank bierze „z powietrza”, jako zapis w księgach, ale by go spłacić kredytobiorca musi wypracować rzeczywisty pieniądz.

Ilość pieniędzy w obiegu reguluje Bank Centralny danego kraju, za pomocą „stóp procentowych”.

Cwanie i pomysłowo skonstruowany oszukańczy system prawda ?

W sumie wygląda to tak: kto chce, wystarczy 5 mln euro i znajomości, by sobie otworzyć taki bank, pożyczać więcej niż się ma i brać jeszcze odsetki.

ZASTANÓWCIE SIĘ !!!

Wszystko jest dla Was blokowane, paliwo osiąga niebotyczne ceny za sprawą spekulantów i podatków.

Pomyślcie, że w każdym domu mógłby znajdować się generator „darmowej elektryczności” zapewniający prąd, światło, ogrzewanie i klimatyzację, ale niestety blokują Wam to.

Żywność jest coraz bardziej trująca, rzekomo dla obniżenia kosztów produkcji, ale mimo to ciągle drożeje.

Gdybyście już teraz powoli zaczęli powszechnie używać przetworników energii, to koszty życia drastycznie zmaleją.

Jeśli byście mieli jeszcze własny dom (bez czynszu), to do przeżycia wystarczyłaby Wam żywność i ubrania.

Nie musielibyście cały dzień pracować na dwa etaty. Zaczęlibyście się rozwijać.

Cywilizacja – obserwacja

Wasza współczesna cywilizacja, którą obserwuję, jest wyrafinowanym systemem zniewolenia, bez krat i bata.

Ludzie nie są wcale wolniejsi niż za czasów pańszczyzny.

Bez przerwy zagonieni, skłóceni (zmuszani wręcz jesteście do egoizmu), podzieleni, niezdolni do wspólnego działania, a gdzieś tam na górze są „grupy trzymające władzę”.

Bardzo pragnę obudzić Waszą świadomość ogromnych możliwości.

Wasza Cywilizacja zostałaby wzniesiona do takiego poziomu świadomości, że dalsza niewidzialna okupacja Ziemi przez pasożyta stałaby się już niemożliwością.

autor: Semjase

Inne artykuły Semjase:

https://www.odkrywamyzakryte.com/holokaust-szczepionkowy/

https://www.odkrywamyzakryte.com/aborcja-ludzkie-plody/

https://www.odkrywamyzakryte.com/kod-ludzki-matryca-sziru/

https://www.odkrywamyzakryte.com/antarktyda-starozytny-kontynent/

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.