NATURA, DARMOWA ENERGIA I PASOŻYTNICZA KURATELA SYSTEMOWA

Darmowa energia – bezpłatna energia, która istnieje sama w sobie. Gdyby teraz z dnia na dzień została udostępniona, to obecnie doprowadziłaby do upadku globalnego systemu ekonomicznego w przeciągu jednego dnia.

Takie urządzenia możecie już wyprodukować we własnym zakresie i teraz wyobraźcie sobie urządzenia, które produkują darmową energię czy nawet zamieniają ją na inną energię.

To doprowadziłoby do zburzenia tej istniejącej struktury władzy obecnej elity.

Oni obawiają się tego, ponieważ zniszczyłoby to bardzo szybko ich system ekonomiczny, a także babiloński system kontroli magią pieniądza.

Darmowa energia

Darmowa energia była zawsze

tylko, ale ci, którzy chcieli ją pozyskiwać, tak skonstruowali system, aby uzależnić ludzi od wszystkiego.

Nicola Tesla wiedział o fuzji pozyskiwania tej energii i chciał ujawnić, że wokół w przestrzeni znajdują się źródła energii, których istnienia nawet nie podejrzewacie.

Zaprojektował maszynę, która czerpała energię z zawartej w powietrzu parującej wody.

Wszystko na bazie wolnej energii usiłuje zadziwić świat różnymi wynalazkami, które generują więcej energii, niż jej zużywają.

Jednak cały czas ludzie bali się łamania praw fizyki, która otacza przestrzeń, która wydaje się Wam, że jest taka, jaką postrzegacie w zawężonym polu widzenia, a reszta istnieje, ale jest niewidoczna.

Tak naprawdę można czerpać energię z powietrza, a dokładniej z różnic w jego wilgotności.

Zatem rola wody ma bardzo duże znaczenie i dlatego bardzo proszę – doceńcie źródło wody.

darmowa-energia-woda.jpg
foto.123rf.com

Doceńcie także bakterie mikroskopowe w składzie otoczenia, czyli tzw. bakterii laseczki siennej, bakterii o łacińskiej nazwie Bacillus subtilis, która wysychając, kurczy się, ale pod wpływem wilgoci gwałtownie wraca do pierwotnego kształtu i rozmiaru.

Siła ta jest tak duża, że można ją wykorzystać poprzez polanie wodą pół kilograma przetrwalników, a byłaby ona w stanie unieść, na metr w górę, nawet samochód osobowy.

Wykorzystując przetrwalniki tej bakterii, można stworzyć materiał bazujący, a także wykorzystać go poprzez zbudowania silnika, który czerpałby energię z parowania, zachodzącego stale wokół Was nawet w pokojowej temperaturze.

Takie urządzenia są w stanie zasilić zabawki typu samochodzik albo LED – źródło światła.

Zapewniam Was, że uzyskiwanie darmowej energii nie łamie praw fizyki.

To tylko genialne, pomysłowe wykorzystanie fizyki, którą znacie ze szkolnych podręczników, bez żadnej magii i sztuczek.

Poza tym jest to dowód na to, że wokół Was znajdują się źródła energii, których istnienie zazwyczaj nie przychodzi Wam do głowy.

Jednak wystarczy wiedza i pomysłowość, aby uzyskać energię po prostu z powietrza i otaczającej Was przestrzeni.

Innowacja pozyskiwania darmowej energii to wiedza ostatnich ponad 100 lat, które nie została upowszechniona, ponieważ zniszczyłaby lichwiarską cywilizację Zachodu.

To jest przeciwieństwo liberalnej wolności bez żadnej odpowiedzialności, która pozwala silnym, egoistycznym i bezwzględnym podporządkować słabszych, moralnych i altruistycznych.

Niezależność energetyczna, energia antygrawitacyjna

Niezależność energetyczna obok zapewnienia samowystarczalność jest nawet żywnościową.

Ta WIEDZA JEST PODSTAWĄ PRAWDZIWEJ NIEZALEŻNOŚCI I UWOLNIENIA OD OBAW O PRZETRWANIE.

Te zmiany są nieuchronne i ten proces nieuchronnie nadchodzi, ale też nie jest do zatrzymania.

Całe lobby naftowo – węglowo – atomowo – motoryzacyjne i lobby farmaceutyczne zmieni się i wszystko ulegnie przemianie w wolno energetyczne, antygrawitacyjne technologie do zmiany także pogody.

Natomiast antygrawitacyjne napędy rtęciowe poprzez obracanie dysków z rtęcią dają Wam antygrawitację.

Pod wpływem obracania wirowych dysków wytwarzana jest plazma (głównie z rtęci) pod ciśnieniem 250000 atmosfer i jest schłodzona do 150 K oraz przyspieszona w ruchu obrotowym do 50000 obrotów na minutę, ale też z plazmy uzyskuje się nadprzewodnik, który obracając się w zmiennym polu, powoduje zniesienie pola grawitacyjnego o 89%.

To powoduje, że obiekty są lżejsze o 89%, dzięki czemu można wykonywać gwałtowne zwroty w atmosferze, w której osiąga się prędkość 9 Ma, a powyżej 36600 prędkość znacznie przekracza 9 Ma.

To energia wirującej plazmy rtęciowej.

Innym sposobem na osiągnięcie antygrawitacji są wirujące dyski z pierwiastkami monoatomowymi, czyli złotem, irydem, palladem, rodem, rutenem, osmem, platyną i także ze srebrem.

Antygrawitację możecie również osiągnąć poprzez podgrzewanie tych pierwiastków, a także za pomocą gry świateł, gdzie pierwiastki te w stanie monoatomowym, w postaci białego proszku, dodaje się na wagę pod pewnymi warunkami (np. wspomniana wyżej gra świateł i ogrzewanie).

Do tego szala, zamiast opadać, dźwiga się i przy odpowiednim podgrzaniu monoatomowe złoto znika, a wtedy, gdy zmieszacie glinę ceramiczną z monoatomowym irydem w proporcji 9:1, możecie ulepić z tego dyski, a następnie ułożycie je na sobie i wtedy zaczną one lewitować.

Kiedy zaczniecie nimi kręcić, lewitacja wzrośnie.

Woda zawierająca ME (monoatomowe elementy) jest nieco lżejsza od normalnej wody.

W miejscu koncentracji ME woda szybciej paruje.

Możecie wykorzystać to w medycynie leczniczej przy zażywaniu monoatomowego złota, a wtedy DNA po pewnym czasie regeneruje się i zanikają komórki rakowe!

Zażywanie tych monoatomowych pierwiastków powoduje powiększenie się Waszej aury i spowoduje to, że będziecie wyczuwać intencje innych ludzi i będziecie mogli wpływać na ich wybory, czyny, a nawet doprowadzić do czytania w myślach.

Przy tym będzie można korzystać z technologii z poziomu molekularnego, czyli będzie koniec z nowotworami i rakiem, a idąc dalej, możecie wdrożyć proces zastosowania monoatomowych pierwiastków i zastosowanie vilcacory i aloesu.

Znane zasoby natury

Wiatr, elektrownie wiatrowe, geotermalne i wodne, a także kolektory słoneczne, baterie słoneczne, odchody zwierzęce i zielona masa (czy technologia OLED, grafenu, kryształów, hologram) to wszystko to inne źródło pozyskiwania energii i prądu.

darmowa-energia-natura.jpg
foto.123rf.com

Pasożytnicza kuratela systemowa

Teraz już rządy widzą przemianę, ponieważ nie da się opodatkować takiej energii, a rząd USA potrzebuje wpływów na spłatę długu.

Mają dziwaczny system bankowy, gdyż Bank Rezerw Federalnych jest bankiem prywatnym, a rząd federalny MUSI brać z niego oprocentowany kredyt, aby opłacić bieżące wydatki, które spłaca wraz z odsetkami z kolejnych wpływów z podatków.

Wkrótce także Was czeka „nowoczesny system bankowy”, ponieważ Unia Europejska już zainteresowała się, że Polacy biorą za mało kredytów.

Mało kto wie, że to nie rządy emitują pieniądze, lecz prywatne banki.

Tzw. pieniądz bankowy (99% w obiegu to nie gotówka) powstaje podczas udzielania kredytów.

Bank pieniądze na kredyt bierze „z powietrza”, a jako zapis w księgach, ale by go spłacić, kredytobiorca musi wypracować rzeczywisty pieniądz.

Ilość pieniędzy w obiegu reguluje Bank Centralny danego kraju za pomocą „stóp procentowych”.

Prawda, że to cwanie i pomysłowo skonstruowany oszukańczy system?

W sumie wygląda to tak: kto chce, ponieważ wystarczy 5 mln euro i znajomości, aby sobie otworzyć taki bank, a następnie pożyczać więcej niż się ma i brać jeszcze odsetki.

ZASTANÓWCIE SIĘ!!!

Wszystko jest dla Was blokowane, a paliwo osiąga niebotyczne ceny za sprawą spekulantów i podatków.

Pomyślcie, że w każdym domu mógłby znajdować się generator „darmowej elektryczności”, która zapewniałaby prąd, światło, ogrzewanie i klimatyzację, ale niestety blokują to Wam.

Żywność jest coraz bardziej trująca, a to rzekomo dla obniżenia kosztów produkcji, ale mimo i tak ciągle drożeje.

Gdybyście już teraz zaczęli powoli powszechnie używać przetworników energii, to koszty życia drastycznie zmalałyby.

Jeśli mielibyście jeszcze własny dom (bez czynszu), to do przeżycia wystarczyłaby Wam żywność i ubrania.

Nie musielibyście cały dzień pracować na dwa etaty, gdyż zaczęlibyście się rozwijać.

Cywilizacja – obserwacja

Wasza współczesna cywilizacja, którą obserwuję, jest wyrafinowanym systemem zniewolenia bez krat i bata.

Ludzie nie są wcale wolniejsi niż za czasów pańszczyzny.

Bez przerwy zagonieni, skłóceni (zmuszani wręcz jesteście do egoizmu), podzieleni i niezdolni do wspólnego działania, a gdzieś tam na górze są „grupy trzymające władzę”.

Bardzo pragnę obudzić Waszą świadomość ogromnych możliwości.

Wasza Cywilizacja zostałaby wzniesiona do takiego poziomu świadomości, że dalsza niewidzialna okupacja Ziemi przez pasożyta stałaby się już niemożliwością.

Autor: Semjase

Inne artykuły Semjase:

https://www.odkrywamyzakryte.com/holokaust-szczepionkowy/

https://www.odkrywamyzakryte.com/aborcja-ludzkie-plody/

https://www.odkrywamyzakryte.com/kod-ludzki-matryca-sziru/

https://www.odkrywamyzakryte.com/antarktyda-starozytny-kontynent/

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia⇒ KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.